51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +1
51 ppt ?

Kolega z pracy i Ja .. (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolega z pracy i Ja ..

Napisał(a): gość -

Poznaliśmy się w pracy rok temu. Od niedawna pracuje w jego dziale. Muszę przyznać że spodobał mi się ale był taki oschły. Myślałam że mnie nie lubi. Ostatnimi czasy musieliśmy pracować razem no i zaczęły się jakieś żarty itd. złapaliśmy dobry kontakt. Wiem że nie ma nikogo bo o tym wspominał. Rozmawialiśmy tylko w pracy bardzo krótko ale ostatnio napisał do mnie na portalu niby o pracy a potem rozmowy przeszły na tematy prywatne. Napisał mi że jest bardzo ładna i takie tam ale ja obróciłam to w żart. Pytał czy dobrze mi samej odpowiedziałam że tak i że facet nie jest potrzebny mi do szczęścia. I w sumie od kilku dni piszemy wieczorami i w pracy wpadamy na siebie. Ale nie wiem czy to idzie w jakimś kierunku bo w sumie niczego mi nie zaproponował po pracy. Najgorsze jest to że w pracy znajomi zauważyli że wpadłam mu w oko. Nie wiem co robić.?

Re: Kolega z pracy i Ja ..

Napisał(a): rafalkozuchowski -

to było szczerze mówiąc do przewidzenia po tym co piszesz. Facet robi wobec Ciebie podchody. Pytanie czy Tobie się to podoba czy nie, bo jeśli Ci się to podoba to nic z tym nie rób i czekaj na rozwój wydarzeń. A jeśli Ci to nie odpowiada to lepiej utnij temat. Zmierza to w stronę romansu w pracy.

Re: Kolega z pracy i Ja ..

Napisał(a): ~jiraya -

skoro tu piszesz to ci sie podoba. Odpowiedz o tym ze facet ci nie potrzebny do szczscia mogla zostac odebrana jako grzeczna odmowa. Do tego koles bawi sie w podchody, wiec jesli chcesz zeby to przeszlo dalej musisz zrobic krok, bo ostatni troszke zrypalas.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolega z pracy i Ja ..