269
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +429
269 ppt ?

Kolejne ataki Ziobry na sądownictwo. (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejne ataki Ziobry na sądownictwo.

Napisał(a): rafal333 -

CYTAT" Masowa wymiana prezesów sądów. Zbigniew Ziobro odwołał ich faksem Masowa wymiana prezesów sądów, głównie na Śląsku. Minister sprawiedliwości odwołał prezesa i wiceprezesa Sądu Apelacyjnego w Katowicach, a także prezesów 10 śląskich sądów niższych szczebli oraz jednego w Warszawie. Zbigniew Ziobro korzysta z niezawetowanej przez prezydenta ustawy o ustroju sądów, która pozwala mu przerywać kadencje prezesów bez podania przyczyn.." koniec cytatu. Poczynania Ziobry przekraczają wszelkie granice, Zaczyna atakować wszystkie sądy i wymieniać bezprawnie prezesów sądów zastępując ich swoimi przydupasami, pomimo, że kadencje obecnych sędziów nie skończyły się. Jak długo Ziobro będzie się panoszył ?
INTERIA.PL

Re: Kolejne ataki Ziobry na sądownictwo.

Napisał(a): buc1 -

rafal333 Ciekawe na które sądy teraz kolej ?
To jest pewne, że wymieni wszystkich prezesów, to właśnie w tym celu Pisiory wprowadziły takie ustawy sądownicze. Tu prezydent popełnił błąd, lub chciał, że dopuścił Ziobro do takiej władzy. Teraz zaczną się porachunki i zemsta prezesa. Taka sytuacja może doprowadzić do rozlewu krwi. PiS nie odda władzy w wyborach, ponieważ mogłoby to spowodować postawienie ,, panów" z PiS przed trybunałem stanu.

Re: Kolejne ataki Ziobry na sądownictwo.

Napisał(a): gam -

polanin0 ziobro to kundel który pójdzie siedziec, dzieki pisowi mamy takich ludzi u władzy ten od wojska nie jest inny przykłady można mnożyć.
"My tylko spełniamy wyborcze obietnice. Jesteśmy to winni suwerenowi"
Moze nie czytałeś wiec przypominam tylko. Pytanie , ktore moze zabrzmi infantylnie ; kto na nich głosował? Ja nie!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejne ataki Ziobry na sądownictwo.