33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń140
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +38
33 ppt ?

Kolejny skandal seksualny w kościele (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejny skandal seksualny w kościele

Napisał(a): zbigniew1933 -

Ks. mgr lic. porucznik Adrian Kosendiak- miał odwagę wystąpić przed kamerami i opowiedzieć o sromocie jakiej doznał od zwierzchnika kościoła.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Kolejny skandal seksualny w kościele

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Właśnie przeczytałem twoją stopkę.
Tołstoj nie miał racji a jego słowa tylko brzmią mądrze. Są w rzeczywistości głupie i dokładnie niczego nie oznaczają jak prawie sto procent cytowanych przez ludzi rzekomo wielkich myślicieli.

Ps. Nie przesłuchałem tego co pod linkiem.

XXXXXXXXXXXXXXX Właśnie przeczytałem twoją stopkę.
Tołstoj nie miał racji a jego słowa tylko brzmią mądrze. Są w rzeczywistości głupie i dokładnie niczego nie oznaczają jak prawie sto procent cytowanych przez ludzi rzekomo wielkich myślicieli.

Ps. Nie przesłuchałem tego co pod linkiem.
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia a Tołstoj zyskał nie byle jaką popularność na tym łez padole.

zbigniew1933 Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia a Tołstoj zyskał nie byle jaką popularność na tym łez padole.
To prawda. Popularny (powinienem to słowo wziąć w cudzysłów) jest także w mojej ocenie ale w tym stwierdzeniu które cytujesz naprawdę się nie popisał bo człowiek który nie boi się śmierci nie ma niczego prócz rezygnacji, skrajnej bezsilności albo choroby umysłowej. Może też mieć cierpienie od którego wybawienia oczekuje od śmierci. W te wymienione sprawy jest bogatszy od wszystkich innych ludzi ale władzy rzeczywiście nie ma nad nim nikt lub prawie nikt. Prawie bo może być ktoś kto wbrew jego woli utrzymuje go przy życiu.
Tołstoj naprawdę nie ma tutaj racji.

XXXXXXXXXXXXXXX
zbigniew1933 Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia a Tołstoj zyskał nie byle jaką popularność na tym łez padole.
To prawda. Popularny (powinienem to słowo wziąć w cudzysłów) jest także w mojej ocenie ale w tym stwierdzeniu które cytujesz naprawdę się nie popisał bo człowiek który nie boi się śmierci nie ma niczego prócz rezygnacji, skrajnej bezsilności albo choroby umysłowej. Może też mieć cierpienie od którego wybawienia oczekuje od śmierci. W te wymienione sprawy jest bogatszy od wszystkich innych ludzi ale władzy rzeczywiście nie ma nad nim nikt lub prawie nikt. Prawie bo może być ktoś kto wbrew jego woli utrzymuje go przy życiu.
Tołstoj naprawdę nie ma tutaj racji.
Czy uważasz że należy żyć w nieustannym lęku przed czymś nieuchronnym -śmiercią?

Jaki sens ma takie życie... jedynie religianci pocieszają się wirtualnym zbawieniem tłumiąc nieuzasadnionych strach przed kochającym inaczej Ojcem.

zbigniew1933 Czy uważasz że należy żyć w nieustannym lęku przed czymś nieuchronnym -śmiercią?
Nie uważam tylko WIEM że każdy zdrowy na ciele i umyśle człowiek (wcale nie tylko człowiek bo każde zwierzę też) za wszelką cenę chce żyć choćby chwilę dłużej choćby godzinę choćby dzień albo kilka dni lub lat a lęk przed śmiercią powoduje chociażby to że rozglądamy się w obie strony zanim przejdziemy przez ulicę. To całkowicie normalna reakcja leżąca u podstaw wszelkiego życia nie tylko ludzkiego. Każda inna jest ewenementem i świadczy o jakimś zaburzeniu psychicznym osobnika. Wiele może być zaburzeń ale ja nie jestem odpowiednią osobą która może ten temat rozwinąć.
Tołstoj nie miał tutaj racji.
Te słowa tylko pozornie brzmią mądrze.

XXXXXXXXXXXXXXX
zbigniew1933 Czy uważasz że należy żyć w nieustannym lęku przed czymś nieuchronnym -śmiercią?
Nie uważam tylko WIEM że każdy zdrowy na ciele i umyśle człowiek (wcale nie tylko człowiek bo każde zwierzę też) za wszelką cenę chce żyć choćby chwilę dłużej choćby godzinę choćby dzień albo kilka dni lub lat a lęk przed śmiercią powoduje chociażby to że rozglądamy się w obie strony zanim przejdziemy przez ulicę. To całkowicie normalna reakcja leżąca u podstaw wszelkiego życia nie tylko ludzkiego. Każda inna jest ewenementem i świadczy o jakimś zaburzeniu psychicznym osobnika. Wiele może być zaburzeń ale ja nie jestem odpowiednią osobą która może ten temat rozwinąć.
Tołstoj nie miał tutaj racji.
Te słowa tylko pozornie brzmią mądrze.
Rozglądasz się z trwogą i co dalej?

Patrzysz zielone ale taki kierowca pod wpływem też widzi zielone... i co dalej?

W jakim stopniu trwoga pomogła Ci ocalić parę godzin więcej?

Wchodzisz na schody , powinieneś lękać się po statystycznie 40% wypadków ma miejsce na klatce schodowej, wsiadasz do tramwaju... lękasz się bo czesto motorniczy jest niewyspany.

Nawet biorąc prysznic możesz ulec śmiertelnemu wypadkowi... czy jest sens żyć w taki sposób?

w strachu, bo za chwile mogę zginąć?

zbigniew1933 Rozglądasz się z trwogą i co dalej?

Wchodzisz na schody , powinieneś lękać się po statystycznie 40% wypadków ma miejsce na klatce schodowej, wsiadasz do tramwaju... lękasz się bo czesto motorniczy jest niewyspany.

Nawet biorąc prysznic możesz ulec śmiertelnemu wypadkowi... czy jest sens żyć w taki sposób?

Moja ,,trwoga'' nie ma tu nic do rzeczy.Powiedz jak jest w rzeczywistości jeśli jest inaczej niż mówię.

Ps. Tołstoj nie miał racji a jego słowa tylko pozornie brzmią mądrze.

XXXXXXXXXXXXXXX
zbigniew1933 Rozglądasz się z trwogą i co dalej?

Moja ,,trwoga'' nie ma tu nic do rzeczy.Powiedz jak jest w rzeczywistości jeśli jest inaczej niż mówię.

Ps. Tołstoj nie miał racji a jego słowa tylko pozornie brzmią mądrze.
W mojej "rzeczywistości" śmierć jest naturalną koleją życia, umieramy wszyscy, jedni prędzej a inni później.

Czy boimy się zmroku?

Nie bo spotykamy go na codzień.

Czy boimy się wody lub ognia?

Raczej nie bo są nam niezbędne do życia.

Widzimy śmierć innych prawie codziennie i jak reagujemy?

Paniczną ucieczką czy wzruszeniem ramion?

Pod warunkiem że to nas samych nie dotyczy bagatelizujemy śmierć innych, nie myśląc o własnej i często niespodziewanej.

Instynkt samozachowawczy a świadomy strach przed nieznanym to dwa różne pojęcia -myślę.

Panicznie bojąc się umierania dajemy fora prymitywnym instynktom i niczym nie różnimy się od zwierząt, które po uśmierceniu namiętnie zjadamy.

zbigniew1933 W mojej "rzeczywistości" śmierć jest naturalną koleją życia, umieramy wszyscy, jedni prędzej a inni później.

Czy boimy się zmroku?

Pod warunkiem że to nas samych nie dotyczy bagatelizujemy śmierć innych, nie myśląc o własnej i często niespodziewanej.

Instynkt samozachowawczy a świadomy strach przed nieznanym to dwa różne pojęcia -myślę.

Panicznie bojąc się umierania dajemy fora prymitywnym instynktom i niczym nie różnimy się od zwierząt, które po uśmierceniu namiętnie zjadamy.

Powiedz jak jest w rzeczywistości jeśli jest inaczej niż mówię.
Wciąż nie zaprzeczyłeś moim słowom.

Ps. Tołstoj się mylił a jego słowa są po prostu głupie i pozbawione wszelkiego sensu.

XXXXXXXXXXXXXXX
zbigniew1933 W mojej "rzeczywistości" śmierć jest naturalną koleją życia, umieramy wszyscy, jedni prędzej a inni później.

Czy boimy się zmroku?

Ps. Tołstoj się mylił a jego słowa są po prostu głupie i pozbawione wszelkiego sensu.
Być może wg. Ciebie Tołstoj wypisywał głupoty, lecz tacy ludzie jak Martin Luter czy Mahatma Gandhi kierowali się jego filozofią w życiu.

Natomiast w książce "Potęga ciemnoty" doskonale oddał obraz przeciętnego przyszłego Polaka patrioty .

Napisał(a): ~Tósk -

zbigniew1933
XXXXXXXXXXXXXXX

Czy boimy się zmroku?

Być może wg. Ciebie Tołstoj wypisywał głupoty, lecz tacy ludzie jak Martin Luter czy Mahatma Gandhi kierowali się jego filozofią w życiu.

Natomiast w książce "Potęga ciemnoty" doskolinale oddał obraz przeciętnegieo przyszłego Polaka patrioty .
No właśnie potęga ciemnoty.... jak można ubekowi alimenciarzowi kijowskiemu wpłacać kasę?
No właśnie POtęga c

zbigniew1933 Być może wg. Ciebie Tołstoj wypisywał głupoty...
Daleki jestem od takiego stwierdzenia. Mówię tylko że to zdanie które w stopce cytujesz jest głupie.

Gandi i niegandi latają mi jak kilo kitu. Zawsze miałem bardzo poważne problemy z wzorcami i bohaterami. Jakoś nikt nigdy nie nadawał mi się do tej roli.

Napisał(a): ~gosc -

zbigniew1933
XXXXXXXXXXXXXXX

Czy boimy się zmroku?

Natomiast w książce "Potęga ciemnoty" doskonale oddał obraz przeciętnego przyszłego Polaka patrioty .
Luter był jakby młodszy od Tołstoja o 400 lat.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejny skandal seksualny w kościele