185
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi157
  • Ocen na +0
185 ppt ?

Księgowy / Biuro rachunkowe (158)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Księgowy / Biuro rachunkowe

Napisał(a): KarolinaZimna -

Dajcie namiary na jakieś godne polecenia biuro rachunkowe / księgową z Warszawy. Już trzeci raz zmieniam w tym roku , cały czas jakieś problemy są, aż mnie korci żeby wszystko opisać. Tylko bez autoreklamy – od razu widać kto ściemnia.
INTERIA.PL

Re: Księgowy / Biuro rachunkowe

Napisał(a): Gość -

Jest takie biuro rachunkowe "Partner" S.c. z siedzibą przy ul. Ciołka 8 a raczej w Ciechanowie. Jest to biuro, które w przypadku zalegania z opłatami za usługę grozi zdekompletowaniem dokumentacji finansowej, którą prowadzili i przechowywali we własnym biurze i SPORZĄDZENIEM DONOSU DO URZĘDU SKARBOWEGO że ich były klient nie posiada kompletu wymaganych dokumentów księgowych. Prezesi firmy nie kontrolują tego co robią ich pracownicy. Zainteresowanym udostępnię kopię pisma rozsyłaną przez powyższe biuro rachunkowe.

Napisał(a): Gość -

Gość Jest takie biuro rachunkowe "Partner" S.c. z siedzibą przy ul. Ciołka 8 a raczej w Ciechanowie. Jest to biuro, które w przypadku zalegania z opłatami za usługę grozi zdekompletowaniem dokumentacji finansowej, którą prowadzili i przechowywali we własnym biurze i SPORZĄDZENIEM DONOSU DO URZĘDU SKARBOWEGO że ich były klient nie posiada kompletu wymaganych dokumentów księgowych. Prezesi firmy nie kontrolują tego co robią ich pracownicy. Zainteresowanym udostępnię kopię pisma rozsyłaną przez powyższe biuro rachunkowe.
No widac że konkurencja nie śpi ;) jakoś ja nie miałem z nimi nigdy problemów a podczas dwuetniej współpracy nie raz byłem zmuszony przeciągać płatności...

Napisał(a): gość -

widze ze jestes zorientowany, a korzystałeś z usług KLK ale w zakresie dotacji unijnych?? bo widziałem na stronie że sie tym zajmują. w niedalekiej przyszłosci (po nowym) roku chce powalczyć o jakś unijną kasiure i może by mi pomogli, wiesz cos? jakie mają doswiadzcenie w tej materii?

gość ja tam korzystam ze zdalnej księgowości,http://www.kr(...)owe.php niższe stawki niż w firmach warszawskich, a obsługa jest ok i nie ma u nich czegoś takiego jak: zapomniałam wystawić fakturę itp.
mi prowadzi ta firma księgowość, dodatkowo korzystam jeszcze z ich oferty coworkingu:http://www.kr(...)ing.php

Ja mogę polecić biuro Camelot. Wcześniej korzystałam z pomocy kilku innych biur i niestety, jedno było gorsze od drugiego. Byłam w szoku, że tak źle i niepoważnie można traktować klienta! Zdarzyło mi się poprawiać błędy po księgowej itp. Niedawno Sąsiadka poleciła mi własnie firmę Camelot Sp. z o.o. i wreszcie mam spokój. Profesjonalna księgowa, której mogę zaufać, terminowa, skrupulatna i dokładna. Do tego bardzo korzystne warunki finansowe. Bez dwóch zdań - polecam! tel. 0 792 266 402.

A ja polecam Ci biuro rachunkowe e-Tax, mające swoją siedzibę przy ul. Ryżowej. Prowadzą księgowość dla mojej formy - zawsze wszystko jest rzetelnie, dokładnie i, co najważniejsze, TERMINOWO. Mają fajną, doświadczoną załogę, która wie, o co chodzi w księgowości mikro-przedsiębiorstwa i nie ma problemów z prawidłową obsługą papierów dotyczących kadr i płac, PIT-ów czy ewidencjonowaniem. Poza tym e-Tax zaproponował mi chyba najlepsze stawki ze wszystkich biur rachunkowych, w których byłam. Także i profesjonalnie, i cenowo - dla mnie wygrywają ze wszystkimi. Jakby ktoś był zainteresowany to odsyłam na ich stronę internetową.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • partner sc opinie
  • biuro rachunkowe partner sc opinie
  • biuro rachunkowe ciechanw praca
  • biuro partnersc opinie
  • konto s.c biuro rachunkowe opinie
  • biuro rachunkowe partner cioka opinie
  • partnersc opinie
  • partners biuro ksiegowe opinie
  • biuro rachunkowe partner sc ciechanw
  • partner biuro rachunkowe warszawa opinie