Twój post został dodany

19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń157
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +-6
19 ppt ?

Książki o rozwoju duchowym (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Książki o rozwoju duchowym

Napisał(a): ~kasia9876 -

~Gosiaki
dreess Właśnie kupiłam siłę serca, wyskoczyła mi jakoś reklama na FB i zauroczyła po prostu strona na fejsie!
no i... ksiażka moim zdnaiem dla kazdego, bo dzisiaj tak ławto się pogubić - zyjemy w ciągłym pędzie, niesutannymstresie i zapominamy o tym co najważniejsze... Bardzo wymowny jest cytat Deppaka Choprry (zreszta jeden z moich ulubionych z całej książki: "?Mamy kryzys ekonomiczny, ponieważ zbudowaliśmy ekonomię opartą na fałszywych przesłankach. Przede wszystkim do kryzysu doszło dlatego, że wydawaliśmy pieniądze, których nie zarobiliśmy? aby móc kupować rzeczy, których nie potrzebowaliśmy, i imponować ludziom, których nie lubiliśmy?
dreess już gdzieś przewijał mi się ten cytat, ale nie miałąm pojęcia, ze to stąd. Przeglądałam ksiażke w empiku i zauwazyłam, ze tam jest kopalnia takich złotych i inspirujacych myśli. Muszę koniecznie kupić.
W tej książce jest też dużo Deppaka Chopry, a to bardzo mądry człowiek. Ostatnio natknełam się na jego artykuł w SHAPIE, gdzie pisał o stosunku ludzi do jedzenia - skąd się biorą problemy z odżywianiem etc. niesamowicie wszechstrony człowiek i absolutnie mój ulubiony myśliciel z całej "Siły serca"
INTERIA.PL

Napisał(a): Rafal1988 -

W dzisiejszym świecie ogarniętym pogonią za pieniądzem jest bardzo mało miejsca na zastanowienie się nad swoim życiem i jego celem. Jeśli jesteście zainteresowani rozwojem duchowym, sensem życia i podobnymi zagadnieniami, polecam stronę na której są poruszone te zagadnienia, a także istnieje możliwość zapisania się na warsztaty duchowe.
Załączniki:

Napisał(a): robert74 -

Z nowości polecę tu książki Violetty Wróblewskiej pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno - jak cieszyć się życiem, pokochać siebie, dbać o zdrowie, związek i dobre relacje z innymi, jak wystarczająco mądrze kreować swoje życie, aby nie żałować minionych chwil" oraz "Studium sztuki lepszego życia".

To holistyczne, wszechstronne książki dotyczące każdego aspektu ludzkiego życia. Są świetne, jeśli chodzi o rozwój duchowy człowieka, uczą jak świadomie kierować krok po kroku swoim życiem, żyć w harmonii i w zgodzie z samym sobą.

To książki dla każdego, kto chce się doskonalić i rozwijać duchowo oraz pozytywnie kształtować swoje życie.

Szerszy opis obu książek tutaj:http://www.ps(...)ycia,21

« Wróć do tematów
Do góry strony: Książki o rozwoju duchowym