Korzyści z założenia spółki w Macedonii (85)

Temat dotyczy artykułu: Korzyści z założenia spółki w Macedonii

Republika Macedonii - niewielki kraj położony w południowo-wschodniej Europie (Bałkany) - w niedługim czasie może dać się poznać nie tylko jako miejsce przyjazne turystom, lecz także jako terytorium doskonałe dla prowadzonego biznesu. Macedoński rynek wciąż pozostaje niezagospodarowany i podatny na nowe inwestycje.

Komentarze (85)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Tomasz -

Niedawno zarejestrowałam spółkę w Macedonii - formalności ograniczone do minimum. Wszystko szybko i sprawnie. Jak na razie jestem zadowolony!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): polka -

a po co nam Macedonia czy w Polsce nie możemy zakładac firm naszych rodzimych
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ja voll -

W Polsce,lecz trzeba rozliczyć złodziei publicznych pieniędzy, skonfiskować ich majątki,oraz wydalić ich z Polski wraz ze zdrajcami.Do Macedonii można pojechać na urlop,lecz jak będziebezpiecznie. Jestem u siebie i nie mam zamiaru wyjeżdżać.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): almirante -

W MACEDONII MÓWIĄ GÓRALSKĄ ODMIANĄ BUŁGARSKIEGO.POWINNI PRZYŁĄCZYĆ SIĘ WIEC DO BUŁGARII PONIEWAŻ W MACEDONII POWIĘKSZA SIĘ MNIEJSZOŚĆ ALBAŃSKA KTÓRA CHCE SIĘ PRZYŁĄCZYĆ DO ALBANII.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Atop -

Macedonia dobra dla szemranych interesów , tam bez koperty i układów z mafią ciężko jest jeszcze z czymś wystartować. Klimat idealny dla ludzi z PO.PSL czy N ale nie dla uczciwych ludzi.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): almirante -

PO ROKU 1989 POWSTAŁA JAŚNIE PAŃSKA STYROPIANOWA III RP.LIBERALNI POLITYCY:WAŁĘSA,BALCEROWICZ,FRASYNIUK,JANAS I CELIŃSKI TAK UMACNIALI STYROPIAN AŻ ZLIKWIDOWALI PRZEMYSŁ I ZADŁUŻYLI POLSKĘ NA BILION DOLARÓW.PUŚCILI POLSKĘ Z TORBAMI.HARTOWANIE STYROPIANU ZAJMOWALI SIĘ TEŻ LIBERALNI DZIENNIKARZE WYSŁUGUJĄCY SIĘ ZACHODNIM KORPORACJOM:MICHNIK,LIS,URBAN,KOTLIŃSKI I KRAŚKO.UCZYNILI Z POLAKÓW ŻEBRAKÓW ZA MISKĘ RYŻU.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): marianix1 -

RAJ to firmy maja u siebie , sa zarejestrowane na cyprze a maja tania sile robocza pod nosem, z pracownikiem moga zrobic co chca a o kontroli wiedzxa na kilka dni wczesniej, GDZIE BEDA MIELI LEPIEJ ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Marta -

TO MOŻE INTERIA TAM SIĘ PRZENIESIE i Macedończykom będzie robiła wodę z mózgu.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): drg -

raj to był w polce jak PO rzadziło !!!!!! firmy zagraniczne mogły wszyćko robić co se tyko ksiały bez podwyżek, upokarzali a i tak polki szli do nich na kolanach ale nie każdy mógł otrzymać jakąkolwiek pracę!!!!!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): az -

Polskę najbardziej skubano gdy była prymusem Europy.Teraz widać nadszedł czas Macedonii
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz