Krzysztof Czabański: Od 2019 r. abonament prawie na pewno z budżetu państwa (1487)

Temat dotyczy artykułu: Krzysztof Czabański: Od 2019 r. abonament prawie na pewno z budżetu państwa

Jest praktycznie już zdecydowane, że od 2019 r. abonament radiowo-telewizyjny będzie pokrywany z budżetu państwa - zapowiedział w piątek szef RMN Krzysztof Czabański. Kwota, która zapewniłaby "solidne finansowanie wszystkich mediów publicznych", to według niego ok. 2,5-3 mld zł rocznie.

Komentarze (1487)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Gość -

Dlaczego w innych krajach sobie radzą z ściągalnością , a w Polsce nie
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): asd -

"Obecnie każdy właściciel odbiornika telewizyjnego powinien płacić abonament 22,70 zł miesięcznie, a właściciel radia - 7 zł miesięcznie." Wykiwałem PiS, nie mam telewizji i radia. Mam komputer a z niego mogę słuchać radia i oglądać telewizję, w sumie to i na telefonach też można więc.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): adam -

a wystarczyło wyrejestrować odbiornik rtv i nikt by cie nie ścigał .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): babka -

Jak to by wprowadzili to doskonale wiedzą, że ludzie beda masowo wyrejestrowywac odbiorniki. Kto słucha tego propagandowego szamba politycznego?
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): popis -

Dobrze, niech wprowadzą z budżetu, przygotują BAT NA SWOJA DU PE, przecież niklt już takiej komun by nie wybierze na druga kadencję, skorzysta inna słuszna siła potyliczna
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): jeden maciej -

jarosławie, n ie wiem czy masz telewizor i czy cie to obchodzi, ale jakbyś pogonił ten raDIOKOMITET, CO MNIE OKRAda jako uczciwego Polaka...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): czas honoru -

W takim razie dla odzyskania honoru własnego jako polak w tym kraju w ostatnim roku obowiązywania abonamentu nie zapłacę po 30 latach, nareszcie będę mógł spojrzeć bez odrazy na siebie w lustro
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): streik -

To ja pit dolę, przez 30 lat płaciłem a w ostatnim roku zastrajkuję. niech spróbują mi coś zrobić takie syny złodzieje olscy decydenci
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Paranoja -

dostałam upomnienie na 1500 zł za zaległy wstecz abonament ,czy powinnam go zapłacic? Czy i jak i gdzie sie odwołac od tej zapłaty !Co robili pracownicy przez 5 lat ! Ze dopiero sie teraz upominaja ? !!!
Odpowiedzi (20)

Napisał(a): TIRówka -

holecka to bendzie , wa właściwie jusz je , jak tuba ze stanu wojennego , znienawidzona i z metkom do końca życia !!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz