737
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57 tys.
  • Odpowiedzi132
  • Ocen na +105
737 ppt ?

Kolejna wpadka Rysia! (133)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejna wpadka Rysia!

Napisał(a): uni -

Ja rozumiem, że Pan Ryszard Petru jest rozgoryczony po oddaniu Nowoczesnej "w obce ręce", ale w sumie sam jest sobie winien. Wystarczy posłuchać niektórych wypowiedzi Pana Ryszarda. Tym razem, nie było lepiej. Sami posłuchajcie:

Jak tworzyłem Nowoczesną robiłem badania czy jest potencjał na taką partię. To było w 2015 roku. Nie wiem czy państwo pamiętacie ten rok. To jest tak jak dzisiaj, tylko minus 3

lub:

- Ja miałem często pretensje ... DO MNIE... dlaczego przegrywacie głosowania w Sejmie?I wiecie dlaczego??? - Bo mamy mniej głosów jako opozycja niż rząd..

Tutaj całość :

Może ktoś powinien jednak sprawdzać wypowiedzi Pana Petru wcześniej? Coraz bardziej wstyd...

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Kolejna wpadka Rysia!

Napisał(a): ~npk -

altus64
Staw I POMYŚLEĆ IŻ TAKI IDIOTA BYŁ DORADCĄ TOWARZYSZA BALCEROWICZA, JAK WIĘC POLSKA MIAŁA WYGLĄDAĆ, DZISIAJ OKAZUJE SIĘ KTO JEST NAPRAWDĘ PROFESOREM A KTO NIGDY NIE BĘDZIE PROFESOREM NAWET JAK MA TAKI TYTUŁ JAK TOWARZYSZ BALCEROWICZ CZY RZEPA LUB BUFETOWA Z WARSZAWY ONI NIGDY PROFESORAMI NIE BYLI I JUŻ NIE BĘDĄ CHOCIAŻ MAJĄ TAKI TYTUŁ, ONI SĄ PORAŻKĄ NAWET DLA SIEBIE TO WSTYD ŻE TACY LUDZIE MAJĄ TYTUŁY PROFESORÓW.
Zapewne wzorcem profesora jest Pawlowicz kobieta ktora swym zachowaniem nie odstaje od przekupki z bazaru.Przepraszam przekupki.
Prof. Pawłowicz zna świetnie dziedzinę prawa - w przeciwieństwie do specjalisty od marksizma-leninizma: Balcerowicza - ekonomicznego ignoranta! A jak ktoś Pawłowicz wyprowadził z równowagi, to powiedziała - to co każdy wtedy mówi...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejna wpadka Rysia!