Komentarze (321)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Monika -

Jeżeli chodzi o sprzedaż droższego auta w mieście Poznań to polecam komis 24h na ul Stoińskiego 3
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Seweryn -

Jeżeli chodzi o Poznań to polecam firma która znajduje się na sołaczu ja nazywa się Brzes handel
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mikus -

Polecam firmę z Poznania skup aut Wiktor Nowicki oddałem dwa samochody i nie było żadnych problemów
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Paula szczantke -

Polecam firmę z Poznania skup aut ciesiółka płacą najlepiej w okolicy i wystawiają dokumenty po za tym otwierają autolawetę
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bananek -

Najlepsza jest firma na strażackiej hehe. sprzedawałem im twingo, jak zadzwoniłem, to powiedzieli mi 450zł. Ale za lawetę 200... że jeszcze się turlało, to zaprowadziłem, i po wypełnieniu papierków tuż przed podpisaniem usłyszałem 300. Myślałem że mnie szlag jasny trafi!!! powiedziałem im że zabieram auto z powrotem, a oni mi na to, że żadna firma w wawie nie kasuje legalnie!!!!! przypadkiem znalazłem pare dni później ogłoszenie na słupie na Pradze i zadzwoniłem, to chopaczek z Białołęki o ile pamiętam wystawił mi papier, zabrał autko lawetą i zpłacił też 450!!! to jaki sens do tych pał prowadzić?????!!!!!!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Jaro -

Zdecydowanie najwyższe ceny zaproponowano mi w tym skupie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jacek -

Jeżeli jesteście z Wrocławia lub okolic to polecam http://skup-auta-wroclaw.pl/ DOBRZE PŁACĄ !!!
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zbych -

A co za różnica komu sprzedam!? Jest umowa cywilno-prawna więc jest cierpliwy papier! Polacy też kupują za granicą! Szanowny redaktorze a jak mi ukradną auto i wykorzystają do napadu czy kradzieży paliwa, to co wtedy!? Mam sobie żyły otwierać!? Zamiast wypisywać takie bzdety zajmijcie się czymś pożytecznym!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): BinGowww -

To prawda, że trzeba uważać na takie ogłoszenia. Sam miałem samochód do kasacji i oddałem do na auto szrot Vernal koło Zgorzelca. Ten skup zajmuje się legalnym złomowaniem, nawet na stronie internetowej mają info na temat jak to powinno wyglądać, a klientów informują w zakresie formalności związanych z wyrejestrowaniem samochodu.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz