165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi135
  • Ocen na +57
165 ppt ?

Kto Mistrzem Polski? (136)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kto Mistrzem Polski?

Napisał(a): Marduk1986 -

Ostatnia kolejka polskiej ekstraklasy zapowiada się interesująco :) Jagiellonia u siebie gra z Lechem,a Legia gra u siebie z Lechią.Każda z tych czterech drużyn ma szanse na mistrzostwo Polski.Wszystkie mecze odbędą się w niedzielę 4 czerwca o godzinie 18.00.
Czołówka przedstawia się następująco:
1.Legia Warszawa - 43 punkty
2.Jagiellonia Białystok - 41 punktów
3.Lech Poznań - 41 punktów
4.Lechia Gdańsk - 41 punktów

Ja osobiście stawiam na Legię,i chciałbym żeby to ona zdobyła mistrzostwo,wtedy zagra w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów,i ma największe szanse żeby powtórzyć ubiegłoroczny sukces,czyli awans do fazy grupowej LM.
C W CWK CWKS Legia :)
INTERIA.PL

Re: Kto Mistrzem Polski?

aliada A może dla odmiany Lechia?
Nie, tak poważnie to w to nie wierzę, chociaż zaskoczyła mnie tą wygraną z Jagą (nie oglądam meczy, interesują mnie tyko wyniki i czasami czytam relacje :).
No to moje gratulacje :) Bardziej ode mnie interesujesz się piłką nożną :) Jakieś 5% mojego miasta pewnie chce żeby to Lechia zdobyła mistrzostwo,jednak to Legia będzie mistrzem,dwa punkty przewagi,może im wystarczyć remis :)

zbigniewsob Wszystko wskazuje na to że Legia. Bez wątpienia najsilniejszy klub w Polsce.
Ja tak bardzo nie interesuję się kopaną,za mało czasu mam na to,a mam ciekawsze zainteresowania :) Stawiam na Legię Warszawa,i chcę żeby wygrali,wydaje mnie się że tylko oni mają szanse przejść eliminacje do Ligi Mistrzów.Żadna z pozostałych drużyn nie ma żadnych szans na awans do rozgrywek grupowych LM,odpadaliby w drugiej,może w trzeciej rundzie.

Napisał(a): aliada -

Marduk1986 Jakieś 5% mojego miasta pewnie chce żeby to Lechia zdobyła mistrzostwo,jednak to Legia będzie mistrzem,dwa punkty przewagi,może im wystarczyć remis :)
Hm, chyba nawet wiem, jakie to miasto.
Niech już będzie Legia, byle nie Lech, jakoś kolejorza nie lubię (chociaż mam rodzinę w poznańskiem, a może dlatego? :)

aliada
Marduk1986 Jakieś 5% mojego miasta pewnie chce żeby to Lechia zdobyła mistrzostwo,jednak to Legia będzie mistrzem,dwa punkty przewagi,może im wystarczyć remis :)
Hm, chyba nawet wiem, jakie to miasto.
Niech już będzie Legia, byle nie Lech, jakoś kolejorza nie lubię (chociaż mam rodzinę w poznańskim, a może dlatego? :)
Może wiesz,może nie :) Ale lepiej zachowaj to dla siebie :) Jeśli Legia Warszawa nie miałaby zostać mistrzem Polski w tym sezonie,to niech nim zostanie Lechia Gdańsk,za Lechem Poznań i Jagiellonią Białystok nie przepadam,dla Lechii jestem neutralny,nie darzę ich sympatią ani antypatią :)

Mi się wydaje że to chyba nie dlatego,ja mam rodzinę na Śląsku,a jakoś nie darzę antypatią klubów z Wałbrzycha,Wrocławia,Zabrza i Gliwic.Mam też rodzinę w Niemczech,klub z ich miasta lubię,w pierwszej Bundeslidze gra :))

Napisał(a): WednesdayTEN -

Legii wystarcza remis...

Jeśli Jagiellonia zremisuje z Lechem - żadna z tych drużyn nie będzie zadowolona, zatem każdej może i powinno zależeć na zwycięstwie. Ale żeby ktoś wygrał, inny musi przegrać. Przegrany, w przypadku remisu Legii z Lechią - nie ma szans na europejskie puchary.

Pytania rodza się takie: czy tym trzem drużynom za Legią zależy na europejskich pucharach? Komu najbardziej, komu najmniej? I czy mają wystarczająco mocny skład i długą ławkę rezerwowych aby podjąć się tej próby?

WednesdayTEN Legii wystarcza remis...

Jeśli Jagiellonia zremisuje z Lechem - żadna z tych drużyn nie będzie zadowolona, zatem każdej może i powinno zależeć na zwycięstwie. Ale żeby ktoś wygrał, inny musi przegrać. Przegrany, w przypadku remisu Legii z Lechią - nie ma szans na europejskie puchary.

Pytania rodza się takie: czy tym trzem drużynom za Legią zależy na europejskich pucharach? Komu najbardziej, komu najmniej? I czy mają wystarczająco mocny skład i długą ławkę rezerwowych aby podjąć się tej próby?
Składów nie sprawdzałem,wszystko okaże się już niedługo,niedziela tuż tuż :) Czas mrozić szampana już,oczywiście bezalkoholowego,Legia mistrzem będzie znów :) Liczę na powtórkę z poprzedniego roku,i awans do grupy LM :)

Napisał(a): WednesdayTEN -

Marduk1986 Składów nie sprawdzałem,wszystko okaże się już niedługo,niedziela tuż tuż :) Czas mrozić szampana już,oczywiście bezalkoholowego,Legia mistrzem będzie znów :) Liczę na powtórkę z poprzedniego roku,i awans do grupy LM :)
W składach to się jeszcze wiele, wiele może zmienić... Niestety, przypadłością polskich drużyn jest to, że po udanym sezonie zaczyna się "przedpucharowa wyprzedaż" :/

Co zazwyczaj odbija się na szybkim pożegnaniu się z europejskimi pucharami... Liczę, że Legia nie popełni tego błędu i nie sprzeda (mimo otrzymania tłustych ofert) swoich czołowych graczy.

WednesdayTEN
Marduk1986 Składów nie sprawdzałem,wszystko okaże się już niedługo,niedziela tuż tuż :) Czas mrozić szampana już,oczywiście bezalkoholowego,Legia mistrzem będzie znów :) Liczę na powtórkę z poprzedniego roku,i awans do grupy LM :)
W składach to się jeszcze wiele, wiele może zmienić... Niestety, przypadłością polskich drużyn jest to, że po udanym sezonie zaczyna się "przedpucharowa wyprzedaż" :/

Co zazwyczaj odbija się na szybkim pożegnaniu się z europejskimi pucharami... Liczę, że Legia nie popełni tego błędu i nie sprzeda (mimo otrzymania tłustych ofert) swoich czołowych graczy.
No,nie dobrze wyszło,jednak w dwumeczu z Ajaxem Amsterdam przydałby się Prijovic,bo ten Necid nie rozegrany był,w dodatku 100% zmarnował.Ciekawe jak mu potem w lidze szło.
Można wymienić kilku zawodników o podobnej klasie,ale trzeba sporo czasu zanim się oni rozegrają,Necid i Prijovic to chyba mniej więcej podobny poziom.
Takie wyprzedaże lubiła robić Wisła Kraków,a potem w sezonie 2004/2005 odpadła w pierwszej rundzie z Pucharu UEFA przegrywając z gigantem,Dinamo Tbilisi :))

Napisał(a): Lilith1 -

Marduk1986 No i Legia Warszawa obroniła tytuł Mistrza Polski :) W obydwu meczach czołówki były remisy.A więc pierwsza czwórka bez zmian,poza europejskimi pucharami Lechia Gdańsk
Czytałam w komentarzach, że sędzia pomagał, a mistrzostwo było przyznane już w kwietniu... tak samo awans Górnika Zabrze. Zielone stoliki wiecznie modne?

Lilith1
Marduk1986 No i Legia Warszawa obroniła tytuł Mistrza Polski :) W obydwu meczach czołówki były remisy.A więc pierwsza czwórka bez zmian,poza europejskimi pucharami Lechia Gdańsk
Czytałam w komentarzach, że sędzia pomagał, a mistrzostwo było przyznane już w kwietniu... tak samo awans Górnika Zabrze. Zielone stoliki wiecznie modne?
Od kiedy wierzysz w plotki? Jak widać po tabeli,walka o mistrzostwo trwała do dzisiaj.To ten sędzia coś nie za dobrze pomagał,Lechia zamurowała bramkę,ten mecz musiał się zakończyć remisem,Lechia chciała remis,liczyli że Lech ogra Jagiellonię,w tym przypadku Lechia weszłaby do europejskich pucharów.I prawie im się to udało,Lech wygrywał z Jagiellonią 2:0,Jaga dopiero w 77 i 87 minucie strzeliła bramki,no i był remis.
Nastroju mi nie zepsujesz :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kto Mistrzem Polski?