158
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi129
  • Ocen na +57
158 ppt ?

Kto Mistrzem Polski? (130)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kto Mistrzem Polski?

Napisał(a): Marduk1986 -

Lilith1
Piłka nożna to nie moja działka. Siatka, skoki narciarskie to już prędzej, więc mam prawo nie wiedzieć... a ten filmik to nie jest zmontowany? I na pewno tylko jedna bramka? Przeciwnicy nic? :)
Sam zmontowałem :) Legia Warszawa doszła wtedy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów,odpadła z Panathinaikosem Ateny,trenerem Legii wówczas był chyba Paweł Janas
INTERIA.PL

Napisał(a): Lilith1 -

Marduk1986
Lilith1
Piłka nożna to nie moja działka. Siatka, skoki narciarskie to już prędzej, więc mam prawo nie wiedzieć... a ten filmik to nie jest zmontowany? I na pewno tylko jedna bramka? Przeciwnicy nic? :)
Sam zmontowałem :) Legia Warszawa doszła wtedy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów,odpadła z Panathinaikosem Ateny,trenerem Legii wówczas był chyba Paweł Janas
Gdzie tam Legii do Wisły K.

Puchar Europy
Ćwierćfinał (1x): 1978/79
Puchar Zdobywców Pucharów
1/8 finału (2x): 1967/68, 1984/85
Puchar UEFA
1/8 finału (1x): 2002/03
Puchar Intertoto
1. miejsce (3x) w grupie: 1969, 1970, 1973
Chicago Trophy
1. miejsce (1x): 2007

Z wiki wzięłam, se poczytaj, chociaż jest tam kilka fałszywych informacji.

https://pl.wi(...)C3%B3w_(pi%C5%82ka_no%C5%BCna)#Sukcesy_mi.C4.99dzynarodowe

Lilith1
Marduk1986
Lilith1

Puchar Europy
Puchar UEFA
Puchar Intertoto
Chicago Trophy

No i co z tego? Nie będę zaprzątał sobie głowy jakimiś farmazonami :)))
Puchar intertoto to żaden pucharhttps://pl.wi(...)to_UEFA

Polonia Bytom raz wygrała puchar intertoto :)

Marduk1986
Lilith1
Marduk1986
Lilith1

Puchar Europy
Puchar UEFA
Puchar Intertoto
Chicago Trophy

No i co z tego? Nie będę zaprzątał sobie głowy jakimiś farmazonami :)))
Puchar intertoto to żaden pucharhttps://pl.wi(...)to_UEFA

Polonia Bytom raz wygrała puchar intertoto :)
A tam... Polonia z hanysiewa. A w jakiej teraz lidze? Pewnie w okręgówce...

Co Puchar, to Puchar, a trzykrotnie zdobyty to już nie byle co! :P

Lilith1

Puchar Intertoto to taki turniej letni,zwycięzca i ileś tam drużyn mogło grać dzięki temu w Pucharze UEFA,żadnego pucharu za zwycięstwo w pucharze intertoto nikt nie dostał,chyba :))

Marduk1986
Lilith1

Puchar Intertoto to taki turniej letni,zwycięzca i ileś tam drużyn mogło grać dzięki temu w Pucharze UEFA,żadnego pucharu za zwycięstwo w pucharze intertoto nikt nie dostał,chyba :))
Ale no... se przeczytałam. Nawet jak nie dawali stosownych figurek czy statuetek, radość wygranej to przecież sól ziemi :)

przypomniało mi sie nazwisko tego młodzieńca, co na obczyźnie grzeje ławę, zamiast grać w swojskiej lidze. Kapustka... czytałam, że się marnuje na obczyźnie i marnuje talent.

Lilith1
Marduk1986
Lilith1

Ale no... se przeczytałam. Nawet jak nie dawali stosownych figurek czy statuetek, radość wygranej to przecież sól ziemi :)

przypomniało mi sie nazwisko tego młodzieńca, co na obczyźnie grzeje ławę, zamiast grać w swojskiej lidze. Kapustka... czytałam, że się marnuje na obczyźnie i marnuje talent.
Widzisz,na obczyźnie się zmarnował,a taki jeden z mojego miasta wyemigrował do Rosji,wziął udział w rewolucji i wojnie domowej,a potem był w kierownictwie CZEKA,któraś tam ręka Feliksa Dzierżyńskiego.Karierę tego osobnika zakończył Józef Stalin i jego czystki.
Nie każdy transfer za granicę grozi zmarnowaniem człowieka :)

Kapustka zmarnowany,a co się stało z Wolskim który był chyba we Fiorentinie?
Co się stało z Bartoszem Salamonem? Przez pewien czas był w AC Milan,uznawany za wielki talent,nawet w reprezentacji grał,teraz do reprezentacji się nie łapie.
Sprawdziłem,gra on teraz w Cagliari

polanka3 No, piłkarze Legii mogą podnieść głowy do góry...bo wreszcie wygrali pierwszy ligowy mecz z beniaminkiem, a drugi beniaminek pokonał Wisłę Kraków i utrzyma się w górnej części tabeli.
Jagiellonia liderem po zwycięstwie nad Pogonią.
I bardzo dobrze :) A więc ja mogę się cieszyć,szkoda że Lilith nie ma,radość ze zwycięstwa byłaby jeszcze większa,bo Wisełka przegrała,a miało być tak pięknie :)) No i dzięki za wyniki,sam jakoś nie sprawdzałem :)

Napisał(a): polanka3 -

Marduk1986 Właśnie teraz Legiunia gra u siebie rewanż z FK Astana w III rundzie eliminacji LM,pierwszy mecz Legia przegrała 3:1.Do awansu wystarczy skromne 2:0 dla Legii Warszawa.

I odpadli.
Nie tylko Legia, ale i Lech nie podołał zadaniu. Arka, najsłabsza drużyna, była najbliżej awansu.
Jednak polskie drużyny nie potrafią stanąć na wysokości zadania.
I znów pozostanie nam tylko kibicować meczom ligowym.

Napisał(a): WednesdayTEN -

Legii zabrakło jednej bramki (zaważyła ta frajersko stracona, na 1:3 w doliczonym czasie, na wyjeździe), Lechowi zabrakło jednej bramki (a może wystarczyłoby wygrać 1:0 na wyjeździe) no i Arce także zabrakło jednej bramki (także nieprofesjonalnie straconej w 93 minucie)... I co? Może być tak, że sierpień będzie ostatnim miesiącem występów drużyn z polskiej ekstraklapy na europejskich arenach.

Nawet jeśli Legia awansuje do fazy grupowej LE, to na pewno nie będzie gościć tuzów europejskiej (i światowej zarazem) piłki...

polanka3
Marduk1986 Właśnie teraz Legiunia gra u siebie rewanż z FK Astana w III rundzie eliminacji LM,pierwszy mecz Legia przegrała 3:1.Do awansu wystarczy skromne 2:0 dla Legii Warszawa.

I odpadli.
Nie tylko Legia, ale i Lech nie podołał zadaniu. Arka, najsłabsza drużyna, była najbliżej awansu.
Jednak polskie drużyny nie potrafią stanąć na wysokości zadania.
I znów pozostanie nam tylko kibicować meczom ligowym.
Nie smuć się :) Legia nadal gra w europejskich pucharach,nadal możesz jej kibicować,dziś od godziny 13.00 trwają losowania Ligi Europy :)

WednesdayTEN Legii zabrakło jednej bramki (zaważyła ta frajersko stracona, na 1:3 w doliczonym czasie, na wyjeździe), Lechowi zabrakło jednej bramki (a może wystarczyłoby wygrać 1:0 na wyjeździe) no i Arce także zabrakło jednej bramki (także nieprofesjonalnie straconej w 93 minucie)... I co? Może być tak, że sierpień będzie ostatnim miesiącem występów drużyn z polskiej ekstraklapy na europejskich arenach.

Nawet jeśli Legia awansuje do fazy grupowej LE, to na pewno nie będzie gościć tuzów europejskiej (i światowej zarazem) piłki...
Żadnego meczu nie widziałem :)

Za to wiem na kogo trafiła Legia,Sheriff Tiraspol :) Nie jest źle,jest dobrze.
Szkoda tego odpadnięcia z Ligi Mistrzów,Legia byłaby rozstawiona.A Astana trafiła na Celtic Glasgow,ciekawe na kogo Legia by trafiła gdyby nie straciła tej bramki w końcówce w Astanie,wtedy te przedwczorajsze 1:0 dałoby awans Legii.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kto Mistrzem Polski?