76
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +0
76 ppt ?

LECZNICZY MASAŻ STÓP - ULECZYĆ NIEULECZALNE (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: LECZNICZY MASAŻ STÓP - ULECZYĆ NIEULECZALNE

Napisał(a): gość -

Kursy masaży orientalnych
Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej:
tajski grupa.jpg

Łeba
- 25.4 stopy 300zl
- 26-27.4 indonezyjski 600zl
- 9-11.5 tajski 800zl, 2 osoby 1200zl

Kampinos k Warszawy
- 1.5 stopy 300zl
- 2-4.5 tajski 700zl
Oba kursy 900zl

- 19-21.8 zaawansowany 800zl

Siedlce
- 7-8.6 indonezyjski 600zl

Lublin
- 14.6 stemple 300zl
- 15.6 stopy 300zl

Poznan
- 19.6 stopy 300zl
- 20-22.6 tajski 800zl

Możliwe kursy prywatne, dojadę do was na miejsce, minimum 2 dni zajec (20h zagarowych).

Kursy w Kampinosie - dla drugiej i każdej kolejnej osoby: tajski 500, stopy 200. Amatorzy: tajski 400, stopy 200.

W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę.

Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50-100zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień.

Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwójkach z łazienką 40zl. Można też codziennie dojeżdzać, można przywieźć psa. Są warunki do pobytu z dziećmi.

Wyżywienie opcjonalne (można też korzystać z ogólnodostępnej kuchni): śniadania, kolacje 15zł, obiady 20zł.http://massag(...)ai.info
INTERIA.PL

Powiem Wam coś więcej!!! To nie tylko masaż stóp To masaż całego ciała w zależności od sytuacji zdrowotnej. Zależy jak wykażą receptory. Jest trochę przyrządów, specjalne buty do prac domowych, żeby tak często się nie pokazywać na wizytach, odpowiednie żywienie i wiele innych zaleceń. A wiecie gdzie? Dąbrowa Górnicza ul Morcinka 10. Trzeba się umówić przez telefon 601 50 49 47. Niesamowita szybka reakcja. Gorąco polecam.

Ja jak chodziłam na zabiegi refleksologii stóp to byłam po bardzo zrelaksowana. Czułam takie odprężenie i pozytywny wpływ na mój organizm. Fajne miejsce znalazłam przez Internet - www.bio-salon.pl w Łodzi i okazało się, że to jest rzut beretem ode mnie z domu.

Masaż stóp to sama przyjemność. Wpływa kojąco na cały organizm. Polecam wam szczególnie zimą, gdy nosimy ciężkie buty. Najlepszy masaż stóp wykonują tajki dlatego zarówno ja jak i moja przyjaciółka polecamy wam Panią Balijkę w Samui SPA, która zatroszczy się o wasze stopy.

Witam, piszę pracę magisterską na temat refleksologii i bardzo proszę o jej wypełnienie osób, które z niej korzystały. Podaję link do strony, gdzie można wypełnić ankietę: www.survio.com/survey/d/B7K9M3I1G7Y5Q5W3T
Z góry dziękuje i pozdrawiam

Cześć – jestem nowy na tym forum i nie jestem tu dlatego, że szukam sposobu na zdrowie. Ja ten sposób znam i mam. Chciałbym się z Wami tym podzielić. Każdy z Was zastanawia się dlaczego jest chory, czemu właśnie ja, co ja komu zrobiłem, że tak cierpię. Ano niestety. Sami jesteśmy winni swoich chorób i złóego stanu swojego zdrowia. Możemy jednak to poprawić. Możemy nad tym zapanować. Możemy sami sobie WYLECZYĆ KAŻDĄ NIEULECZALNĄ CHOROBĘ. Musimy tylko chcieć tego i wiedzieć jak to zrobić.
Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, co by zrobili lekarze, gdyby nie było chorób na świecie?
Co by zrobiły wielkie koncerny farmaceutyczne? Wyobraźcie sobie taką sytuację – Wszyscy jutro rano budzą się zdrowi.
Jaką więc lekarz ma motywację w leczeniu?
Czy lekarz leczy naszą chorobę? Nie. Co najwyżej usuwa DOLEGLIWOŚĆ. Największą dolegliwością każdej choroby jest skutek. Efekt końcowy. Jest wrzód – to go wyciąć! Jest ból – to go uśmierzyć. Jest wysoka temperatura – to ją zbić. Nadciśnienie – podać środki zmniejszające. Słaba krzepliwość krwi – środki na jej podniesienie. Nowotwór – wyciąć i zniszczyć przy okazji organizm naświetlaniem i chemią.. Uffff..... można tak mnożyć w nieskończoność....
Każdy skutek, efekt niedomagania organizmu ma swoją PRZYCZYNĘ. Nowotwór nie powstał dlatego, że miał taką ochotę. Powstał w wyniku niedostrzegalnych, niewidocznych złych procesów zachodzących w naszym ciele. Co da wycięcie? Przyczyna nadal w nas tkwi. Za chwilę pojawią się przerzuty. Pacjenci opuszczają szpital po operacji, otrzymują śmiercionośną chemię, przyjmują zabójcze dawki promieniowania i cieszą się, że są zdrowi. Czy są zdrowi?
A wiecie, że lekarstwo na raka jest oficjalnie znane od lat 70 ubiegłego wieku? Jako produkt naturalny i występujący w przyrodzie, dostępny dla każdego z nas na wyciągnięcie ręki? Żadna firma farmaceutyczna nie jest zainteresowana podaniem tego do publicznej wiadomości i ewentualną produkcją jakiejś esencji tego specyfiku, gdyż nie mogłaby tego opatentować. Nie ma możliwości ochrony patentowej czegoś, co występuje naturalnie w przyrodzie. Nie opatentujesz przecież soku z trawy. Lepiej produkować drogą truciznę i sprzedawać ją zdesperowanym ludziom.
Skąd się w nas biorą choroby? Jesteśmy wprawdzie żywymi organizmami, ale jesteśmy też przez to konstrukcjami. Biologicznymi wprawdzie, ale konstrukcjami. Jeżeli w tych biologicznych konstrukcjach zacznie brakować pewnych elementów, to konstrukcja zacznie się zwyczajnie walić. Jeżeli budując dom nie użyjesz odpowiedniej ilości cementu, tylko jego śladowe ilości, to dom się zawali. Taka budowla postoi tylko chwilę.
My też potrzebujemy odpowiednich elementów, aby nasza biologiczna konstrukcja funkcjonowała prawidłowo. Czy je dostarczamy do naszego organizmu? Otóż właśnie nie. To, czym się odżywiamy, jest niestety pozbawione potrzebnych nam składników, ewentualnie zawiera tylko śladowe ich ilości.. Rolnictwo jest tak nafaszerowane chemią, że produkowane na farmach zboża i warzywa mają tylko masę żywieniową i nic więcej. Zwierzęta hodowlane otrzymują modyfikowaną genetycznie żywność, aby szybciej rosły. Kurczaki na fermach drobiu dojrzewają do uboju po czterech tygodniach życia. Masakra. W sklepach sprzedają nam truciznę i jak mamy być zdrowi?
Jak? Sposoby są. Musimy przede wszystkim oczyścić nasz organizm z trucizn i uzupełnić braki w jego budulcu.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak tego dokonać, napisz do mnie.
Pisz na gmail-a na mkazmierczak8. Resztę wiesz. Niestety, ale normalny adres to forum uważa za spam

Napisał(a): ~Zefira -

W stołecznym Centrum Trea korzystałam niejednokrotnie z leczniczego masażu stóp. Powodem mojej wizyty były przewlekłe zaparcia, z którymi nijak nie mogłam sobie poradzić. Okazało się, że umiejętne uciskanie/masowanie odpowiednich miejsc na moich stopach prowadziło wręcz do przeczyszczeń. Od tamtej pory chodzę regularnie i zaparcia nie pojawiają się.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • refleksoterapia stóp-opinie
  • refleksologia forum
  • leczniczy masa stp krakw
  • lecznicze masarze stop
  • leczniczy masażu stóp
  • masaz stop warszawa opinie
  • leczniczy masaz stop
Do góry strony: LECZNICZY MASAŻ STÓP - ULECZYĆ NIEULECZALNE