Komentarze (274)

Dodaj komentarz

Napisał(a): gigi -

glupota ! po co mieszac w to faceta, wogole nie rozumiem porodu jak facet uczestniczy w nim, mam 4 dzieci i patrzac na to - rozpacz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rety -

jednak kobiety sa glupie a ten redaktorzyna jeszcze glupszy. prawda jest taka ze kobiety podczas porodu wydzielaja hormony ktore dzialaja jako srodki znieczulajace. poza tym ból jest ciezko mierzalny bo zalezy od indywidualnego progu bólu.
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): e81 -

Oglądałam to dzisiaj nad ranem (jestem w ciąży więc nie śpię po nocach) i owszem cierpiał chłopak, ale bez przesady. Na umierającego nie wyglądał. Niech się cieszy, że mu krocza nie nacinali i na żywca nie szyli. To też jazda bez trzymanki. Zgadzam się z Kinią każdy facet powinien to zrobić.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): adam -

Jezeli kobietom swedza drogi rodne to jest pokrzywa oset nie musicie dawac tym wrednym facetom jak to okreslacie
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): marcin -

a ja bym dał temu panu 1500 na rękę i niech przeżyje 3 miesiące w Warszawie, oczywiście wynajmując mieszkanie. To jest prawdziwy survival !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Paula -

Boli- to prawda , ale każdy poród jest inny , wszystko zależy od wytrzymałości na ból , a nawet budowy ciała ,,, ja pierwszy poród miałam dobry , szybko o bólu zapomniałam , nie mam urazu , co nie znaczy , że przy drugim też tak będzie . To jest taki rodzaj bólu którego nie można z niczym porównać , to po prostu trzeba przeżyć :)P
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): KONCZITA kepasa -

Juz raz to napisalem i napisze ponownie organizm kobiety jest z natury przystosowany do rodzenia dzieci a co za tym idzie do zniesienia zwiazanego z tym bolu , gdyby mezczyzna mial rodzic to natura zaopatrzylaby go w odpowiednie mechanizmy podobnie jak kobiete znoszenia az tak silnego bolu i z czego robimy tutaj az taka nowine
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): mama -

Ja urodziłam dwójkę dzieci i świadomie nie brałam znieczulenia. Poród bardzo boli, ale jest to ból potrzebny i ze względu na nasze ciało - szybciej produkuje się pokarm, poród szybciej idzie bez znieczulenia, jest mniejsze ryzyko niedotlenienia dziecka, ból jest też ważny z punktu widzenia psychiki - badania dowodzą, że u kobiet rodzących bez znieczulenia szybciej rodzi się więź z dzieckiem, jest mocniejsza, sam ból porodowy to jakby punkt przejściowy dla naszego mózgu. Dlatego i ja i moja siostra - położna zresztą namawiamy do porodu bez znieczulenia - ja czuję olbrzymią dumę, że urodziłam bez znieczulaczy:)
Odpowiedzi (26)

Napisał(a): ja -

Oczom nie wierzę. Zaraz tu jakieś powstanie kobiet nastąpi O.O Nie znęcajcie się nad facetami. Nikt nie wybiera sobie płci.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Amnesty -

Kompletne bzdury. Kobietę przy porodzie boli macica, facet macicy nie ma. To tak jak byśmy chcieli kobiecie zasymulować ból jąder. Bolało go coś innego i inaczej.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz