1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65 tys.
  • Odpowiedzi244
  • Ocen na +488
1 tys. ppt ?

Lech Wałęsa i jego teorie spiskowe (245)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lech Wałęsa i jego teorie spiskowe

Napisał(a): uni -

Jak wszyscy wiemy, Lech Wałęsa nieustannie toczy walkę z tymi, którzy oskarżają go o współpracę z SB. Wczoraj przedstawił więc kolejną teorię spiskową.. Stwierdzi, że za stworzenie teczek - tych teczek, od których wszystko się zaczęło - to sprawka braci Kaczyńskich. Tak, tak, to właśnie oni przygotowali owe teczki.

Cytuję:

eczki Kiszczaka powstały na zlecenie Kaczyńskich wykonane pod patronatem Cenckiewicza,Wyszkowskiego, Gwiazdy. Do tego celu wykorzystano materiały wcześniej przygotowane dobrze zawodowo przez SB pod patronatem Kiszczaka. Kiszczak tym działaniem nie chciał robić mnie agentem. Chciał natomiast Was przekonać, że jestem agentem. Chciał tylko w Waszych oczach mnie zohydzić i zniszczyć zaufanie. Dlatego przechowywał do tej operacji kilka tego typu dobrze zrobionych podróbek w domu a nie w MSW

i dalej:
Od początku zamysł Kaczyńskich był uzbierać coś podobnego i podrzucić komuś. Żle, że do tego wykorzystano Panią Kiszczak. Próbowano to uruchomić pomysłem ze odnaleziono dokumentacją w Sejmie a potem ze znaleziono w Niemczech, potem ze znaleziono w Czechach i na koniec, że znaleziono w domu Kiszczaka. Grafolodzy dokładniej podpiszą każdego z nas niż my sami

No i to by było na tyle, każdy rozumny człowiek, zinterpretuje to sobie właściwie.
INTERIA.PL

Re: Lech Wałęsa i jego teorie spiskowe

Napisał(a): ~parni -

Panie Wałęsa, Pan się już nie kompromituje. Pan już powiedział, co miał powiedzieć. Wystarczy. Pas. Jak Pan współpracował z SB, to już po ptokach. Nikt Panu nie odbiera Pańskich zasług, a takimi tekstami się Pan kompromituje.

Napisał(a): ~jedrek -

Lechu sprzedałeś całą Polskę rozgrabiłeś ją wraz z kolegami i komunistami teraz Kaczyńscy muszą to naprawiać i pomału odbudować siłę Polski .Kim jesteś Lechu pomyśl co zrobiłeś Polsce naszemu narodowi.JESZCZE JEDNO PYTANIE dlaczego nie pozwoliłeś utworzyć rządu panu OLSZEWSKIEMU

Napisał(a): ~Juras -

~jedrek Lechu sprzedałeś całą Polskę rozgrabiłeś ją wraz z kolegami i komunistami teraz Kaczyńscy muszą to naprawiać i pomału odbudować siłę Polski .Kim jesteś Lechu pomyśl co zrobiłeś Polsce naszemu narodowi.JESZCZE JEDNO PYTANIE dlaczego nie pozwoliłeś utworzyć rządu panu OLSZEWSKIEMU
Przypominam, że to Kaczyńscy byli przy nim i razem grabili Polskę. Olszewski miał rząd. Tylko zaczął za podszeptem Macierewicza bawić się w Boga zamiast zająć sie ważnymi problemami.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • hity tygodnia o lechu wasie
Do góry strony: Lech Wałęsa i jego teorie spiskowe