95
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +29
95 ppt ?

Kolejne 100 milionów dla Rydzyka? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kolejne 100 milionów dla Rydzyka?

Napisał(a): MieszkaNiec18 -

Rydzyk wybuduje muzeum, ale potem będzie nim zarządzało państwo. Krótko mówiąc to muzeum będzie państwowe i tym samym będzie zarządzane przez przedstawiciela ministra kultury. Więc nie wiem w czym tu niektórzy mają problem. Wszystkie muzea są państwowe i zarządzane i finansowane przez państwo.

Napisał(a): MagdaTatarczyk -

Tych komentarzy, które Polacy piszą, nie da się po prostu już czytać. Wszystko na zasadzie "życia sąsiedzkiego", jak sąsiad ma lepiej to ja go muszę przebić, a jak nie jestem w stanie to zrównać z ziemią, wyzywając go wszędzie gdzie się tylko da, mówiąc jaki to on zły i jaki nie dobry, że tylko kradnie i dorobił się na cudzym nieszczęściu. Dlaczego jak ktoś coś robi, stara się coś robić, i osobiście nie czerpie z tego żadnych korzyści pieniężnych do własnej kieszeni, to od razu musi zostać zjechany przez resztę społeczeństwa, na każdym możliwym kroku. I za każdym razem czego by nie spróbował zrobić, zaraz wielka fala krytyki. Nie wspomnę już o fake newsach, które są co raz częściej publikowane przez media, bez żadnego poparcia, mające na celu zwiększenie nienawiści.

Napisał(a): ~RyBell -

madox66 To nie będzie muzeum Tożsamości Polaków Ale WOLAKOW a na takie muzeum jako podatnik nie wyrażam zgody. Byłem kiedyś w muzeum męczeństwa żołnierzy wyklętych(pisownia zamiezona) w Kielcach stworzone przez PIS to już mi wystarczy na długie lata.
To idź jeszcze do sklepu mózg sobie kup, chociaż wątpię, zeby pomógł.

Napisał(a): ~gość -

Widać, że "Lepsza zmiana" idzie po bandzie i nie ukrywa komu daje kasę podatników. rydzyk i klechy doją nasz kraj na potęgę.Czarni na sztandary i do przodu. Przewodnia partia (czytaj kościół) spija śmietankę z podpisanego konkordatu, a prezydent wyskakuje z 15 pytaniami. Szok kto mu je układał ???? chyba gimnazjalista.

Napisał(a): ~PPP -

~gość Widać, że "Lepsza zmiana" idzie po bandzie i nie ukrywa komu daje kasę podatników. rydzyk i klechy doją nasz kraj na potęgę.Czarni na sztandary i do przodu. Przewodnia partia (czytaj kościół) spija śmietankę z podpisanego konkordatu, a prezydent wyskakuje z 15 pytaniami. Szok kto mu je układał ???? chyba gimnazjalista.
Chyba jednak nie gimnazjalista, myślę że ta staruszka Romaszewska, ona jeszcze nigdy nic mądrego nie podsunęła prezydentowi, naiwny że takich ludzi się słucha:P

Napisał(a): madox66 -

Buahaha uśmiałem sie z tego że Rydzyk wybuduje a rządzić będzie Państwo.Ludzie na jakiej planecie wy żyjecie....Rydzyk nawet palcem by nie kiwnal jeśli by nie zrobił na tym interesu.Dostał od Panstwa do tej pory kilkadziesiat milionów prosze pokazać choć jeden przykład gdy coś od niego dostali zwykli obywatele.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejne 100 milionów dla Rydzyka?