6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

ŁAMIĄCE SIĘ/SŁABE PAZNOKCIE I WŁOSY (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: ŁAMIĄCE SIĘ/SŁABE PAZNOKCIE I WŁOSY

Napisał(a): ireneo -

Zacznij od wskazania tego, co ci nie pomogło

Napisał(a): ireneo -

~Janina
ireneo Zacznij od wskazania tego, co ci nie pomogło
Nie pomogły żadne lakiery wzmacniające płytkę paznokcia, ani żadne odżywki do włosów. Szukam ratunku w kapsułkach, kremach i innych preparatach...
kiepski adres. Google są pełne opinii o skuteczności albo nie, przy zapytaniu o konkret..

Napisał(a): olianka -

Spróbuj olej rycynowy, na paznokcie to super sprawa 0 naprawdę wzmacnia. Do tego witamina a+e w kapsułkach (wylewasz zawartość na paznokcie), możesz też zainwestować w suplementację od środka (np. skrzyp) w aptece.

Ja swoje paznokcie uratowałam olejem rycynowym właśnie, a kosztuje naprawdę grosze.

Manicure japoński też wzmocni paznokcie, ale lepiej kup sobie sama, bo wychodzi znacznie taniej.

No i oleje - to uratuje Twoje włosy. Tylko musisz odpowiedni dobrać.

Napisał(a): ~Janina -

olianka Spróbuj olej rycynowy, na paznokcie to super sprawa 0 naprawdę wzmacnia. Do tego witamina a+e w kapsułkach (wylewasz zawartość na paznokcie), możesz też zainwestować w suplementację od środka (np. skrzyp) w aptece.

Ja swoje paznokcie uratowałam olejem rycynowym właśnie, a kosztuje naprawdę grosze.

Manicure japoński też wzmocni paznokcie, ale lepiej kup sobie sama, bo wychodzi znacznie taniej.

No i oleje - to uratuje Twoje włosy. Tylko musisz odpowiedni dobrać.
Dzięki wielkie, spróbuję.
[/cytat]
« Wróć do tematów
Do góry strony: ŁAMIĄCE SIĘ/SŁABE PAZNOKCIE I WŁOSY