184
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń774
  • Odpowiedzi163
  • Ocen na +55
184 ppt ?

LEGIA - REAL przy pustym stadionie. (164)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: LEGIA - REAL przy pustym stadionie.

Napisał(a): WednesdayTEN -

W dniach ostatnich Legia wypożyczyła jakiegoś "wielkoluda" czeskiego. Poziom reprezentacyjny, zatem może być wzmocnieniem... Z tego co czytałem, wypożyczony został na pół roku, ale chyba z opcją pierwokupu (bodajże za 2 mln EUR).
INTERIA.PL

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

WednesdayTEN W dniach ostatnich Legia wypożyczyła jakiegoś "wielkoluda" czeskiego. Poziom reprezentacyjny, zatem może być wzmocnieniem... Z tego co czytałem, wypożyczony został na pół roku, ale chyba z opcją pierwokupu (bodajże za 2 mln EUR).
To jest Tomas Necid,teraz mam dostęp do transferów :) Prijovic odszedł do PAOKu Saloniki,ale nie uważam żeby to była jakaś strata dla Legii,mimo tego że on fajną asystę zaliczył w drugim meczu z Realem,to jednak nie przekonał mnie ten gracz.
Odjidja Ofoe był w kręgu zainteresowań KAA Gent,ale podobno polubił on Łazienkowską no i ma przedłużyć kontrakt z Legią.
Trochę tu o tym piszą
http://legion(...)ansfery
Załączniki:

WednesdayTEN Teraz trzeba tych wszystkich nowych odpowiednio wkomponować, przydzielić im zadania, bo... mecz z Ajaxem już tuż-tuż ;)
Spojrzałem na daty meczów,Legia zrobi mi prezent,ostatnio sobie zrobili prezent na Mikołajki i awansowali,teraz prezent ja muszę mieć,Legia awansuje dalej :)
W Ajaxie też były zmiany kadrowe,mało o nich piszą,odeszli Nemanja Gudelj,Tim Krul,Mitchell Dijks oraz Anwar El Ghazi,a przyszedł David Neres z Sao Paolo za 12 mln euro,ponoć wielka nadzieja.Jednak to im na Legię nie wystarczy :)

MoskiZPOPiS (...) Jednak to im na Legię nie wystarczy :)
Miejmy nadzieję :)

W sobotę próba generalna przed meczem z Ajaxem: ligowa konfrontacja z Arką Gdynia (na wyjeździe). Liczę na dobry wynik (przynajmniej dwie bramki z przodu i zero z tyłu ;)) no i mądrą, taktycznie poukładaną grę :))

WednesdayTEN
MoskiZPOPiS (...) Jednak to im na Legię nie wystarczy :)
Miejmy nadzieję :)

W sobotę próba generalna przed meczem z Ajaxem: ligowa konfrontacja z Arką Gdynia (na wyjeździe). Liczę na dobry wynik (przynajmniej dwie bramki z przodu i zero z tyłu ;)) no i mądrą, taktycznie poukładaną grę :))
Szybko teraz liga startuje,jak chodziłem do gimnazjum to liga startowała chyba pod koniec lutego albo na początku marca,meczu z Arką nie będę widział.
Ten Neres też musi w Ajaxie się rozegrać.
W tygodniu chyba pokazywali puchar Niemiec Bayern München z Wolfsburgiem

Więcej i więcej meczy a rok z gumy nie jest - a gdyby stadiony u nas były w pełni zadaszone (nie widzę naprawdę sensu budowanie stadionów na 30+ tysięcy gdy na mecze przychodzi po kilka tysięcy kibiców) to mogliby grać i cały rok, a co! ;)

WednesdayTEN Więcej i więcej meczy a rok z gumy nie jest - a gdyby stadiony u nas były w pełni zadaszone (nie widzę naprawdę sensu budowanie stadionów na 30+ tysięcy gdy na mecze przychodzi po kilka tysięcy kibiców) to mogliby grać i cały rok, a co! ;)
I tak kibiców przychodzi nawet dużo,pamiętasz ile ludzi chodziło na mecze pod koniec lat 90? Bardzo mało :)

MoskiZPOPiS I tak kibiców przychodzi nawet dużo,pamiętasz ile ludzi chodziło na mecze pod koniec lat 90? Bardzo mało :)
Tamte lata to była straszna bieda... Całe lata dziewięćdziesiąte to była równia pochyła...

...ale tak czy siak, jak np. widzę trybuny we Wrocławiu wypełnione może w 1/5, to trochę przykro się robi.

WednesdayTEN
MoskiZPOPiS I tak kibiców przychodzi nawet dużo,pamiętasz ile ludzi chodziło na mecze pod koniec lat 90? Bardzo mało :)
Tamte lata to była straszna bieda... Całe lata dziewięćdziesiąte to była równia pochyła...

...ale tak czy siak, jak np. widzę trybuny we Wrocławiu wypełnione może w 1/5, to trochę przykro się robi.
A pamiętasz jak o mistrzostwo walczyła tylko Legia Warszawa z Widzewem Łódź? I te dramatyczne mecze pomiędzy nimi?

Nie mogę znaleźć frekwencji z ekstraklasy z lat dziewięćdziesiątych,ale znalazłem z tego sezonu, no w sumie na Śląsku Wrocław wygląda to kiepsko
http://www.ek(...)ncja/32
Załączniki:

MoskiZPOPiS A pamiętasz jak o mistrzostwo walczyła tylko Legia Warszawa z Widzewem Łódź? I te dramatyczne mecze pomiędzy nimi? (...)
Działo się, działo! ;) Ja sobie popatrzyłem z ciekawości jak to wyglądało w latach 90-tych - ile klubów z tamtych lat już nie ma (albo pospadały gdzieś albo zmieniły nazwy albo po prostu znikły z piłkarskiej mapy)...

A kojarzysz "niedzielę cudów"? :P

WednesdayTEN
MoskiZPOPiS A pamiętasz jak o mistrzostwo walczyła tylko Legia Warszawa z Widzewem Łódź? I te dramatyczne mecze pomiędzy nimi? (...)
Działo się, działo! ;) Ja sobie popatrzyłem z ciekawości jak to wyglądało w latach 90-tych - ile klubów z tamtych lat już nie ma (albo pospadały gdzieś albo zmieniły nazwy albo po prostu znikły z piłkarskiej mapy)...

A kojarzysz "niedzielę cudów"? :P
Wtedy to ja nie wiedziałem co to piłka nożna :) Czytałem tylko o niedzieli cudów,nawet na wikipedii o tym napisalihttps://pl.wi(...)%C3%B3w

Ten mecz pamiętam :)
Załączniki:

U siebie Legia zremisowała z Ajaxem 0:0... I dobrze to, i źle... Ale niestety potknięcie z Ruchem w ostatniej kolejce ligowej dobrze nie wróży :/

Ci, którzy nie zabłyszczeli (zwłaszcza Necid), teraz powinni dać z siebie 125%, bo inaczej awans do następnej rundy trzeba będzie przełożyć na następny rok...

WednesdayTEN U siebie Legia zremisowała z Ajaxem 0:0... I dobrze to, i źle... Ale niestety potknięcie z Ruchem w ostatniej kolejce ligowej dobrze nie wróży :/

Ci, którzy nie zabłyszczeli (zwłaszcza Necid), teraz powinni dać z siebie 125%, bo inaczej awans do następnej rundy trzeba będzie przełożyć na następny rok...
Oglądałem mecz z Ajaxem,szkoda tej zmarnowanej sytuacji sam na sam,którą miał Necid,trochę czasu minie nim on się rozegra.Do awansu Legii starczy każdy bramkowy remis,ja jestem dobrej myśli :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: LEGIA - REAL przy pustym stadionie.