770
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +532
770 ppt ?

Kurski i TV PIS a podatek VAT. (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kurski i TV PIS a podatek VAT.

Napisał(a): rafal333 -

Kolejny problem szefa TVP Jacka Kurskiego - jego firma może zostać zmuszona do zapłacenia fiskusowi nawet 70 mln zł. To przez zmiany w odliczaniu VAT, które weszły w życie od początku 2016 r. Na ich skutek publiczni nadawcy mogą odzyskać mniej podatku z faktur zakupowych. Ten sam problem ma publiczne radio, które szacuje, że w 2017 r. ucieknie mu 14,5 mln zł.Wychodzi oszustwo podatkowe Kurskiego i TV PIS ? Może zastosować nowe prawo karne ws. oszustw vat wobec Kurskiego ?

INTERIA.PL

Re: Kurski i TV PIS a podatek VAT.

Napisał(a): Blandare51 -

Korona mu z głowy nie spadnie... powołali go pomazańcy......

Napisał(a): Air842 -

Alion94 Media PO zawsze POdpuszczają i kłamią.
Nie sadze ,zeby PO-- media klamia . poszukaj wiadomosci w innych srodkach przekazu ,np. pisowskie media ..tam sukces goni sukces ,----,a w kraju niepokoj i niezadowolenie .to juz moj dopisek

Przed dwoma laty o Kurskim napisalem tak: "Skojarzenia ... moje....(kolejność przypadkowa), Arogancja, buta, fasada, impertynencja, chamstwo, zakłamanie, perfidia, egoizm, demagogia, niestrawność, dżuma, szczur, faryzeusz, bigot, faun, hałabura, płaz, kabotyn......."
(- 23.02.2015 (11:29))http://m.inte(...)trona,4

Napisał(a): rafal333 -

[cytat kogo=biskupice1945]NOSZĘ SIĘ Z ZAMIAREM DOCHODZENIA ODSZKODOWANIA ZA OGLĄDANIE w T V STRASZYDEŁ TYPU czerep Budki aparycję oborowego Schetyny ŚWIDRATEJ Kopary.ryżego wasserdeutscha D. Tuska.kapusia bolka no I brunka .[/cytat Ja także że muszę oglądać takie beznadziejne i ciagle kłasmiące takie ;postacie jak Kaczyński, Macierewicz , chłopak Macierewicza, czy Ziobro, który chce wszystkimi rządzić a jest tak bardzo niedouczonym prawnikiem.

fails
Blandare51 Korona mu z głowy nie spadnie... powołali go pomazańcy......
Hmmm, a ty kim jesteś?
Wiele innych mam cech z wyjatkiem wymienionych.....

Napisał(a): synkopa1 -

nie myślę, że z powodu czyjejś tępoty umysłu naród musi robić zrzutę, czy to może być inaczej nazwane. Za głupotę - a tej w obecnym rządzie nie brakuje niech płaci ten, który "olał sprawę" i nie dopilnował tego, co do niego należało, a za co pobierał ...minimalną krajową - w TVP?????? Pracowałem w zaopatrzeniu prawie 30 lat i za moje niedopilnowanie czegoś na kwotę, czy "olanie" terminu ...byłbym wywalony na "zbity ryj". Nie można tego zastosować w TVP? Co do jasnej cholery - jest jeden człowiek (namaszczony) i nie można go zastąpić człowiekiem z pełnym rozumem?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kurski i TV PIS a podatek VAT.