19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń97
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
19 ppt ?

Kolczyk między piersiami (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolczyk między piersiami

Napisał(a): lorienka -

Chciałam się was zapytać co sądzicie o tym rodzaju przekłucia? A może jest tutaj ktoś kto ma kolczyk między piersiami? Albo inny rodzaj ciekawego piercingu. Mój mężczyzna namawia mnie do tego, bo dziewczyna jego przyjaciela sobie zrobiła. Nie ukrywam, wygląda to dosyć seksownie, tylko, że dziewczyna ma czym oddychać, więc wiadomo, że wszystko świetnie się prezentuje i taki kolczyk wręcz wydaje się być na odpowiednim miejscu. Ja nie jestem pewna, czy przy moich piersiach ten efekt będzie równie dobry, chociaż mój mężczyzna zapewnia mnie, że on będzie za tym szalał. Jest kochany i dla niego zrobiłabym wszystko, ale z drugiej strony mam wątpliwości. Czy taki kolczyk nie przeszkadza na co dzień? Wydaje mi się, że kolczyk między piersiami wymaga dodatkowej troski, żeby nie zaczepiać o niego biustonoszem albo żeby materiał z bluzki się nie wkręcił. Muszę to wszystko sobie przemyśleć, proszę o rady!
INTERIA.PL

Re: Kolczyk między piersiami

Napisał(a): ~facet -

olianka Mnie osobiście kolczyki między piersiami kompletnie się nie podobają.. Czy przeszkadza? Myślę, że może, ale pewnie da się przyzwyczaić do jego obecności. Faceci lubią takie bajery, ale się zastanów, czy Ty potrzebujesz takich ozdób!
Śmiem wątpić :P Nie wiem ilu takich fetyszystów jest z całą pewnością nie stanowią większości...

Re: Kolczyk między piersiami

Napisał(a): ~Nie rozumiem -

Nie wiem skąd w ludziach biorą się zapędy do szpecenia swojego ciała. Rozumiem, że poczucia estetyki bywają różne, na co dowodem mogą być choćby jeżdżące po ulicach Fiaty Multipla, ale często zastanawia mnie, co kieruje takimi osobami. jaki widzą w tym cel. Te osoby, które poznałem, a które są całe poprzekłuwane i wytatuowane, to często osoby, moim zdaniem, średnio inteligentne, pędzące ślepo za promowanymi "trendami". Często są to osoby o niskiej samoocenie, którą starają się rozpaczliwie wzmocnić tymi wszystkimi wynalazkami jak botox, piercing czy tatuaże i krzykliwe ubrania. Odnoszę jednak osobiste wrażenie od lat, spotykając takie osoby i poznając je, że nie mają one na ogół (nie wszystkie, ale przeważająca większość) zdolności prawidłowego wyważania proporcji, umiejętności wyobrażenia sobie tych zmian na tle upływającego czasu, rodzaju stroju w jaki będą się ubierać kiedyś i wielu innych związanych z tym wszystkim spraw. Często też to wyraz jakiegoś wewnętrznego buntu, który chcą zamanifestować, a nie potrafią znaleźć na to włąsnych oryginalnych pomysłów i biorą to co jest..

Jeśli zapytałabyś mnie jako mężczyznę czy w moich oczach te wszystkie dodatki dodają kobiecie powabu czy uroku, to zdecydowanie mogę powiedzieć, że nie. Natura zaprogramowała nas by podziwiać naturalnie piękne kobiety, zadbane, wysportowane, zdrowe i uśmiechnięte/szczęśliwe. Nie mamy w genach pociągu do metalu przebijającego różne części ciała kobiety, nie kręcą nas zabliźnione dziury w ciele, nie fantazjujemy o wymalowanych w węże i czaszki kobiecych ciałach. Marzymy o kobietach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolczyk między piersiami