308
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +58
308 ppt ?

Kochanie, zwiąż mnie! (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kochanie, zwiąż mnie!

Napisał(a): ~nimfomanqa -

Ostatnio pojawiła się u mnie dość nietypowa fantazja - marzę o tym, aby mój chłopak mnie związał albo zakuł w kajdanki. Na samą myśl robi mi się gorąco...
Jest tylko jeden problem - on jest dużym tradycjonalistą, w łóżku niestety też. Jak mu to zasugerować, żeby się zgodził?
Cała w środku płonę, nie mogę spać ani skupić się na pracy, ciągle wyobrażam sobie, że mój chłopak mnie wiąże i się za mnie zabiera...
Pomóżcie!
INTERIA.PL

Re: Kochanie, zwiąż mnie!

Napisał(a): ~dobra rada -

W tym że masz takie fantazje i potrzeby , nie widzę najmniejszego problemu ( jeśli czyjeś upodobania nie szkodzą innym..no problem) ale że piszesz o takich pierdołach i szukasz tu porady...a co ci moga poradzić ...znajdz sobie kogos kto cie będzie wiazał od czasu do czasu i po kłopocie. a z chłopakiem mieszkaj dalej bo go pewnie kochasz.

Napisał(a): ~Facet 50 -

Trzeba po prostu powoli zasugerowac i powiedziec ze wszystko trzeba raz zrobic.
Jak nie bedzie chcial to musi sie poswiecic dla zony a ty sie odwdzieczysz tym co on chce.
Moja zona chciala tak zrobic a ja nie moglem powiedziec nie. Teraz mnie to bardzo podnieca a zona uwielbia i dostale kilka orgazow jeden po drugim.

Napisał(a): ~mmm -

no to zalezy od kobiety jedna marzyla o przystojnym,druga o bogatym i wszystko jedno jakim ,3 tylko na romans,4 o wyksztalconym i raczej marne szanse by mial mniej wyksztalcony,5 o robotniku,a bron boze po studiach,tylko z dobrze zarabiajacym zawodem,itp. a to ile jest kobiet tyle marzen,no trudno uogolnic,w zaleznosci co dla kogo ale kazda zaznaczyla ze z pieniedzmi, nawet bardzo bogata,po za tym w lozku tez tak jest jedna miala maly temperament ze az o pomste wola,druga tak duzy ze nie jeden facet,by nie nadazyl,itp,po za tym tak jak w krajach,jak przebywasz w jednym marzylas o permeso songiorno,w drugim o green carcie,w trzecim,dobrze bylo by,legalnie pracowac,itp,teraz,juz jest unia,ale przed unia,marzenia kazdej kobiety byly inne i tak np. w usa liczy sie status,wiec green cart,lub obywatelstwo,to nie jest tak ze ty jeden we wszystkich krajach marzysz o tym samym o innej pracy bo w zaleznosci w jakim kraju jestes w jednym kraju nie oplaca sie tego zawodu wykonywac bo jest za nisko platny ,a juz w drugim zarabiasz na tym zawodzie kolosalne pieniadze,prosze nieuogolniac,i nie wtracac sie w nieswoje sprawy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kochanie, zwiąż mnie!