433
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi143
  • Ocen na +220
433 ppt ?

Ks. Janusz Chyła głosi, że feminizm niszczy świat i jest złem, które prowadzi do rozpadu rodzin i małżeństw (144)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ks. Janusz Chyła głosi, że feminizm niszczy świat i jest złem, które prowadzi do rozpadu rodzin i małżeństw

Napisał(a): ~katolik -

"Apeluję do mężów, ojców, braci, synów, kapłanów... Brońcie kobiety przed ideologią feministyczną, która niszczy kobiety, rodziny i życie" - głosi na twitterze ks. Janusz Chyła.

Po raz kolejny kobiety, które bronią swoich praw sa szykanowane przez mężczyzn, którzy nawet dzieci i rodzin nie mają. Tzn. może i mają, ale to tajemnice watykańskie sa.
INTERIA.PL

Re: Ks. Janusz Chyła głosi, że feminizm niszczy świat i jest złem, które prowadzi do rozpadu rodzin i małżeństw

Napisał(a): ireneo -

~katolik
ireneo A ten Chyła to nie obraca jakiejś feministki?
A może i obraca? Bóg tylko widzi grzechy nasze!
naszych nie widzi.

Re: Ks. Janusz Chyła głosi, że feminizm niszczy świat i jest złem, które prowadzi do rozpadu rodzin i małżeństw

Napisał(a): ~błędny rycerz -

nic podobnego , a Joanna D'Arc uboga feministka uratowała Francję , miała nawet dystynkcje generalskie . Bez niej Francji by nie było . Jednak tylko dzięki ludowi francuskiemu władza kościelna ( zmuszona) kanonizowała ją na ołtarze.

Napisał(a): KarolP12 -

~błędny rycerz nic podobnego , a Joanna D'Arc uboga feministka uratowała Francję , miała nawet dystynkcje generalskie . Bez niej Francji by nie było . Jednak tylko dzięki ludowi francuskiemu władza kościelna ( zmuszona) kanonizowała ją na ołtarze.
Nic podobnego, Joanna d Arc jako święta Kościoła Świętego nie mogła być feministką bo zidiocenie wyklucza świętość. No i gdyby nie kanonizacja Kościoła to zapchlona republika zawłaszczyłaby Joannę do swoich zwyrodniałych czyt. świeckich celów.

Napisał(a): ~Icona -

KarolP12
~błędny rycerz nic podobnego , a Joanna D'Arc uboga feministka uratowała Francję , miała nawet dystynkcje generalskie . Bez niej Francji by nie było . Jednak tylko dzięki ludowi francuskiemu władza kościelna ( zmuszona) kanonizowała ją na ołtarze.
Nic podobnego, Joanna d Arc jako święta Kościoła Świętego nie mogła być feministką bo zidiocenie wyklucza świętość. No i gdyby nie kanonizacja Kościoła to zapchlona republika zawłaszczyłaby Joannę do swoich zwyrodniałych czyt. świeckich celów.
czy w obecności feministek powiedziałbyś im prosto w oczy : zidiociałe ? Jeśli nie , to po co tu ukryty za ekranem tak piszesz.

Napisał(a): ~mangzong -

Prawda o kobietach.
Mistrzynie intryg, zdrad i manipulowania ludźmi, rujnowaniu rodzin, związków, niszczeniu psychicznemu dzieci, rozpadowi rodziny, rodzeniu nieślubnych dzieci... Perfekcyjnie opanowały na przestrzeni dziejów sztukę zakłamywania rzeczywistości, działania wbrew logice i oczywistym faktom, kierowania się egoistycznymi i najniższymi popędami, wykańczania na każdy możliwy sposób mężczyzn i przyczyniania się pośrednio lub bezpośrednio do ich zawałów, udarów i samobójstw. Gdyby zbadać osobno każdy z przypadków męskich samobójstw, prawie za każdym stoi kobieta, za kobiecym – rodzaj odrzucenia społecznego… Cech*ją się również chorobliwą skłonnością do materializmu, obłudy, hipokryzji, wykorzystywania ludzi do własnych celów, skąpstwa, cwaniactwa, udawania zawsze świętych, kierowaniu się tylko i wyłącznie własnym EGOISTYCZNYM interesem, przerostu ego i manii na punkcie swojego wyglądu. Zawdzięczamy też istnienie choroby społecznej pt.: Co powiedzą o mnie inni? której podporządkowują całe swoje marne, egoistyczne i głupie życie. Nie? Nie dodaj swojej xiężniczki na Fejsbuku gdy Cię poprosi. Tak dla zasady. Powiedz Kochanie: „To głupia moda. Idźmy pod prąd. Nie bądźmy tacy sami jak cała reszta…” Zobaczysz. Ona się może i nawet zaśmieje ale w przeciągu góra pół roku, xiężniczki już nie będzie. Już masz posprzątane… Oczywiście usłyszysz coś innego…Kobiety nigdy nie wyrastają z roli małego dziecka, któremu się wydaje, że przez sam fakt istnienia wszystko mu się należy i stojąc przed wystawą sklepową mówi: Chcę to i to a najlepiej wszystko. Jeśli nie dostaną to włącza się bestialski aparat zniszczenia i mszczą się na wszystkich, przeklinając cały świat. Reagują alergicznie też na osoby, których nie są w stanie zaszufladkować, wsadzić do półki ze znanym im napisem. Sączą jad nienawiści przeciw wszystkiemu, co jest inne, niepoznane, niezrozumiałe, czego nie potrafią objąć umysłem, nie pasuje do ich prymitywnego wzorca.

Napisał(a): Lilith1 -

~mangzong Prawda o kobietach.
Mistrzynie intryg, zdrad i manipulowania ludźmi, rujnowaniu rodzin, związków, niszczeniu psychicznemu dzieci, rozpadowi rodziny, rodzeniu nieślubnych dzieci... Perfekcyjnie opanowały na przestrzeni dziejów sztukę zakłamywania rzeczywistości, działania wbrew logice i oczywistym faktom, kierowania się egoistycznymi i najniższymi popędami, wykańczania na każdy możliwy sposób mężczyzn i przyczyniania się pośrednio lub bezpośrednio do ich zawałów, udarów i samobójstw. Gdyby zbadać osobno każdy z przypadków męskich samobójstw, prawie za każdym stoi kobieta, za kobiecym – rodzaj odrzucenia społecznego… Cech*ją się również chorobliwą skłonnością do materializmu, obłudy, hipokryzji, wykorzystywania ludzi do własnych celów, skąpstwa, cwaniactwa, udawania zawsze świętych, kierowaniu się tylko i wyłącznie własnym EGOISTYCZNYM interesem, przerostu ego i manii na punkcie swojego wyglądu. Zawdzięczamy też istnienie choroby społecznej pt.: Co powiedzą o mnie inni? której podporządkowują całe swoje marne, egoistyczne i głupie życie. Nie? Nie dodaj swojej xiężniczki na Fejsbuku gdy Cię poprosi. Tak dla zasady. Powiedz Kochanie: „To głupia moda. Idźmy pod prąd. Nie bądźmy tacy sami jak cała reszta…” Zobaczysz. Ona się może i nawet zaśmieje ale w przeciągu góra pół roku, xiężniczki już nie będzie. Już masz posprzątane… Oczywiście usłyszysz coś innego…Kobiety nigdy nie wyrastają z roli małego dziecka, któremu się wydaje, że przez sam fakt istnienia wszystko mu się należy i stojąc przed wystawą sklepową mówi: Chcę to i to a najlepiej wszystko. Jeśli nie dostaną to włącza się bestialski aparat zniszczenia i mszczą się na wszystkich, przeklinając cały świat. Reagują alergicznie też na osoby, których nie są w stanie zaszufladkować, wsadzić do półki ze znanym im napisem. Sączą jad nienawiści przeciw wszystkiemu, co jest inne, niepoznane, niezrozumiałe, czego nie potrafią objąć umysłem, nie pasuje do ich prymitywnego wzorca.
No cóż, wy faceci uwierzyliście w mityczną "blondynkę". Bywają i takie niestety, ale w większości jesteście sprytnie manipulowani, wykorzystywani do naszych celów intrygami i podpuchami, okręceni wokół palca robicie co chcemy. Wydaje się wam facetom, że rządzicie światem, tymczasem to my kobiety mamy władzę w swoich rękach... wy jesteście tylko bezmyślnymi narzędziami jak przystało na słabsze pod każdym względem jednostki, taki gorszy sort gatunkowy :P

Napisał(a): ~barnaba -

to chyba kś. Janusz Chyła nie czytał encykliki Evangelium Vitae , gdzie Jan Paweł II postulował 'nowy feminizm' chrześcijański który wydobył by kobiety z wielowiekowej opresji niesprawiedliwości i przybliżył do ewangelii .

Napisał(a): ~Wacek17 -

Ksiądz to prosty człowiek niewykształcony zindoktrynowany przez religię , oni mówią wiele głupstw nie warto tego brać do siebie . trzeba myśleć samodzielnie . A to co mówi klecha to można się z tego pośmiać . !

ireneo
~katolik
ireneo A ten Chyła to nie obraca jakiejś feministki?
A może i obraca? Bóg tylko widzi grzechy nasze!
naszych nie widzi.
widział i widzi, dlatego zesłał potop

~Wacek17 Ksiądz to prosty człowiek niewykształcony zindoktrynowany przez religię , oni mówią wiele głupstw nie warto tego brać do siebie . trzeba myśleć samodzielnie . A to co mówi klecha to można się z tego pośmiać . !
Dzięki tym feministkom, kiedyś sufrażystkom matka tego księdza mogła studiowac i brac udział w wyborach, ale o tym sie juz nie mowi

~barnaba to chyba kś. Janusz Chyła nie czytał encykliki Evangelium Vitae , gdzie Jan Paweł II postulował 'nowy feminizm' chrześcijański który wydobył by kobiety z wielowiekowej opresji niesprawiedliwości i przybliżył do ewangelii .
Feministki jak homoseksualistów mozna na dwie grupy podzielić>, homosie ci, ktorzy chodza po paradach rownosci w rajstopach, dra japy...,etc i ci, ktorzy maja cos dopowiedzenia,c che walczyc o praw amniejszosci a nie tylko bic sie z mlodzieza wszechpolska.

feministka w polsce to lesbijka, z krotkimi wlosami krzyczaca o aborcji...szkoda
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ks. Janusz Chyła głosi, że feminizm niszczy świat i jest złem, które prowadzi do rozpadu rodzin i małżeństw