1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń108 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +74
1 tys. ppt ?

Koniec z darmowymi autostradami w Niemczech. (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Koniec z darmowymi autostradami w Niemczech.

Napisał(a): WOMAR1910 -

Koniec z darmowymi podróżami po Niemczech. Bundesrat, czyli odpowiednik polskiego Senatu, zatwierdził wprowadzenie opłat dla kierowców. Niemcy będą płacić za autostrady i drogi federalne, obcokrajowcy zaś za sieć autostrad o długości 13 tysięcy kilometrów. Opłaty będą obowiązywać od 2019 roku. Cena będzie wahać się między 2,5 a 50 euro, a roczna opłata dla cudzoziemców ma wynieść maksymalnie 130 euro. Władze Austrii, Holandii i Belgii nie popierają tego i zagroziły "prawnymi konsekwencjami", jeśli prawo wejdzie w życie. W Polscejuż od bardzo dawna nie ma darmowych autostrad, więc trudno dziwić się ,że w Niemczech będą płatne i tak tak długo były darmowe.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Koniec z darmowymi autostradami w Niemczech.

Napisał(a): Air842 -

Temat krazy juz od bardzo dawna , Trudno sie dziwic , Wlochy ,Francja Polska maja platne autostrady , Dlaczego Holandia ,Belgia protestuja ?Austria zawsze protestuje ! prawne konsekwencje ,, to pewnie pod lupe wezma tez wszystkie platne autostrady .Niemcy maja bardzo dobre drogi ,.. Szkoda ja tez z tego pomyslu nie bardzo sie ciesze ,,,, bo pieniadze niewielkie ,,, ale parking 2€ , autostrada okolo 50 € , platne WC 2€ ,kawa 10% drozsza ....z tych malenkich sum miesiecznie wynosi okolo 200€ m-c .. benzyna tez kosztuje sporo --przesiadziemy sie na rowery ......... ile potrzeba czasu na przejechanie 1400km na rowerze?

Re: Koniec z darmowymi autostradami w Niemczech.

Napisał(a): WOMAR1910 -

jacenty33 ciekawe dlaczego Austriacy protestują ,u nich autostrady są płatne
Austriacy nie zarabiają tyle co Polacy .W Polsce zarabia się 2 tyś. zł a jakie są opłaty - Austriacy przy swoich wysokich zarobkach i tak protestują.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Koniec z darmowymi autostradami w Niemczech.