776
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi217
  • Ocen na +732
776 ppt ?

Kolejne grzechy Rydzyka (218)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejne grzechy Rydzyka

Napisał(a): ~SErbas2 -

Kim jest Ojciec Dyrektor wie każdy Polak, tak jak to z kim sympatyzuje i ile pieniędzy dostaje od rządu polskiego… Teraz o tym także wiedzą Niemcy, którzy za sprawą niemieckiego dziennikarza będącego korespondentem w Polsce dowiedzieli się o naszej „chlubie” oraz o całej jego przyszłości, sposobu prowadzenia swoich dochodowych firm itp. Schuller opublikował także informacje na temat tego, jak bardzo niekatolicki jest duchowny w porównaniu do innych ważnych postaci Kościoła w naszym kraju.

Dodatkowo o Rydzyku jest także głośno za sprawą Adama Szłapki, posła Nowoczesnej, który mówił ostatnio, iż „"nie ma wątpliwości, że Tadeusz Rydzyk jest osobą bardzo ściśle związaną z PiS, że jest osobą, która realizuje politykę informacyjną tego środowiska i czerpie z tego powodu korzyści". Nikt raczej nie powinien być w szoku, jednak słowa te wypowiedziane zostały w kontekście omawiania finansowania spółek Rydzyka (m.in. dotację z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej- 12 mln oraz innych na 30 mln, 19,5 mln czy odszkodowań na 26 mln). Do tego dochodzą znane akcje z mercami od najbogatszego bezdomnego, pana Stanisława z Warszawy.
Poseł zapowiedział, że Nowoczesna złoży kolejny wniosek o zbadanie spraw czy nie doszło do naruszeń ustawy o przetargach publicznych i czy publiczne pieniądze nie są marnotrawione, a jest to podobno aż 80 mln. Czy społeczeństwo nie ma zamiaru walczyć z tym nepotyzmem? Dlaczego?! Ludzie potrafią się kłócić o to, ze Tusk dostaje z Unii za dużo wypłaty, a nie przeszkadza im wyprowadzanie pieniędzy przed ich oczami??!!
INTERIA.PL

Re: Kolejne grzechy Rydzyka

Napisał(a): WaldekKecki -

Śmieszny ten tekst. Sugeruje on że Rydzyk trzyma z PiS. To jest po prostu tak żenujące i śmieszne, że szkoda słów. Chyba każdy wie że Rydzyk nie nawidzi się z Kaczyńskim i nie cierpi PiS-u. Współpracuje z PiS-em bo akurat on rządzi teraz, ale tak samo współpracował z PO czy SLD czy innymi partiami, które akurat rządziły. Poprzedni rząd PO-PSL dawał dla środowiska toruńskiego podobne kwoty dotacji a rząd SLD nawet większe. Wszystko można znaleźć w internecie. Trzeba tylko chcieć szukać.

Napisał(a): MyszMar -

A ja wam powiem tak. Wszyscy skaczecie do gardeł, gdy otrzyma coś osoba jaką jest ojciec dyrektor. Co więcej, jesteście na tyle nieuważni i zaślepieni, że nie widzicie bardzo ważnego aspektu. Otóż ojciec Tadeusz Rydzyk nie otrzymuje tych pieniędzy na prywatne konto. Te środki otrzymuje fundacja, która dzięki odpowiedniemu zarządzaniu jest rentowna. Co za tym idzie drodzy rząd oferuje różnego rodzaju dofinansowania na konkretne cele i jak nie fundacja Lux Veritatis to ktoś inny by je otrzymał. Bo nie wiem czy wecie, ale co roku każdy rząd ma określoną sumę finansów do wydania i muszą to wydać na konkretne dzieła. Niektóre przetargi wygrywają fundacje nie nie związane ze środowiskiem o. Rydzyka, a niektóre tak. Kapitalizm w czystej formie. Weźcie się wreszcie za myślenie, bo od czytania tych waszych żali już mnie głowa zaczyna boleć.

Napisał(a): ~sdb -

MyszMar A ja wam powiem tak. Wszyscy skaczecie do gardeł, gdy otrzyma coś osoba jaką jest ojciec dyrektor. Co więcej, jesteście na tyle nieuważni i zaślepieni, że nie widzicie bardzo ważnego aspektu. Otóż ojciec Tadeusz Rydzyk nie otrzymuje tych pieniędzy na prywatne konto. Te środki otrzymuje fundacja, która dzięki odpowiedniemu zarządzaniu jest rentowna. Co za tym idzie drodzy rząd oferuje różnego rodzaju dofinansowania na konkretne cele i jak nie fundacja Lux Veritatis to ktoś inny by je otrzymał. Bo nie wiem czy wecie, ale co roku każdy rząd ma określoną sumę finansów do wydania i muszą to wydać na konkretne dzieła. Niektóre przetargi wygrywają fundacje nie nie związane ze środowiskiem o. Rydzyka, a niektóre tak. Kapitalizm w czystej formie. Weźcie się wreszcie za myślenie, bo od czytania tych waszych żali już mnie głowa zaczyna boleć.
Szkoda, że jego fundacje akurat przodują w dofinansowaniach.

Napisał(a): ~o matko -

[cytat kogo=WaldekKecki]Śmieszny ten tekst. Sugeruje on że Rydzyk trzyma z PiS. To jest po prostu tak żenujące i śmieszne, że szkoda słów. Chyba każdy wie że Rydzyk nie nawidzi się z Kaczyńskim i nie cierpi PiS-u. Współpracuje z PiS-em bo akurat on rządzi teraz, ale tak samo współpracował z PO czy SLD czy innymi partiami, które akurat rządziły. Poprzedni rząd PO-PSL dawał dla środowiska toruńskiego podobne kwoty dotacji a rząd SLD nawet większe. Wszystko można znaleźć w internecie. Trzeba tylko chcieć szukać.[/cytat
W życiu nie słyszałem większej bredni! Człowieku, skorzystaj kiedyś z innych mediów ja tvp[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejne grzechy Rydzyka