34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń154
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +42
34 ppt ?

Kwiecień 2010 Kaczyński i jego ludzie czy pamiętają.?? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kwiecień 2010 Kaczyński i jego ludzie czy pamiętają.??

Napisał(a): zbigniewsob -

Tak kwiecień 2010 rok . Przywieziono ciało Prezydenta RP do Warszawy . Trwa oddawanie honoru w pałacu w stolicy przez setki tysięcy jak nie miliony Polaków (sam tam byłem) w tym czasie w Warszawie na miejscu następuje otwarcie trumny pana prezydenta i wtedy też stwierdzone obce fragmenty cala w trumnie prezydenckiej.
Amnezja dotyka co niektórych..??
Wiedzą o tym ludzie z kancelarii L. Kaczyńskiego wie o tym jego brat . Ba wiedzą o tym wszyscy. To dlaczego nikt nic z tym nie robił..???
Dlaczego PiS nie czynił larum jak obecnie..??

Odpowiedź jest bardzo prosta ,, Bo trzeba było na Wawelu zrobić celebre widowisko dla mas..
Dzisiaj uprawię sie politykę na trupach.

I jeszcze jedno gdyby chciano identyfikować przy pomocy kodu DNA każdy fragment ciała . Identyfikacja trwałaby miesiącami ....
Mało tego przy tego typu katastrofach w trumnach ofiar nie trudno znaleźć szczątki innych ofiar .. bo tak sa przemieszane..

Przypomnę największą katastrofę lotniczą w Polsce w Lesie Kabackim (ponad 180 ofiar) 55 osoby nie zostały rozpoznane spoczywają w wspólnej mogile..
W Smoleńsku 22 osób ciała były tak poszatkowane że bez kodów DNA trudno określić do kogo należały..

Ludzie z PiS-u !!

Poco Wam ta cała ta szopka z tymi ofiarami ??

Ta GRA NA TRUPACH TRAGEDII W SMOLEŃSKU..?
Za to kiedyś Was Bóg osądzi .. Osądzi ...Osądzi za perfidny cynizm.

Piszę jak jest . !!
Zbigniew Sobczyk
INTERIA.PL

Re: Kwiecień 2010 Kaczyński i jego ludzie czy pamiętają.??

Napisał(a): abce -

Ciała pary Prezydenckiej były na miejscu w Smoleńsku z identyfikowane jako pierwsze i nie było żadnej wątpliwości. Jak się okazuje po raz drugi identyfikowano już na miejscu w Warszawie . Wobec powyższego pytam się ? W jakim celu niedawno otwierano sarkofag na Wawelu - celem "identyfikacji zwłok ",które już były 2 razy identyfikowane ? W dodatku " USZKODZONO " sarkofag !!! Wiadomo -tak to musiało się stać ! Nowy sarkofag musiał być powiększony o jeszcze jedno nowe miejsce . Przecież WIELKI BLIŻNIAK też musi gdzieś GODNIE spocząć za swoje wątpliwe działania i dokonania Jak powiadają , że miejsce było już wcześniej uzgodnione z bp.Dziwiszem !!! Pamiętajmy ,że to wszystko na koszt podatnika - no bo jakże inaczej .

Napisał(a): taie -

Wyładowałeś frustrację , przytoczyłeś opinię b, dużej ilości moich znajomych i moją a wyznawców Religii Smoleńskiej i tak nie przekonasz.
Mnie tylko zastanawia jak Rosjanie mieli wykonać badania DNA wszystkich fragmentów rozkawałkowanych ciał w 8 dni jak nasi "fachowcy" zapowiadają że będą to robili 1,5 roku ?
No i jeszcze jedno pytanie - gdzie byli w 2010 roku ci prokuratorzy którzy dziś tak wrzeszczą ?

Napisał(a): ~gość -

W kwietniu 2010 roku po przywiezieniu trumny z prezydentem nie było żadnej identyfikacji medycznej. Trumna została rozlutowana na wniosek Kaczyńskiego i kancelarii prezydenta z bardzo prostego powodu, podczas zalutowania w Smoleńsku nikogo przy tym nie było. Po otwarciu szczątki były zidentyfikowane wizualnie i na powrót trumnę zalutowano.Więc nie pisz autorze bzdur o jakiś identyfikacjach medycznych bo takowych nie było, były natomiast wątpliwości odnośnie tego czy w poszczególnych trumnach są osoby przypisane nazwiskiem co okazało się dopiero później podczas ekshumacji trumny Walentynowicz a co dało początek dalszym ekshumacjom. Nie byłoby dzisiaj żadnych ekshumacji gdyby rząd ówczesny nie zakłamywał wydarzeń i nie oddał śledztwa w ręce Rosjan. Polscy lekarze wbrew zapewnieniom Kopacz nie byli dopuszczeni ani do identyfikacji ani do zamykania poszczególnych trumien. To co obecnie wychodzi podczas ekshumacji normalnych ludzi skłania do myślenia i zadumy a nie do wypisywania pierdół w internecie i nakręcania dalej spirali nienawiści ze względu na sympatie polityczne więc daj sobie spokój autorze bo pisząc taki tekst określasz się politycznie a to bardzo źle tym bardziej, że nie piszesz całkowitej prawdy tylko opisujesz swoje przekonania.

taie Wyładowałeś frustrację , przytoczyłeś opinię b, dużej ilości moich znajomych i moją a wyznawców Religii Smoleńskiej i tak nie przekonasz.
Mnie tylko zastanawia jak Rosjanie mieli wykonać badania DNA wszystkich fragmentów rozkawałkowanych ciał w 8 dni jak nasi "fachowcy" zapowiadają że będą to robili 1,5 roku ?
No i jeszcze jedno pytanie - gdzie byli w 2010 roku ci prokuratorzy którzy dziś tak wrzeszczą ?
Religia to wiara .. Co powie guru Macierewicz to jest święte gdyby powiedział ZIEMIA JEST PŁASKA WIELU BY MU UWIERZYŁO.. Tak zaiste działa sekta.

idzienowe Mniej czytaj szmatławca gazety wyborczej mniej oglądaj TVN bo myślisz że wiesz wszystko , ale wiesz gówno.Tylko tak można skwitować twój wpis.
Według Ciebie to co mam czytać..??? "Gazetę Polska " i oglądać Tv Republika..???

To redaktorzy Sakiewicza a i on sam odbierali telefony od tych co to się uratowali pod Smoleńskiem.. Takich bredni o Smoleńsku jak PiS nie opowiada nikt..

Napisał(a): ~gość -

zbigniewsob
idzienowe Mniej czytaj szmatławca gazety wyborczej mniej oglądaj TVN bo myślisz że wiesz wszystko , ale wiesz gówno.Tylko tak można skwitować twój wpis.
Według Ciebie to co mam czytać..??? "Gazetę Polska " i oglądać Tv Republika..???

To redaktorzy Sakiewicza a i on sam odbierali telefony od tych co to się uratowali pod Smoleńskiem.. Takich bredni o Smoleńsku jak PiS nie opowiada nikt..

Załączniki:

Napisał(a): egle -

~gość W kwietniu 2010 roku po przywiezieniu trumny z prezydentem nie było żadnej identyfikacji medycznej. Trumna została rozlutowana na wniosek Kaczyńskiego i kancelarii prezydenta z bardzo prostego powodu, podczas zalutowania w Smoleńsku nikogo przy tym nie było. Po otwarciu szczątki były zidentyfikowane wizualnie i na powrót trumnę zalutowano.Więc nie pisz autorze bzdur o jakiś identyfikacjach medycznych bo takowych nie było, były natomiast wątpliwości odnośnie tego czy w poszczególnych trumnach są osoby przypisane nazwiskiem co okazało się dopiero później podczas ekshumacji trumny Walentynowicz a co dało początek dalszym ekshumacjom. Nie byłoby dzisiaj żadnych ekshumacji gdyby rząd ówczesny nie zakłamywał wydarzeń i nie oddał śledztwa w ręce Rosjan. Polscy lekarze wbrew zapewnieniom Kopacz nie byli dopuszczeni ani do identyfikacji ani do zamykania poszczególnych trumien. To co obecnie wychodzi podczas ekshumacji normalnych ludzi skłania do myślenia i zadumy a nie do wypisywania pierdół w internecie i nakręcania dalej spirali nienawiści ze względu na sympatie polityczne więc daj sobie spokój autorze bo pisząc taki tekst określasz się politycznie a to bardzo źle tym bardziej, że nie piszesz całkowitej prawdy tylko opisujesz swoje przekonania.
a o tej identyfikacji medycznej gdzie niby jest napisane???
I jesli Kaczynski kazal rozlutowac trumne, to nie dowidzial obcych u boku brata??

I oczywiscie, ze bylyby ekshumacje, no chyba, ze Tusk przyznalby sie do zamachu i oddal w rece Kaczynskiego...

zbigniewsob

Tego mi najbardziej brakuje, zaiste nikt ze zwolennikow zamachu nie rozlicza Macierewicza z trzech ofiar, ktore mialy katastrofe przezyc, a przeciez obiecal na to dowody....dzis nikt jakby nikt nie pamieta, Antek wyciaga nowe i wszyscy sie ciesza, zecos znalazl...

Napisał(a): idzienowe -

egle
zbigniewsob

Tego mi najbardziej brakuje, zaiste nikt ze zwolennikow zamachu nie rozlicza Macierewicza z trzech ofiar, ktore mialy katastrofe przezyc, a przeciez obiecal na to dowody....dzis nikt jakby nikt nie pamieta, Antek wyciaga nowe i wszyscy sie ciesza, zecos znalazl...
Minister R. Sikorski już po20minutach wysłał wszystkim rządzącym mejla że katastrofę spowodowali Polscy piloci.
CHYBA TEZ ZAWIERZYLI RUSKIM JAK Z TYMI CIAŁAMI ŻE KAŻDY SKRAWEK CIAŁĄ LUDZKIEGO BYŁ PRZEBADANY, A ZIEMIA BYŁA PRZEKOPANA NA GŁĘBOKOŚĆ 1M.

Żeby nie PiS i nie Macierewicz to dalej by powtarzali FAŁSZYWĄ TEZĘ o metrze ziemi przekopanej o każdym szczątku ciała przebadanym , że generał Błasik był pijany że to polscy piloci spowodowali tą katastrofę.
Ale to teza PO, GW i TVN.Tam powtarzają wam do dziś te kłamstwa.

idzienowe
egle
zbigniewsob

Minister R. Sikorski już po20minutach wysłał wszystkim rządzącym mejla że katastrofę spowodowali Polscy piloci.
CHYBA TEZ ZAWIERZYLI RUSKIM JAK Z TYMI CIAŁAMI ŻE KAŻDY SKRAWEK CIAŁĄ LUDZKIEGO BYŁ PRZEBADANY, A ZIEMIA BYŁA PRZEKOPANA NA GŁĘBOKOŚĆ 1M.

Żeby nie PiS i nie Macierewicz to dalej by powtarzali FAŁSZYWĄ TEZĘ o metrze ziemi przekopanej o każdym szczątku ciała przebadanym , że generał Błasik był pijany że to polscy piloci spowodowali tą katastrofę.
Czyli ci piloci to nie byli Polacy a Wolacy ?
I chyba to nie oni a ci co kazali im lądować za wszelką cenę bo się spóźnią - tylko tym pilotom z Wolski nikt nie powiedział że ta cena będzie najwyższa.
A gdyby to był pilot z Polski a nie z Wolski to odmówił by lądowania (tak jak w Gruzji) ryzykując utratą pracy a nie życia.

idzienowe
egle
zbigniewsob

co ma Sikorski czy Kopacz wspolnego z tezami Macierewicza? jesli sie wskazuje bledy z jednej trony, to trzeba miec jaja i pokazac z drugiej. wiec otwarta na dialog, slucham, co z tezami Macierewicza, ktore tak pewnie i glosno wyglaszal po katastrofie?

o metrze przekopanej ziemi to akurat nie rozwiali zadnych watpliwosci,
trudno dyskutowac z faktami, zapianymi na czarnej skrzynce, ktora dzialala do konca, a wiec nie jak twierdza co niektorzy chyba z komisji macierewicza, ze nie mogly zarejestrowac wybuchu,

ze general Blasik byl pijany... walkowanie bez konca, z tego ciasta jz placka nie bedzie

a ja tylko chcialam wiedziec, co z trzema osobami, ktore mialy przezyc katastrofe....

egle

co ma Sikorski czy Kopacz wspolnego z tezami Macierewicza? jesli sie wskazuje bledy z jednej trony, to trzeba miec jaja i pokazac z drugiej. wiec otwarta na dialog, slucham, co z tezami Macierewicza, ktore tak pewnie i glosno wyglaszal po katastrofie?

o metrze przekopanej ziemi to akurat nie rozwiali zadnych watpliwosci,
trudno dyskutowac z faktami, zapianymi na czarnej skrzynce, ktora dzialala do konca, a wiec nie jak twierdza co niektorzy chyba z komisji macierewicza, ze nie mogly zarejestrowac wybuchu,

ze general Blasik byl pijany... walkowanie bez konca, z tego ciasta jz placka nie bedzie

a ja tylko chcialam wiedziec, co z trzema osobami, ktore mialy przezyc katastrofe....

A ja bym chciał usłyszeć nagranie ostatniej rozmowy przez telefon satelitarny miedzy samolotem a Warszawą (podejrzewam że i CIA i SWZ FR je mają )
Pewnie by wyjaśniło więcej niż wszystkie komisje razem wzięte (łącznie z tą MAK-owską)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kwiecień 2010 Kaczyński i jego ludzie czy pamiętają.??