Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Napisał(a): wojtek -

trzeba isc tam gdzie taniej, np obecniej gotowkowy korzystnie wypada w Getin, a jak bedzie za miesiac ? trzeba sprawdzic
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gość -

dobrze, że coś planują zmienić, ale ja się zastanawiam który bank najlepiej wybrać żeby uniknąć niespodzianek po zaciągnięciu kredytu?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Tania -

Mam pytanie,czy ktoś może mnie wytłumaczyć .Dlaczego przy rezygnacji z kredytu gotowkowego w określonym terminie 14 dni muszę zapłacić prowizje? Przecież nie korzystalam z kredytu,zrezygnowałem z niego.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): tomasz -

my jesteśmy niewolnikami dla zesranych banków,którzy muszą do końca przez 30 lat spłacać kredyt, To złodziejstwo,Powinni cos tym zrobic żeby nam było łatwo spokojnie spłacac kredyt a nie tylko podwyższaja ratę
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jo-jo -

skoro dla sędziów Sądu Najwyzszego, Swiadectwa Pracy itp. są jedynie "prywatnym dokumentem" i w ZUS-ie należy "przedstawiać świadków" swojej pracy (a jak już nie żyją, to emeryturki moze nie byc); to równoznacznym winno być, że tytuły egzekucyjne banków są RÓWNIEŻ ICH PRYWATNYMI PAPIERAMI ! GRA SIĘ DO DWÓCH BRAMEK, A NIE TYLKO JEDNEJ ! PRAWDA PANIE I PANOWIE SĘDZIOWIE ?!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): romb-emeryt -

Przede wszytkim dość manipulacji za pomocą WIBORu międzybankowego. To się odbija negatywnie na kredytobiorcach a daje dodatkowe zyski dla banków. To draństwo! Panie Belka obniżaj Pan stopy procentowe bo nam brakuje na lekarstwa!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): juzio -

jako jedyni w europie przyznajemy pracownikom wszystkich banków (nawet szeregowym) prawo do wystawiania tytułów egzekucyinych i tak samo pracownikom funduszy seku i czemus podobnie tez moga wystawiac dokumenty z moca dokumentów urzedowych wbrew wytycznym unijnym na równych prawach jak notariusze , sedziowie - co smieszne to nie budzi w sedziach żadnych zstrzeżeń mimo, że podlegaja tylko ustawom i rozumowi jezeli ustawy sprzeczne z konstytucja moga funkcjonoac i pół roku, stanowic podstawe do nakładania na ludzi obowiązków i ich egzekwowania to ......... nie ma cxo się dziwić sędziom nie dostrzegajacych różnicy między nimi a paniami z działu windykacji czy kredytów trudnych ale jeżeli tak to za co specjalne urlopy, imunitety, wczesniejsze przejście na emeryture itp
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Boli -

KAŻDEGO można zniszczyć ! Przykładem są szpitale Korvita pana Wojciecha Kornowskiego z Poznania, które próbował zamknąć Wojewoda oraz Kasa Chorych, mimo że TRZY TYSIĄCE byłych pacjentów PISEMNIE poparło pana Kornowskiego w sądzie, ale NIC to nie dało ! Szpitale za dobrze prosperowały i były komuś SOLĄ W OKU !!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Antena -

DZIWNE. Wskaźnikami manipulują bankierzy, konkretne osobniki, a kary płacą depozytariusze i kredytobiorcy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): pifpaf -

Hieny rządzą bankami. Takie czasy.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz