484
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi263
  • Ocen na +9
484 ppt ?

Koszty budowy hali magazynowej (264)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Koszty budowy hali magazynowej

Napisał(a): majewskijan -

Prowadzę firmę średniej wielkości z uwagi na to, że planujemy uruchomienie nowej linii produkcyjnej będzie potrzebny też magazyn z chłodnią - przy czym chodzi o budynek zaawansowany technologicznie. Czy orientujecie się ile kosztuje budowa hali magazynowej (o pow.+/- 900 m2) na terenie woj. Wlkp? Chodzi o rząd wielkości a nie konkretne kwoty. Jakie są szanse na kredyt?
INTERIA.PL

Re: Koszty budowy hali magazynowej

Napisał(a): gość -

kredyt pewnie dostaniesz - pod zastaw inwestycji. Co do kosztów - zależy od firmy. Te bardziej znane, duże liczą sobie więcej. Przy czym zwróć uwagę, że te bardziej nowoczesne hale i chłodnie wymagają użycia materiałów z pierwszej półki co automatycznie podraża budowę. Mój znajomy za halę płacił 200 tysięcy a nie była wcale b. duża 700m2.

Jak już coś robisz to rób porządnie :) koszty są bardzo zróżnicowane, firmy liczą sobie kasę extra za jakiejś bardziej wymyślne technologie itp. Szkoda sprawę spraprać na początku bo potem naprawa usterek to droga przez mękę. Ja budowałem kiedyś magazyn z biurową "dobudówką" i zleciłem to depenbrock - zrobili szybko i dobrze. Ale to było 3 lata temu, ceny mogły w góre pójść.

majewskijan Prowadzę firmę średniej wielkości z uwagi na to, że planujemy uruchomienie nowej linii produkcyjnej będzie potrzebny też magazyn z chłodnią - przy czym chodzi o budynek zaawansowany technologicznie. Czy orientujecie się ile kosztuje budowa hali magazynowej (o pow.+/- 900 m2) na terenie woj. Wlkp? Chodzi o rząd wielkości a nie konkretne kwoty. Jakie są szanse na kredyt?

Napisał(a): ~Jacekk -

Jak bym na Twoim miejscu napisał do kilku firm pytanie czy podejmują takie projekty i zapytaj o wycenę. Wybierzesz po prostu najlepszą. Spośród firm jakie wiem, że zajmują się większymi projektami to Kingspan.
Ps. Ja zazwyczaj piszę kilka zapytań o ofertę.

Napisał(a): ~przemo -

To jest dobry pomysł Jacekk. Wysłanie zapytania do kilku firm da Ci duże możliwości wyboru, a to dosyć istotne, ponieważ przy budowie hali bierze się wiele czynników pod uwagę. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić firmę Cassioli jeśli chodzi o hale magazynowe, zwłaszcza magazyny wertykalne.

Napisał(a): ~stefasdn -

~tom Ja pierdzielę, facet pyta wyraź[b][/b]nie, a wszyscy mu o jakichś wózkach widłowych i innych duperelach piszecie. Nie macie gdzie sie już reklamować tylko na forach do tego nie przeznaczonych?
ja kiedys tez sie chcialem zdecydowac na budowe hali, ale jednak wynajalem tu http://www.op(...)com.pl/ i uwazam, ze to byl dobry pomysl, bo wynajem bardziej mi sie oplacil
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • koszt budowy hali magazynowej
  • budowa hali cena
  • hala magazynowa koszt budowy
  • koszt budowy hali
  • budowa hali magazynowej
  • koszt budowy magazynu
  • ile kosztuje budowa hali
  • koszt hali magazynowej
  • hale magazynowe ceny