27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń107
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +65
27 ppt ?

Kradzież dzieł sztuki z Kancelarii Prezydenta. Do prokuratury dotarło zawiadomienie (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kradzież dzieł sztuki z Kancelarii Prezydenta. Do prokuratury dotarło zawiadomienie

Napisał(a): Antonnia -

Sprawa kradzieży obrazów nabrała tempa .
Wśród skradzionych dzieł miały być dwa obrazy: "Gęsiarka" Romana Kochanowskiego i "Bydło na pastwisku" nieustalonego autorstwa.
Szefowa biura prezydenta Dudy potwierdziła zgłoszenie do prokuratury , po tym jak na portalu aukcyjnym pojawił się obraz przypominający :"Gęsiarkę " .Cena wywoławcza 12 tysięcy złotych .
Rzeczniczka zastrzegła jednak ,że nie ma pewności czy obraz na aukcji jest tym "zaginionym ":
Nasuwa się pytanie o sprawozdawczość inwentaryzacyjną . kto sporządzał ?
Czyja zachłanność wyciągnęła lepkie łapki ??

INTERIA.PL

Re: Kradzież dzieł sztuki z Kancelarii Prezydenta. Do prokuratury dotarło zawiadomienie

Napisał(a): Grzeszko -

Serwunio! :))) Czy zauważyłaś jednak pewne asekuranctwo ze strony obecnej administracji kancelarii prezydenckiej polegające na tym że dyskretnie daje się do zrozumienia złodziejowi, iż jeśli grzecznie odda skradzione dzieła z własnej woli, to może zawiadomienie zostanie wycofane wraz z tłumaczeniem, że zguby znalazły się "w innym miejscu"?... ;))) POZDROWIONKA! :)))

Re: Kradzież dzieł sztuki z Kancelarii Prezydenta. Do prokuratury dotarło zawiadomienie

Grzeszko Serwunio! :))) Czy zauważyłaś jednak pewne asekuranctwo ze strony obecnej administracji kancelarii prezydenckiej polegające na tym że dyskretnie daje się do zrozumienia złodziejowi, iż jeśli grzecznie odda skradzione dzieła z własnej woli, to może zawiadomienie zostanie wycofane wraz z tłumaczeniem, że zguby znalazły się "w innym miejscu"?... ;))) POZDROWIONKA! :)))
Witaj :)) Dla mnie to w ogóle dziwna sprawa .
Jacek Michałowski tłumaczy, że nie powiadomił prokuratury, bo liczył na to, że zaginiony obraz się odnajdzie. "Już wcześniej różne obrazy w Pałacu Prezydenckim ginęły i nagle się odnajdywały. "
Jak to ginęły ?? To każdy miał dostęp do pomieszczeń z obrazami ????
"Strasznie jest mi z tego powodu nieprzyjemnie, bo to za naszych czasów zniknęło. Boję się, że zostały ukradzione i to jest smutny fakt" - przyznał Michałowski
A kto był odpowiedzialny w czasie urzędowania Komorowskiego ?
Pozdrówczki :)

Napisał(a): Petrescu -

Ja nie jestem w stanie czegoś takie zrozumieć przecież pałac prezydencki jest chroniony i monitorowany przez całą dobę ---z kogo znowu chcą zrobić wała jak zwykle z narodu zapewne ---hej

Petrescu Ja nie jestem w stanie czegoś takie zrozumieć przecież pałac prezydencki jest chroniony i monitorowany przez całą dobę ---z kogo znowu chcą zrobić wała jak zwykle z narodu zapewne ---hej
No właśnie . Gdzie taśmy monitoringu ??

Napisał(a): InterWojtek222 -

I całe szczeście że Prezydent Duda zarządził audyt !! Pełowcy dostali rozkaz pisania (sic) (POkinia) że były 2 obrazy Gęsiarki.Nie skomentuję tego bo musiałbym brzydka pisać Mam nadzieję że Komorowski trafi do pierdla !!! POwiedziałem.

InterWojtek222 I całe szczeście że Prezydent Duda zarządził audyt !! Pełowcy dostali rozkaz pisania (sic) (POkinia) że były 2 obrazy Gęsiarki.Nie skomentuję tego bo musiałbym brzydka pisać Mam nadzieję że Komorowski trafi do pierdla !!! POwiedziałem.
Już gdzieś czytałam ,że obraz trafił do ofiarodawcy , że ten milczy /
A tu znów aukcja ? Coś się tu kręci .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kradzież dzieł sztuki z Kancelarii Prezydenta. Do prokuratury dotarło zawiadomienie