Reklama

25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń346
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
25 ppt ?

Książki rodzinne? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Książki rodzinne?

Napisał(a): Gość -

inasz
papuga97 To w końcu dział literatury prawda? Może słyszałyście o \\\\\\\\\\\\\\\"Zamówieniu z Francji\\\\\\\\\\\\\\\" Anny Szepielak?
Nie słyszałam. Co to takiego?
Ja czytałam. Bardzo mnie wciągnęłą, przeczytałam w dwa dni. Na jakimś blogu czytałam recenzję , a potem dostałam na urodziny od mamy. Ale później mama ją wzięła :) i też wsiąkła. Więc chyba jest rodzinna. To taka historia dziewczyny fotograficzki, która wyjeżdza do prowansji robić zdjecia na zlecenia. Poznaje tam bogatą rodzinę mieszkającą w pałacu i odkrywa jej rodowe tajemnice np. prababkę czarownice z obrazu, bo się okazuje , że to nie tak całkiem przypadkiem tam pojechała. I oczywiście mały romansik, ale taka bardziej przygodowa raczej ta ksiażka. Naprawdę fajna historia.

Re: Książki rodzinne?

Napisał(a): -

Tak gość, zgadzam się, "Zamówienie z Francji" jest bardziej przygodowe, ale według mnie ma o wiele więcej wspólnego z "Cukiernią pod amorem" niż np. przytoczone książki Grocholi.
Odpowiadając na pytanie o czym jest "Zamówienie z Francji" w skrócie można powiedzieć, że główna bohaterką jest Ewa, z zawodu fotografka, która wyjeżdża na dwa tygodnie do Prowansji, aby zrealizować interesujące zlecenie. Te dwa tygodnie okazują się mieć duży wpływ na jej dalsze życie. Dziewczyna nie tylko realizuje się zawodowo, ale także poznaje wielu nowych przyjaciół oraz spotka nową miłość. Przede wszystkim jednak odkrywa kilka rodzinnych tajemnic i głęboko ukrytych własnych zdolności paranormalnych. Trzeba też zaznaczyć, żę rodzinne tajemnice i historia starego rodu stanowią główny motyw powieści.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • powie w stylu rozlewiska
  • ksiki podobne do domu nad rozlewiskiem
  • dom rodzinny ksiazki
  • ksiki w stylu domu nad rozlewiskiem
  • ksiki w stylu dom nad rozlewiskiem
  • ksiki w stylu cukierni pod amorem interia
  • ksiki w stylu cukierni pod amorem
Do góry strony: Książki rodzinne?