1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86 tys.
  • Odpowiedzi505
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Kochanka kim jestem dla mężczyzny ? (506)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kochanka kim jestem dla mężczyzny ?

Napisał(a): stevn -

Kochanka dla mężczyzny jest cudzołożnicą.

(6) Gdy wyglądałem oknem mojego domu i patrzyłem przez kratę,

(7) zobaczyłem wśród prostaczków i zauważyłem wśród chłopców nierozumnego młodzieńca,

(8) który szedł ulicą blisko jej narożnika i zboczył na drogę ku jej domowi

(9) o zmierzchu, pod wieczór, z nastaniem nocy i mroku.

(10) I oto spotyka go kobieta w stroju nierządnicy, podstępna;

(11) jest podniecona i niepohamowana, nie może spokojnie ustać w domu;

(12) to jest na ulicy, to znowu na placach, wyczekuje przy każdym narożniku,

(13) obejmuje go i całuje, z zuchwałą twarzą mówi do niego:

(14) miałam złożyć ofiarę dziękczynną, dzisiaj spełniłam swoje śluby,

(15) dlatego wyszłam, aby cię spotkać; gorliwie cię szukałam i znalazłam.

(16) Moje łoże okryłam kobiercami, barwnymi prześcieradłami z płótna egipskiego,

(17) moje posłanie skropiłam mirrą, aloesem i cynamonem.

(18) Chodź! Upoimy się miłością aż do rana, użyjemy pieszczot do syta,

(19) gdyż męża nie ma w domu, udał się w podróż daleką.

(20) Wziął z sobą kiesę z pieniędzmi, wróci dopiero w dzień pełni.

(21) Uwiodła go wielu zwodniczymi słowami; swoją gładką mową usidliła go.

(22) Omamiony poszedł tuż za nią jak wół, który idzie na rzeź, jak jeleń, którego spętano powrozem,

(23) aż strzała przeszyje mu wątrobę; jak ptak, który leci prosto w sidło, nie przeczuwając, że chodzi o jego życie.

(24) Otóż teraz, synowie, słuchajcie mnie, uważajcie na słowa moich ust!

(25) Niech twoje serce nie zbacza na jej drogi, nie błądź jej ścieżkami!

(26) Gdyż wiele ofiar doprowadziła do upadku i liczni są ci, których zamordowała.

(27) Jej dom - to drogi do krainy umarłych, które wiodą do komór śmierci.

(Ks. Przysłów 7:1-27, Biblia Warszawska)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Marek -

Kamila342 Jeśli chodzi o poszukiwanie kochanki, to można spróbować z http://paylove.pl/ - każdy profil ma swój unikalny opis, w którym oferuje swoje usługi i zaznacza, co wchodzi w ich zakres. Rejestracja darmowa.
No to już można załatwić bez logowania. Tu masz mnóstwo kobiet i mężczyzna z opisami i możesz się skontaktować telefonicznie lub mailowo - bez żadnej rejestracji -http://luxsex.pl

Napisał(a): gość -

Zawsze najwiecej maja do powiedzenia te kobiety ktore nigdy nie przeżyly prawdziwej milosci.Oceniac innych jest bardzo latwo ,ale tak naprawdę co druga pani chciala by po kilkunastu latach "malzenstwa"w dodatku nie za bardzo udanego przezyc cos wspanialego ,zycie jest tylko jedno, wiec jesli mozna byc szcześliwa choćiaz na krotka chwile to warto.Wiem co mowie ,jestem meżatka ,bylam w cudownym zwiazku z żonatym mezczyzna kilka lat ,o rozstaniu zdecydowalismy razem ,niczego nie zaluje .Moja rada, jesli ktos jest w zwiazku nie szczęsliwy to niech nie czeka az w drugim zyciu bedzie inaczej ,liczy się dziśiaj i teraz .

Napisał(a): ~Vice Versa -

To nie powiedziane, że to zawsze kobiety muszą cierpieć przez miłość. Mężczyzna również może okryć się hańbą. Koleżanki, czy któraś z Was miała kiedyś do czynienia z kochankiem, którego tak bardzo zżarł stres, że zwyczajnie w punkcie kulminacyjnym zawiódł?

Napisał(a): ~gość 40 -

gość Zawsze najwiecej maja do powiedzenia te kobiety ktore nigdy nie przeżyly prawdziwej milosci.Oceniac innych jest bardzo latwo ,ale tak naprawdę co druga pani chciala by po kilkunastu latach "malzenstwa"w dodatku nie za bardzo udanego przezyc cos wspanialego ,zycie jest tylko jedno, wiec jesli mozna byc szcześliwa choćiaz na krotka chwile to warto.Wiem co mowie ,jestem meżatka ,bylam w cudownym zwiazku z żonatym mezczyzna kilka lat ,o rozstaniu zdecydowalismy razem ,niczego nie zaluje .Moja rada, jesli ktos jest w zwiazku nie szczęsliwy to niech nie czeka az w drugim zyciu bedzie inaczej ,liczy się dziśiaj i teraz .
Co ty możesz wiedzieć o prawdziwej miłości wtórna analfabetko, jak sama wegetujesz w pseudo małżeństwie. Większość kobiet wstępuje w związek małżeński z miłości, a nie jak jak ty, bo w końcu trafił się frajer, który cię chciał.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak milo rozmawiac z kochankiem pl.
  • jak byc kochanka
  • kim jestem sex
  • jak sprawdzi,e onatemu zaley na
  • jestem kochank onatego mczyzny
  • jestem kocahank
  • kim sa kochanki
  • jestem kochank
  • kochanek forum
  • jestem kochanką
  • Czy jestem kochanka
  • jestem kochanka
  • jestem tylko kochanką
  • jak wydac kochanke zonie
  • forum kochanek
Do góry strony: Kochanka kim jestem dla mężczyzny ?