Reklama

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kasia -

Ja nie lubię wymuszonych komplementów które są na silę i brzmią sztucznie
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ziarenko piasku -

ja uwielbiam komplementy :) kiedyś słyszałam je bardzo często :) niestety mężczyźni w moim wieku są mistrzami w obniżaniu poczucia wartości swych koleżanek, dziewczyn itp. i dzis słyszę je bardzo rzadko i to najczęściej od koleżanek
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): obserwator -

"Umysł - ubrany w zewnętrzną skorupę dostrzega jedynie widoczną i pozorną postać - czyny i ciało człowieka. Człowiek taki nie zdaje sobie sprawy, że to nie jest wystarczające. Nie martwi go brak wiedzy o umyśle czy duchowych formach bliźnich. Nie czuje on żadnego obowiązku do poznawania siebie i drugiego człowieka......
cytat ze strony zdrowieducha.pl
Bardzo często oceniamy ludzi i wychwytujemy negatywy zapominając,że to ,,złe,,w bliżnim jest odzwierciedleniem tego samego w nas samych.Powinniśmy uświadomić sobie,że naprawiając siebie naprawiamy i niwelujemy to ,,zło,, własnie.
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): komplemenciarz -

A jak kobiety zareagują na komplementy na temat swoich biustów: "ach jakie wspaniałe piersi!"??
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): 777 -

a zapomnialem dodac te ze zdjecia to chyba komplementow maja wystarczajaco jak cos to moge kilka dolozyc.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): 777 -

chlopaki mowia komplementy jak chca bzyknac jakas dupeczke , pozniej juz to sie zmienia, a juz w malzenstwie z dlugim stazem komplement to chyba jeden na 5 lat to tyle dziekuje.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): hehe -

Nie mów nigdy komplementów, wal prosto z mostu tak żeby storpedować i sprowadzić do parteru, wyszukuj wady a zalety przemilcz w wyjątkowych wypadkach możesz sporadycznie rzucić komplementem ale wyjątkowej osobie.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz