2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń150 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
2 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): gość -

O wszelkich promocjach poczytasz sobie, wystarczy wyguglować. Opinie są różne, jedni zadowoleni, inni mniej. Ale na pewno warto korzystać z takich ofert, zawsze to kilkaset złotych mniej. Nie sądzę, że kliniki oszukują na tych promocjach, bo chyba byłby to ich gwóźdź w kolano :) Jeśli pytasz o metody które lepsze, to tu jest kwestia indywidualna, zależy od wady, trybu życia itd.

Ja tam płaciłam normalnie i w sumie jestem zadowolona. Wada została usunięta. Oczy się dobrze i szybko wygoiły. Stwierdziłam, że nie ma co oszczędzać na zdrowiu, bo mamy je tylko jedno. Przy wyborze lekarza kierowałam się jego doświadczeniem i opiniami innych pacjentów. Trafiłam do dr Gadomskiej. Uważam ją za znakomitą lekarkę i polecam każdemu wizytę właśnie u niej.

gość Ja tam płaciłam normalnie i w sumie jestem zadowolona. Wada została usunięta. Oczy się dobrze i szybko wygoiły. Stwierdziłam, że nie ma co oszczędzać na zdrowiu, bo mamy je tylko jedno. Przy wyborze lekarza kierowałam się jego doświadczeniem i opiniami innych pacjentów. Trafiłam do dr Gadomskiej. Uważam ją za znakomitą lekarkę i polecam każdemu wizytę właśnie u niej.
Do której metody zostałaś zakwalifikowana? Jaką wadę miałaś usuwaną? Też planuję wybrać tę specjalistkę. Dużo dobrego o niej słyszałam.

Miałam 10 marca 2016 r. korektę w OKOLASER metoda EBK. Wada -3 -3,5. po operacji widzenie super do dali, z bliska nadwzroczność, co gorsza po 2 miesiącach w trakcie wizyty wyszło +1,25 na oboje oczu. Dr stwierdziła, że to wina wieku (mam 46 lat) i kiepskiej akomodacji oka, mogę jeszcze zwalczyć bez okularów, ale nie gwarantuje że się uda czytać drobny druk. Czy ktoś w zbliżonym do mnie wieku miał podobne rezultaty po operacji i czy ustąpiły. Było tez podwójne widzenie, ale już go nie mam.

Napisał(a): ~gość -

Ja jestem 2 lata po laserowej korekcji i powiem Wam, że dopiero teraz mogę powiedzieć, że widzę super hiper :) Miałam skomplikowaną wadę i lekarze (tak, byłam w kilku klinikach na badaniach!) bardzo dokładnie analizowali mój przypadek, większość z nich bała się ruszać mojej wady :) Miałam niedużą krótkowzroczność i duży astygmatyzm. Po zabiegu od razu super widziałam, potem było ciut gorzej. Przez ostatni rok mocno dokuczało mi słabsze lewe oko. Przy pracy skupionej (np. komputer) strasznie czułam, że jest słabsze i jakby ciągnęło mi. Lekarka tłumaczyła, że oczy będą się długo stabilizować, że rekorekcja ewentualnie później, bo ja chciałam od razu! I dobrze, że posłuchałam :) od kilku miesięcy dopiero jest super, nie ma ciążenia słabszego oka. Oczywiście tylko jednym okiem widzę nie bardzo, ale przecież patrzymy obydwoma! i tak widzę idealnie :) zalecam więc cieprliwości wszystkim przed i po zabiegu.

Napisał(a): ~dominika -

Ja się zdecydowałam. Idę na wizytę kwalifikacyjną za 6dni do Optegry. Teraz mają promocję wakacyjną na wszystkie zabiegi i na wizytę kwalifikacyjną. Mam nadzieję że przejdę wszystkie badania pomyślnie, wada bardzo mi przeszkadza już. W razie czego zwracają oczywiście 159 zł jak sie nie zakwalifikujesz. Mimo wszystko chciałabym jednak dostać się na EBK albo na Lentivu...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • metoda lentivu opinie
  • lentivu opinie
  • mavit korekcja opinie
  • zabieg korekcji wzroku opinie
  • laserowa korekta wzroku przy plusach krakow
  • piotr marszalik opinie
  • lentivu boj si
  • lentivu opinie 2017
  • rzeszw laserowa korekta wzroku
  • zabieg lentivu opinie
  • opinie wrocaw operacja laserowa oczu
  • femtolasik czy lentivu
  • laserowa korekta wzroku opinie
  • laserowa operacia oczow opinie
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?