137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +38
137 ppt ?

kurze łapki na stawy? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kurze łapki na stawy?

Napisał(a): ~PaUinka -

Brzmi to dziwnie, ale moja babcia ma duże problemy ze stawami, oczywiście jest pod stałą opieką lekarza, bierze zastrzyki itd, ale ostatnio napomknęła, że najlepiej na jej kolana działają gotowane kurze łapki, że to taki stary sposób, żeby wzmocnić stawy i kości! Mnie to tej pory kurze łapki kojarzyły się z jedzeniem dla .... zwierząt. Co o tym myślicie? Bo babcia nalega, żeby wyszukać jej tych speciałów, chce robić jakieś galaretki czy inne rosołki.
INTERIA.PL

Re: kurze łapki na stawy?

Napisał(a): ~Gabka -

Tez o tym słyszałam i myślę, że większość naszych mam i babek też. Generalnie polecam, super działa jako wzmocnienie stawów, jest tylko jeden problem, tzn. ciężko znaleźć te kurze łapki teraz w sklepach... Chyba, że ma się jakieś znajomości gdzieś na wioskach..

Napisał(a): ~Zabbtanka -

zdecydowanie! ja tez uważam, że ten sposób jest świetny na problemy ze stawami! jednak mało kto w dobie powszechnego i łatwego dostępu do leków o nim pamięta. oczywiście nie ma co przesadzać i zalecam pomimo wszystko konsultację lekarską! na pewno samymi kurzymi łapkami problemów się nie rozwiąże :)

Napisał(a): ~edek123 -

Żadne magiczne sposoby nie sprawią, że pozbędziemy się problemów ze stawami czy kolanami. Potrzebna jest odpowiednia diagnostyka, ot co. Może i jakieś kurze łapki nieco złagodzą ból, ale nie wymagajmy cudów. Od tego są lekarze, leczenie i odpowiedni tryb życia.

Napisał(a): ~Kocia -

Kurze łapki kupuję w Carrefourze, na dziale mięsnym na wagę. Mają też flaki wołowe, też pełne kolagenu i dobre na stawy. Ja niestety dziś brzydzę się łapek, a kiedyś za komuny jadałam bez problemu... Za to flaki mogę jeść dalej :-) Zaraz sobie ugotuję, bo kolana mi trzeszczą.

Napisał(a): ~Czeslav -

[cytat kogo=~edek123]Żadne magiczne sposoby nie sprawią, że pozbędziemy się problemów ze stawami czy kolanami. Potrzebna jest odpowiednia diagnostyka, ot co. Może i jakieś kurze łapki nieco złagodzą ból, ale nie wymagajmy cudów. Od tego są lekarze, leczenie i odpowiedni tryb życia.[/cytat

Całkowicie się zgadzam z koniecznością diagnostyki.. i trybem życia. Ten zaś ściśle łączy się również z dbaniem o właściwą żywność... Nie ma tu żadnej magii ani cudów, tylko praktyka oparta na nauce.
« Wróć do tematów
Do góry strony: kurze łapki na stawy?