563
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi111
  • Ocen na +0
563 ppt ?

Który operator ma najlepszą ofertę na abonament? (112)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Który operator ma najlepszą ofertę na abonament?

Napisał(a): WojteQ -

Cześć,
Od lat jestem w Plusie, jednak nie jestem z niego zadowolony dlatego chce zmienić operatora.
Jakiego polecacie?
Najbardziej mi zależy na abonamencie około 50zł.
Jestem trochę gadżeciarzem wiec fajnie by było móc sobie wybrać jakis ciekawy telefon :)
Co to oferty to najczęściej smsuje wiec pakiet sms byłby wskazany no i też pakiet danych internetowych, ale nie dużo, do 500mb :)

Który wg Was spełnia takie wymagania?
Albo po prostu z usług którego jesteście najbardziej zadowoleni?
INTERIA.PL

Re: Który operator ma najlepszą ofertę na abonament?

Napisał(a): gość -

zostań w plusie....poprostu przejdź na mix plusa i tyle....przerobiłam juz wszystkich operatorów i jednak plus jest ok....pamietaj ze kazdy operator ma na klienta jakiś haczyk...poprostu usiądź i poczytaj więcej na temat taryf w plusie na temat mixa itd...

Od zawsze byłam w orange, przerabiałam abonamenty, zetafony itd. Zerwałam umowę z tym operatorem zasięg internetu bardzo słaby 500 Mb starczało mi na jakiś nie cały tydzień mam Samsunga galaxy s III. Pakiet 500 Mb koszt 15 zł więc łatwo policzyć ile wydawałam na miesiąc na sam internet a gdzie połączenia i sms. Przeszłam do play zasięg reweacyjny, brałam opcję z samą kartą 49,99 zł nie limitowane rozmowy 2 GB internetu po wykorzystaniu tylko zwalnia a nie nalicza dodatkowych kosztów. Jak na razie jestem zadowolona. Także warto się tam przejść zobaczyć ich ofertę.
Pozdrawiam

Ja przeszedłem kiedyś z Plusa do Playa i miałem takie cyrki, że nie można się było do mnie dodzwonić. Po kilku takich informacjach sam to sprawdziłem. Telefon leżał na biurku z pełnym zasięgiem a ja dzwoniłem ze stacjonarnego i ... abonent poza zasięgiem. Nie była to wina aparatu, sprawdzałem na innych modelach. W Playu nie potrafili mi pomóc. Wróciłem do Plusa i znów wszystko działa.

Witam,

Stanowczo odradzam Orange - korzystałem z ich oferty kilka lat, i brak mi słów na temat ich podejścia do klienta, o zasięgu nie wspomnę... Play działał nawet przyzwoicie, ale jakość średnia (telefon). Plus i T-mobile - może nie najtańsi, ale jakość usług mają najwyższą. Spokojnie można rozmawiać w miejscach, w których sam bym się nie spodziewał, że będzie działać (telefon). Internet bezprzewodowy mam w Plusie - działa bardzo dobrze (nawet w piwnicy). Z pozostałymi operatorami nie miałem do czynienia, więc nie komentuję.
Sprawdź nową ofertę Plusa i T-mobile na kartę - można dobrać coś ciekawego i bezstresowo korzystać z dobrodziejstw komunikacji bezprzewodowej. Pozdrawiam

Orange to oszuści złodzieje. Jestem w Orange od wielu lat (4 numery) i już nigdy więcej nie przedłużę u nich umowy. Kłamią dzwoniąc z ofertami. Potem nie przyjmują odstąpienia od umowy na co jest 10 dni bez łaski. Taki jest własnie Orange.

olej abonament, wszyscy to zakłamani oszuści i złodzieje, jak podpiszesz umowę jeteś już dla nich śmieciem , który ma prawo tylko płacić.
Mnie wyleczyli z abonamentu raz na zawsze złodzieje z Orange.

Co robisz dzwonisz ? Smsujesz? surfujesz?
Polecam oferte na karte, przynajmniej przez jakis czas pozniej przejdz na ewentualny abonament po rozmowie z konsultantem albo w punckie masz dodatkowe bonusy. mowie o sieci play :)

Do Orange nie pójdę nawet gdyby mi za korzystanie z usług płacili.. To krętacze i kombinatorzy. Dostałem kiedyś od nich ofertę telefoniczną przedłużenia umowy. Zapisałem dokładnie warunki i się zgodziłem. Po odejściu kuriera z umową przeczytałem dokładnie treść ( przy kurierze nie było to możliwe - zbyt długo trwała szczegółowa analiza). Po kontakcie telef. z BOK, okazało się że co innego oferowano. Gdy chciałem anulować przysłaną umowę, okazało się że jest to niemożliwe pomimo 2 tygodni do aktywowania jej.

Napisał(a): conrak -

Żaden nie jest najlepszy.

Wszystkie "oferty" są takie same. WSZYSCY OPERATORZY (T-Mobile, plus, orange i Play) OSZUKUJĄ Was. Ludzie zmieniają z jednych na drugich , a to wszystko jest z deszczu pod rynnę.
Oni wszyscy mają WEWNĘTRZNE ROZPORZĄDZENIA I SZKOLĄ OBSŁUGĘ KLIENTA JAK POPRZEZ MÓWIENIE PÓŁPRAWDY WPROWADZAĆ LUDZI/KLIENTÓW W BŁĄD ABY NACIĄGNĄĆ ICH (często nieświadomych emerytów na przykład) NA JAK NAJWIĘKSZE ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE czyt. ABONAMENT.

Tzw. obsługa klienta Wam klientom kłamie , bo tak jest szkolona i tak robic im każe ich kierownictwo ! ZNAM TO BO TO PRZERABIAŁEM.

LUDZIE MYŚLĄ, ŻE JAK ZMIENIĄ Z PLUSA NA T-MOBILE TO BĘDZIE LEPIEJ, A TO JEST Z DESZCZU POD RYNNĘ.

Telefon w sieci "wRodzinie" koszt minimalny = 5zł ROCZNIE. Ceny za połaczenia sa niższe niż u innych oper. Jak potrzebuje wiecej to płace i korzystam, a jak nie to nie muszę.

ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ DŁUGOTERMINOWYCH !!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ktory-operator-ma-najlepsza-oferte-na-abonament-tematy
  • najlepsza oferta na abonament
  • który operator telefonii ma najlepszą ofertę
Do góry strony: Który operator ma najlepszą ofertę na abonament?