170
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi74
  • Ocen na +17
170 ppt ?

Kto powinien płacić z a antykoncepcję? (75)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kto powinien płacić z a antykoncepcję?

Napisał(a): ~Werka -

Mamy z chłopakiem pewien konflikt. Do tej pory to on zawsze kupował prezerwatywy lecz ostatnio sie zbuntował. Stwierdził ze przecież oboje z tego korzystamy więc ja też powinnam kupować. Ja się z tym nie zgadzam bo jeśli brałabym tabletki to On raczej by mi ich nie kupował. Jak to u was wygląda? Kto kupuje środki antykoncepcyjne?
INTERIA.PL

Re: Kto powinien płacić z a antykoncepcję?

Napisał(a): ~gość -

~kaśka1414 Może szczerze porozmawiaj ze swoim chłopakiem o całej sytuacji? Przyczyna nie musi być przecież jedynie finansowa
Może zobaczył go ktoś znajomy i teraz mu jest głupio kupować. Chociaż tu nike ma powodu żeby się wstydzić

Napisał(a): ~phd -

jeśli macie problem z tym kto ma płacić za antykoncepcję to znaczy że was nie stać na sex i powinniście go zaniechać, skończyć gimnazjum, liceum potem studia i jak zaczniecie zarabiać to będzie kasa na antykoncepcję i wznowicie współżycie. Inna opcja to rezygnacja z klasycznego sexu na rzecz oralnego np poz 69 lub anal i pieszczenie muszelki dłonią.[b][/b]

Napisał(a): ~znaFca -

Nie możecie rozwiązać tego problemu w inny sposób?..może babcia zrobić na drutach...albo pranie zużytych (tylko koniecznie musicie dodawać cocolino żeby były pulchne/mięciutkie :)) A jak chciał przerzucić koszty na Ciebie, to mógł Ci zaproponować tabletki :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kto powinien płacić z a antykoncepcję?