53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń481
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +-56
53 ppt ?

ks. infułat Kazimierz Korszniewicz, konfrater zakonu paulinów (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ks. infułat Kazimierz Korszniewicz, konfrater zakonu paulinów

Napisał(a): Salome -

Wręczając rycerski ryngraf dla Ewy Błasik, wdowie po gen. Błasiku rzekł...

"...że tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, należy zaliczyć do grona wielkich Polaków w naszej historii. - Wśród tych wielkich wielkim Polakiem, wielkim generałem był generał pilot Andrzej Błasik"
Czyli znaleźli miejsce na panteonie bohaterów narodowych obok T. Kościuszki, księcia Józefa Poniatowskiego, generała Sikorskiego marszałka Piłsudskiego.
Ludzi zasłużonych do budowy państwa polskiego, a co zrobił dla Polski np. taki gen. Błasik oprócz tego, że zginął ?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: ks. infułat Kazimierz Korszniewicz, konfrater zakonu paulinów

Napisał(a): irekwj -

Grunt to wiedzieć z kim umrzeć. Gdyby tak potknął się na skórce od banana to strasznie by wdowa wybuliła na jako taki pochówek, no i jakie tam ryngrafy. Chyba, że jakoś odebrali by temu tam Pinochetowi. A tak mamy prawie setkę elity.. Gdyby na lot załapał się Tomek, to też byłby elita, i Hofman i Giżyński. Tak oni byliby elita, a tak wylecieli spod koryta. A nawet ta Sikora, co to powiedziała policjantom, gdzie mają ją pocałować, gdyby chcieli, też byłaby elita.
Jak macie propozycje to śmiało walcie kandydatury, bo jest jeszcze miejsce na 3900 znaków..

Napisał(a): dziadek16 -

~slami To był zamach i tego zamachu dokonali ateisci wiec kosciół musi im dać coś na pocieszenie i aha odwal sie od PiSu ty jesteś obłąkana a ja nie dam ci obrażać najlepszej partii
To może rozmowa telefoniczna jednego z ateistów rzuci światło na powody katastrofy we mgle..

Napisał(a): ~huesz -

dziadek16
~slami To był zamach i tego zamachu dokonali ateisci wiec kosciół musi im dać coś na pocieszenie i aha odwal sie od PiSu ty jesteś obłąkana a ja nie dam ci obrażać najlepszej partii
To może rozmowa telefoniczna jednego z ateistów rzuci światło na powody katastrofy we mgle..
Nie pisz o mgle bo urazisz uczucia tych z PiS-u oni wierzą ,że to był zamach a wiary przecież nie mozna obrażać .

Napisał(a): ~interiawojtek -

witaj. Oczywiście że element kampanii Platformy Oszustów.Złapią parę płotek a zrobią z tego widowisko jak to oni "skutecznie" rządzą. Na jesieni wyrwiemy te chwasty !!!! POwiedziałem.

To oni też obrażalscy jak katolicy ?
Obrażanie jest wynikiem braku zrozumienia.

Napisał(a): ~matylda20122 -

irekwj Grunt to wiedzieć z kim umrzeć. Gdyby tak potknął się na skórce od banana to strasznie by wdowa wybuliła na jako taki pochówek, no i jakie tam ryngrafy. Chyba, że jakoś odebrali by temu tam Pinochetowi. A tak mamy prawie setkę elity.. Gdyby na lot załapał się Tomek, to też byłby elita, i Hofman i Giżyński. Tak oni byliby elita, a tak wylecieli spod koryta. A nawet ta Sikora, co to powiedziała policjantom, gdzie mają ją pocałować, gdyby chcieli, też byłaby elita.
Jak macie propozycje to śmiało walcie kandydatury, bo jest jeszcze miejsce na 3900 znaków..
Oj ryjku, Ty nie tylko czytać nie potrafisz, ale i z ogladania nic Ci nie wychodzi. Dyskusja z Tobą to zbędna sprawa, i tak nic nie zrozumiesz.

Napisał(a): ~interiwojtekk2 -

Salome
Tak rzekł pełowiec któremu obojętne zdrowie i życie POLAKÓW, a dobrze wie że to pełowcy POd publiczkę "robią" POrządek z dopalaczami !!!! POwiedziałem.

~interiwojtekk2
Salome
Tak rzekł pełowiec któremu obojętne zdrowie i życie POLAKÓW, a dobrze wie że to pełowcy POd publiczkę "robią" POrządek z dopalaczami !!!! POwiedziałem.
O forumowy jąkała wychynął z pieczary, co powiesz ? Jak zwykle PiSiałeś ?

~interiawojtek witaj. Oczywiście że element kampanii Platformy Oszustów.Złapią parę płotek a zrobią z tego widowisko jak to oni "skutecznie" rządzą. Na jesieni wyrwiemy te chwasty !!!! POwiedziałem.
Myślisz, że gen Błasik to płotka czy raczej wdowa po Błasiku ?

Ojciec Rakoczy rzekł do wdowy..."

"Przypomniał, że od niedawna w monarszy płaszcz Chrystusa w świętym wizerunku Bogarodzicy na Jasnej Górze wpięty jest niewielki fragment tupolewa z biało-czerwoną szachownicą. "
Teraz wiecie dlaczego tak walczą o wrak Tupolewa ?
Potrzebny na amulety i szkaplerze.... z jednego wraku można ich tysiące wyprodukować.

Napisał(a): Valdemar -

To jak to z tą klątwą jest bo kroniki milczą na ten temat a podobno ówczesny Papież Marcin V też nic nie wiedział więc kto ją rzucił. Wszak wyklęcie Polski, która od kilkuset lat była już Katolicka nie mogło obejść się bez echa. Możesz to uwiarygodnić czy to tylko takie bajery ja zardzewiały wrak na relikwie:)

Napisał(a): Petrescu -

Salome Ojciec Rakoczy rzekł do wdowy..."

"Przypomniał, że od niedawna w monarszy płaszcz Chrystusa w świętym wizerunku Bogarodzicy na Jasnej Górze wpięty jest niewielki fragment tupolewa z biało-czerwoną szachownicą. "
Teraz wiecie dlaczego tak walczą o wrak Tupolewa ?
Potrzebny na amulety i szkaplerze.... z jednego wraku można ich tysiące wyprodukować.
------------------ Salomon daj sobie na wstrzymanie tylko religia ,religia i religia ---popuść nieco co ----hej

Napisał(a): -

Taaa każdy księżulek powinien wiedzieć kim jest w oczach Boga zanim spadnie głęboko pod skorupę ziemską, gdzie pełno jest takich jak obecni w szatach czarnych i złotych i nawet białych, co twierdzą że służą Bogu, więc niech poznają opinię na swój temat od Boga właśnie. On nawet podał takie szczegóły jak ,,celibat i zakaz jedzenia przez katolików np. mięsa w piątek, aby było wiadomo o jakich ludzi chodzi. Bóg to powiedział po to, aby jeden na stu poznał w jakim miejscu przebywa i skorzystawszy z tego opuścił szeroką drogę, która prowadzi na zatracenie. I ją czym prędzej opuści, wiem że wielu księży tak zrobiło, a ci co sobie to zlekceważą, nie będą mieć wymówki. Ten wymowny cytat jest podany w 1 Tym. 4, 1 - 5.Kiedy Paweł go od Boga usłyszał rządził w Rzymie Neron, więc kościół katolicki nie istniał, i powstał jako instytucja w 380 roku po Chrystusie, i ta zapowiedż Boża literalnie się wypełniła a celibat został wprowadzony wówczas: Narzucenie celibatu na I Synodzie Postnym odbytym w Rzymie - Wszystko wprowadzone w roku 1077.(Bóg celibat określił nauką demonów. Bo jest niezgodny z wymogami Bożymi które są podane w 1 Tym. 3 rozdział. Ale kler ten rozkaz Boży, ma gdzieś do dziś, woli mieć kochanki, chłopców ministrantów albo małe dziewczynki, albo jeden drugiego jak jest młody po seminarium, lub własne ręce, że spermę z całego kleru na wszystkich placówkach wylaną w toaletach, i innych miejscach należy zmierzyć w ,,hektolitrach"i to nie jest złe w ich oczach, ale in vitro tak. A teraz cytat: Rozdział 4 01 Duch zaś otwarcie mówi, ze w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary,
skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. 02 [Stanie się to] przez takich,
którzy obłudnie kłamią, maja własne sumienie napiętnowane. ,03 Zabraniają oni wchodzić w związki małżeńskie, [nakazują] powstrzymywać sie od pokarmów, które Bóg stworzył, aby je przyjmowali z dziękczynieniem wierzący i ci, którzy poznali prawdę. ,04 Ponieważ wszystko, co Bóg stworzył, jest dobre, i niczego, co jest spożywane z dziękczynieniem, nie należy odrzucać. 05 Staje się bowiem poświęcone przez słowo Boże i przez modlitwę.

Valdemar To jak to z tą klątwą jest bo kroniki milczą na ten temat a podobno ówczesny Papież Marcin V też nic nie wiedział więc kto ją rzucił. Wszak wyklęcie Polski, która od kilkuset lat była już Katolicka nie mogło obejść się bez echa. Możesz to uwiarygodnić czy to tylko takie bajery ja zardzewiały wrak na relikwie:)
W dniach 9 - 11 listopada 1417 r. dwudziestu trzech kardynałów i trzydziestu członków nacji wybrało nowego papieźa. Został nim kandydat Francuzów - Włoch Oddo Colonna jako Marcin V.

Ku zdumieniu Polaków jedną z pierwszych spraw, jaką nowy papież załatwił, było potwierdzenie Zakonowi Krzyżackiemu wszystkich poprzednio uzyskanych przywilejów prawdziwych i fałszywych, które na początku soboru papież Jan XXIII unieważnił.

Jednym z powodów tej decyzji było napisanie w 1416 r. przez Jana Falkenberga, za podpowiedzią krzyżacką, paszkwilu na Polskę noszącego tytuł Satyra na herezje i na nikczemność Polaków oraz króla ich Jagiełły. Paszkwil ten rozkolportowano w formie książeczki i wręczono nacjom biorącym udział w soborze ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: ks. infułat Kazimierz Korszniewicz, konfrater zakonu paulinów