716
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń56 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +497
716 ppt ?

Kurski i TV PIS a podatek VAT. (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kurski i TV PIS a podatek VAT.

Napisał(a): rafal333 -

Kolejny problem szefa TVP Jacka Kurskiego - jego firma może zostać zmuszona do zapłacenia fiskusowi nawet 70 mln zł. To przez zmiany w odliczaniu VAT, które weszły w życie od początku 2016 r. Na ich skutek publiczni nadawcy mogą odzyskać mniej podatku z faktur zakupowych. Ten sam problem ma publiczne radio, które szacuje, że w 2017 r. ucieknie mu 14,5 mln zł.Wychodzi oszustwo podatkowe Kurskiego i TV PIS ? Może zastosować nowe prawo karne ws. oszustw vat wobec Kurskiego ?INTERIA.PL

Re: Kurski i TV PIS a podatek VAT.

Napisał(a): Blandare51 -

Przed dwoma laty o Kurskim napisalem tak: "Skojarzenia ... moje....(kolejność przypadkowa), Arogancja, buta, fasada, impertynencja, chamstwo, zakłamanie, perfidia, egoizm, demagogia, niestrawność, dżuma, szczur, faryzeusz, bigot, faun, hałabura, płaz, kabotyn......."
(- 23.02.2015 (11:29))http://m.inte(...)trona,4

Re: Kurski i TV PIS a podatek VAT.

Napisał(a): rafal333 -

[cytat kogo=biskupice1945]NOSZĘ SIĘ Z ZAMIAREM DOCHODZENIA ODSZKODOWANIA ZA OGLĄDANIE w T V STRASZYDEŁ TYPU czerep Budki aparycję oborowego Schetyny ŚWIDRATEJ Kopary.ryżego wasserdeutscha D. Tuska.kapusia bolka no I brunka .[/cytat Ja także że muszę oglądać takie beznadziejne i ciagle kłasmiące takie ;postacie jak Kaczyński, Macierewicz , chłopak Macierewicza, czy Ziobro, który chce wszystkimi rządzić a jest tak bardzo niedouczonym prawnikiem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kurski i TV PIS a podatek VAT.