119
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +177
119 ppt ?

Konflikt Owsiaka i Pawłowicz. Najbardziej wulgarna posłanka? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Konflikt Owsiaka i Pawłowicz. Najbardziej wulgarna posłanka?

Napisał(a): sparrow -

Od pewnego czasu trwa głośny konflikt w mediach: Owsiak vs. Pawłowska. Posłanka wytoczyła już kilka pozwów z tego powodu, ponieważ prezes WOŚP wypowiedział się o niej niepochlebnie podczas ostatniego Przystanku Woodstock. Pawłowska słynie z prostackich wypowiedzi, które wielokrotnie były krytykowane przez osoby publiczne i tym razem się popisała. Nie nazywając nikogo imiennie obraziła wszystkich dotychczasowych prezydentów rządzących po ’89 w bardzo prymitywny i ordynarny sposób. Prezes WOŚP postanowił odnieść się do tych słów. Owsiak zaznaczył w swoim wpisie, że nie jest to emocjonalna opinia, lecz świadomy pogląd. Dodatkowo z pełnym spokojem wytłumaczył dlaczego uważa, że posłanka jest „najpodlejszym przykładem człowieka”, który przy okazji nie zrobił jeszcze NIC dobrego dla tego kraju. Przyznał także, że takie wypowiedzi powinny być karane.
Zgadzacie się z Owsiakiem? Dlaczego pozwalamy „politykom” na takie zachowanie. W innych krajach, tak skompromitowany polityk podałby się do dymisji, natomiast u nas żenujące sytuacje są na porządku dziennym. Co myślicie? Jak można przeciwdziałać?
INTERIA.PL

Re: Konflikt Owsiaka i Pawłowicz. Najbardziej wulgarna posłanka?

Napisał(a): stevn -

A czy należy zarzucać kobiecie, która jest posłanką - ekipy rządzącej - niekompetencję, tylko pleść pokrętne bzdury i szczuć na każdym kroku.........??!

Napisał(a): ~gość -

Nie znam sprawy i nie wiem kto to Pawłowicz ale znam Owsiaka.
To zwykły cham, w okolicach mojego miejsca zamieszkania zorganizował
zjazd jakiejś patologii. Po tym koncercie zawsze smród rzygowin
unosi się nad okolicą. Wstrętne śmierdzące brudasy.

Napisał(a): sparrow -

stevn A czy należy zarzucać kobiecie, która jest posłanką - ekipy rządzącej - niekompetencję, tylko pleść pokrętne bzdury i szczuć na każdym kroku.........??!
Pokaż mi przykład kiedy okazała się być kompetentną posłanką. Sorry, ale o kobiecie słychać tylko w jednym przypadku- kiedy się kompromituje. Czy naprawdę uważasz, ze to jest przykład dobrego Polityka, których powinno być więcej, którzy powinni reprezentować nasz kraj? Naprawdę? Fakt, że ktoś ukończy studia wcale nie świadczy o jego kompetencjach, wiedzy i słuszności jego czynów.

Napisał(a): Air842 -

~gość Nie znam sprawy i nie wiem kto to Pawłowicz ale znam Owsiaka.
Nie znasz Pawlowicz profesor .. To kim Ty jestes?

Zgadzacie się z Owsiakiem? Dlaczego pozwalamy „politykom” na takie zachowanie. W innych krajach, tak skompromitowany polityk podałby się do dymisji, natomiast u nas żenujące sytuacje są na porządku dziennym. Co myślicie? Jak można przeciwdziałać?

hahah . żaden polityk nie jest tak skompromitowany jak Owsiak.

Pod wskazanym linkiem macie wyroki sądów, film na którym widać, jak to Owsiak i jego kumple wyrzucaja dziennikarza.
Ten pajac już by się chociaż dalej nie kompromitował. Zal mi tej komunistycznej jąjąkały.

Air842
~gość Nie znam sprawy i nie wiem kto to Pawłowicz ale znam Owsiaka.
Nie znasz Pawlowicz profesor .. To kim Ty jestes?
Co cię to obchodzi? Nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy.
Jesteś nazistą czy komunistą?

~gość Pod wskazanym linkiem macie wyroki sądów, film na którym widać, jak to Owsiak i jego kumple wyrzucaja dziennikarza.
Ten pajac już by się chociaż dalej nie kompromitował. Zal mi tej komunistycznej jąjąkały.
Przejrzałem. Na Owsiaka żaden, na matkę kurke grzywna. W linku info że sprawa się odbyła a orzeczeń już nie ma. Oczywiście uniewinniających Owsiaka. W tym PISblogu wyczytałem że powstanie w Getcie wywołali żydzi przeciwko żydom.

Napisał(a): stevn -

rafal333 Pawłowicz ma już bardzo powaznie zjechaną psychike i trudno nazywać ja posłanką chyba ze w psychiatryku.
Niekoniecznie zjechaną, lecz, zduszoną przez lewackich i pro-zachodnich adwersarzy, którym dobrem nadrzędnym jest seks i tylko seks w miejsce Boga, którego się wyparli.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konflikt Owsiaka i Pawłowicz. Najbardziej wulgarna posłanka?