Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Mateusz F -

A ja stosowałem largomass na siłowni... czy to tez już podlega pod doping?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): cv -

Nie oceniam tych którzy biorą, ale w...wia mnie to ze inni to robią uznając się za fachowców. Od samego brania się nie urośnie i nie przybędzie siła. Trzeba się naharować na treningach by były jakieś efekty - niejednokrotnie więcej niż będąc czystym.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ssssssssss -

wpadł bo jest nie doświadczony i nie prowadzi go trener i lekarz z wyższej półki... ciężąry to sport który nie obędzie się bez koksu... każdy koksuje żeby jak najwięcej podnieść naturale nie zostają mistrzami świata tylko końćzą poza 20 zawodników... mistrza poznaje sięprzez to że najwięcej podniesie ale i przez to że nigdy go nie złapią na koksie..
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): jola234 -

PUDZIAN PRZYZNAL WRESZ ZE MA POPED SKIEROWANY KU BRATU....NO COZ ZMIANY W MUZGU...
Odpowiedź (0)

CENA STERYDOW LYSIENIE BEZPLODNOSC WADY SERCA JAK NP U BURNEJKI PUDZIANA ARNOLD MA WADE SERCA I STYMULATOR... TO CENA...JADRA NIE PRODUKUJA SPERMY I JEST IMPOTENCJA...
Odpowiedź (0)

PUDZIANOWSKI POWEDZIAL...JESLI KULTURYSTA MUSI BRAC 5 ZASZCZYKOW TO JA BIORE 15 DZIENNIE..JESTEM BEZPLODNY BO MAM ZANIK JADER...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zenek -

A który z ciężarowców nie koksuje? Wyjdzi podnieś 100 kilo w rwaniu, haha!
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sportofiec -

....nie tylko jego przylapali......Malysz rowniez przylapano na doping jak bral karme dla ptakow !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kuraś -

Dał się złapać, bo głupek jest! Nie wierzę, że ktoś nie bierze w tym sporcie!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz