241
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi55
  • Ocen na +315
241 ppt ?

Korwin Mikke o rządach PiSu. Ma racje? (56)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Korwin Mikke o rządach PiSu. Ma racje?

Napisał(a): ~brunoon -

Janusz Korwin-Mikke nazwał rządy PiS nową formą komunizmu z krzyżem na wierzchu. Lider partii Wolność uznał, że w następnych wyborach zagłosowałby na SLD, ponieważ politycy z tego ugrupowania przynajmniej wiedzą, że socjalizm nie działa. Polityk uznał także, że PiS swoimi programami typu 500+ przekupuje ludzi, dlatego też wydaje mi się, że w przyszłości to ta partia ma największe szanse, by wygrać. Wielokrotnie też pojawiają się podobne poglądy, które oskarżają prawice o działania podobne do stylu rządzenia jak za czasów PRLu, czego przykładem może być upolitycznienie mediów państwowych czy zastąpienie swoimi kandydatami sprzymierzeńców opozycji na różnych stanowiskach państwowych.
Zgadzacie się z tym poglądem? Czy ktoś z was widzi inne analogie?
INTERIA.PL

Re: Korwin Mikke o rządach PiSu. Ma racje?

Napisał(a): ~gość -

brawo JKM ma całkowitą rację PIS jest bardziej lewacki od SLD.
Nie może być mniej czy więcej lewacki bo lewacy nie chodzą do kościoła a PiS tak więc Korwin chrzani jak zwykle aby błyszczeć.Mam nieszczęście znać tego trutnia i śmieję się z tych co go popierają bo to takie same trutnie tylko odmóżdżone.

Napisał(a): ~Polska -

Mnie tam takie gadanie bez sensu nie wzrusza.

Najważniejsze że ludziom żyje się lepiej.

Dodatkowo bandyci i oszuści zaczeli się bać sprawiedliwości - do tej pory byli bezkarni.

Pan JKM niech się nie kompromituje durnymi wypowiedziami - Niech mi odpowie na pytanie dlaczego nie wystartował w pewnych wyborach - to była mega kompromitacja JKM - Do dziś nie wytłumaczył się z tej wpadki.
Czy tak nierozgarnięty człowiek może nam dawać jakieś rady ???
Pozdrawiam

Napisał(a): ~miror -

~mnietek korvin czy jak mu tam, ma POglądy z czasów feudalnych , dla niego robotnik to niewolnik
Niewolnictwo to nam PiS dopiero szykuje. I to podwójne jedne od państwa /czytaj od PiSu a drugie od Kościoła Katolickiego.

Napisał(a): ~deter -

PiS wiecznie rządzić nie będzie..... ale JKM nie porządzi nigdy, z powodu jego zapędów do dzikiego kapitalizmu. Wszelcy radykałowie, czerwoni czy inni, są na dłuższą metę destrukcyjni. "Czego przykładem może być upolitycznienie mediów państwowych" Nie rozśmieszaj mnie. Przez uPOlitycznienie mediów w POprzedniej epoce (i przez ogłupiającą sieczką "kulturalną") zrezygnowałem z oglądania telawizji w ogóle. Chwalę sobie tą decyzję. Oczywiście że socjalizm nie działa ale UE jest nie tylko socjalistyczna ale neomarksistowska i niedemokratyczna. Czemu?. Bo tam gdzie zapadają decyzje nikt z nas, ludzi na te stanowiska nie wybiera. Wybieramy tylko posłów do PE a ta instytucja jest jedynie czyś w rodzaju Hyde Parku, na nic, w istocie, nie ma wpływu. Prędzej UE się rozpadnie niż Polska, wyrywana z pozycji niemieckiego bantustanu, ostatecznie zbankrutuje. No chyba że doświadczymy "demokratycznej pomocy".

Napisał(a): Artaxerxes -

To tylko słowa. W polityce liczy się wykorzystywanie możliwości które daje prawo. PiS dobrze wykorzystuje i dlatego rządzi. A rządzi lepiej niż poprzednia ekipa bo realizuje to co zapowiada.(nie zwracam uwagi na to czy to dobre czy nie) Oczywiście JKM się to nie podoba bo on ma własny system - czyli wszyscy zapieprzają a 1% coś z tego ma. Z takim programem od ponad dwudziestu lat pan Janusz jest na marginesie polskiej polityki. Cała reszta to po prostu brednie. PiS musiał przejąć media publiczne bo prywatne są w rękach jego wrogów. Już raz media obaliły rząd PiSu i pan Jarosław wyciągnął z tego wnioski. Jedynie słuszne.

Napisał(a): ~pete -

~gość
brawo JKM ma całkowitą rację PIS jest bardziej lewacki od SLD.
Nie może być mniej czy więcej lewacki bo lewacy nie chodzą do kościoła a PiS tak więc Korwin chrzani jak zwykle aby błyszczeć.Mam nieszczęście znać tego trutnia i śmieję się z tych co go popierają bo to takie same trutnie tylko odmóżdżone.
PiS traktuje Kościół instrumentalnie, jest lewacki

Napisał(a): ~Alina -

A kim jest sam Korwin Mikke ? Jakie , poważne ma znaczenie w polityce, jakie uznanie ma w społeczeństwie on i jego niszowa partyjka.Na te pytania najlepiej odpowiadają sondaże przedwyborcze . A on i ta jego partyjka oszołomów mają jakieś konkretne propozycje dla Polski, które by zostały poważnie przyjęte przez większość polskiego społeczeństwa ? Bo krytykować, to każdy matoł potrafi, nawet taki jak Korwin Mikke ale nic poza tym. Ot, na takich matołków , to w naszym kraju bardzo często jest urodzaj.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Korwin Mikke o rządach PiSu. Ma racje?