Reklama

530
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +1
530 ppt ?

Kula piorąca (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kula piorąca

Napisał(a): -

Hej! Koleżanka ostatnio sprawiła sobie kulę piorącą firmy Eco World, która pierze bez użycia jakichkolwiek detergentów. Na początku ciężko było mi w to uwierzyć, ale pożyczyła mi ją na wypróbowanie i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona, bo ona faktycznie działa. Teraz sama jestem posiadaczką takiej kuli. Także polecam.
INTERIA.PL

Re: Kula piorąca

Nie słyszałam nigdy o takiej kuli ale moja znajoma pierze wkłada czasami do pralki łupinki orzecha włoskiego w specjalnym woreczku. Podobno tym patentem nie można wyprać wszystkich plam ale na pewno jest to o wiele bardziej ekologiczny sposób prania

Widziałem kiedyś coś takiego w jakichś telezakupach nie wiem jednak jak to działa i czy w ogóle. Ale podobno jest całkiem wydajne i starcza na ileś tam prań. Nie wiem jednak na jakiej zasadzie to działa. Ja tam używam zwykłych proszków i płynów.

Ciekawe, nigdy o czymś takim nie słyszałam muszę przyznać;) Jakbyś mogła coś więcej o tym napisać, na jakiej zasadzie to działa, albo jeszcze najlepiej wrzucić zdjęcie, żeby był wiadomo jak to wygląda. Musze przyznać, że całkiem fajne rozwiązanie, o ile faktycznie działa;) Tylko ile to kosztuje i na jak długo starcza??

Napisał(a): Gość -

Kule piorące - piorą równie skutecznie co czysta woda w dodatkiem szyszki. Magiczne kule zawierają w sobie magiczną formułę - kulki z proszku do prania. A najlepiej piorą po dolaniu do wody specjalnego detergentu w płynie. Zapraszamy do zakupów.

Napisał(a): Gość -

Gość Ja także mam kule pioraca eco world, i jest naprawde świetna, WIELKA OSZCZĘDNOSC!!!!!.Cała rodzina i znajomi mają taką kule. PolecamQCF
Ja używam kuli piorącej Moli kupionej za 39 zł w sklepie internetowym i jestem bardzo zadowolona. Może nie działa cudów ale do codziennego prania wystarczy. Myślę, że można ją też polecić alergikom - od czasu kiedy jej używam, podkoszulki nie wywołuja u mnie swędzenia pleców (a używam ciągle tego samego mleczka Garnier).
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kula piorca
  • kula piorca opinie
  • kule piorce opinie
  • Kula pioraca
  • kula do prania
  • kula do prania opinie
  • kulki do prania
  • kule do prania opinie
  • kulki do prania opinie
  • pioraca kula opinie