308
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +53
308 ppt ?

kręci mnie... pasierb! (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kręci mnie... pasierb!

Napisał(a): ~teresa -

pomocy! nie wiem co się ze mną dzieję, ale od jakiegoś czasu strasznie kręci mnie mój pasierb.. wiem, że to dziwne i niedorzeczne, ale z moim mężem mi się nie układa od kilku miesięcy a jego syn jest dla mnie jedynym wsparciem w trudnych momentach. dodatkowo zauważyłam, że chyba też mu się podobam, bo jak byliśmy sami w domu próbował mnie pocałować jednak ja odmówiłam i uciekłam. pasierb ma 21 lat a ja 41.. niby nie ma jakiejś wielkiej różnicy wieku, ale nie chcę psuć swojego małżeństwa z powodu zauroczenia które przyszło w ramach kryzysu..co mam robić? nie chcę zdradzić męża, z drugiej strony pasierb ma coś takiego w sobie, że chciałabym mu się oddać chociaż jeden raz..czy warto psuć swoje małżeństwo w imię pokusy?
INTERIA.PL

Re: kręci mnie... pasierb!

Napisał(a): ~irka -

ach młodość.. kto z nas nie miał pokusy na zdradę z młodszym, lepszym, ładniejszym. ale czy chcesz ryzykować swoje małżeństwo mimo że macie kryzys w imię zdrady i to z prawie synem? zastanów się.. pogadaj z nim i postaw sprawę jasno, no chyba że chcesz mieć skok w bok

Napisał(a): ~gość -

No rzeczywiście różnica wieku minimalna!
Zejdź na ziemię Tereso! Teraz pasierb, a potem ktoś inny? Co znudził się mąż?
Nie trzeba było zawiązywać życia nikomu, mogłabyś wtedy robić co byś tylko chciała.
Jestem tolerancyjna w wielu sprawach, ale Twoje "kręcenie" nie jest dla mnie czymś normalnym, nie popieram takich zachowań, mogłabyś być matką tego młodego człowieka.
Dorośnij.

P.S. Rozumiem, że temat teoretyczny i nie jest faktem... w przeciwnym razie, przestaję wierzyć w mądrość ludzi.

Napisał(a): ~ula89 -

kto z nas tak nie miał że po latach małżeństwa przychodziła pokusa zdrady i to z młodszym/młodszą? tutaj sytuacja jest o tyle patowa że chodzi o pasierba, rozumiem że może być przystojny i pociągający ale moim zdaniem wyłóż mu kawę na ławę - nie psuj swojego małżeństwa przez chwilowe zauroczenie. zastanów się czy kochasz męża czy jego syna?

Napisał(a): ~lele -

nie rób tego ja zakochałem się w kobiecie młodszej przeżyłem piękne 2 lata czegoś takiego nigdy nie przeżyłem ze swoją żoną byłem tak zakochany oddałbym życie za nią tak byłem zakochany robiliśmy to wszędzie i w każdej wolnej chwili pokazałem jak można żyć zwiedziliśmy kilka pięknych miejsc jak prawdziwi kochankowie gotowałem jej robiłem prezenty nawet zrobiłem sobie tatuaż aż przyszedł moment kiedy dostała bardziej płatną pracę ciągle nie miała czasu dla nas i zaczęło się przez pół roku byłem w takiej depresji że byłem skłonny odebrać sobie życie. powoli dochodzę do siebie. ileż nocy nieprzespałem ile lekarstw na uspokojenie żal opisywać. nie rób tego proszę
« Wróć do tematów
Do góry strony: kręci mnie... pasierb!