Reklama

Lekcja miłości z Kamasutry (115)

Lekcja miłości z Kamasutry

Temat dotyczy artykułu: Lekcja miłości z Kamasutry

Wszystkie pozycje, w których się kochacie zaczynają być nudne? Od wieków inspiracją najbardziej namiętnych kochanków jest Kamasutra, znaleźliśmy w niej kilka pomysłów, które z pewnością spotęgują wasze erotyczne doznania.

Komentarze (115)

Dodaj komentarz

Panowie! sprobujcie zakonczyc w ustach swojej partnerki..

Napisał(a): zuzaka -

Panowie! sprobujcie zakonczyc w ustach swojej partnerki...wiele dziewczyn ma opory co do takiego sposobu .. ale jesli ciekawosc jest silniejsza i podniecenie wzmożone to to jest fantastyczne i jaką satysfakcje sprawia panom.. przynajmniej mojemu..my uwielbiamy eksperymenty..kazdy ma jakies marzenia i warto je realizować:))) mmmm..
Odpowiedzi (7)

nienasycenie

Napisał(a): zaklopotany -

dajcie cos wiecej to jest dobre ale moja kobieta jest bardzo wymagajaca wiec pomuszcie i dajcie ciekawe pozycje bo ja co stosunek to musze zmieniac taktyke a to jest bardzo cieszkie ale tez ciekawe i podniecajace
Odpowiedź (0)

Co zrobić, oziębłość faceta?

Napisał(a): smutnaL -

Kocham sex i chciałabym sie w tej dziedzinie rozwijać i wypróbować może wszystkie pozycje.. i co z tego jak partner, jak twierdzi "nie ma siły, jest zmęczony, lub boli go głowa".. Czy to męska oziębłość? Co zrobic? Jesteśmy razem ok 2 lat a sex jest coraz gorszy..
Odpowiedzi (6)

on nie szczytuje

Napisał(a): Kasia M -

Mnie i mojemu partnerowi sex nie wychodzi.
Paradoskalnie oboje jestesmy odwazni, sex nie stanowi dla nas tabu, uwiebiamy piescić sie oralnie.
Chcielismy pojsc na calosc. On nie mogl skonczyc, szybko tez mu "opadal".
Probowalismy dwa razy i juz mamy opory, bo nie wiemy co sie dzieje. Jestesmy napaleni ale seks nam nie wychodzi.On nie szczytuje.
Pomozcie co robic.
Odpowiedzi (2)

mam problem pomozcie!!!

Napisał(a): kasia:( -

wlasnie od dluzszego czasu mam problem bo z pochwy wydziela mi sie dziwna wydzielina jest biala bardzo kwasna do tego dziwna won no i oczywiscie najwiecej tej wydzieliny podczas tosunku konsystencja jakby masc albo krem takie geste blee bylam u ginekologa i powiedziala mi lekarka ze to grzybica po tygodniach leczenia wcale nie dawalo rezultatów wiec postanowilam zrobic prywatnie badanie na czystosc pochwy w laboratorium bakteriologicznym i wyszly trzy bakterie a nie grzybica cozabije ampicilina wiec wtedy zaczelam z chlopakiem rownoczenie zazywac ampiciline znikl problem ale nie na dlugo po po paru stosunkach znow zauwazylismy dziwna wydzieline nie wiem co to ma byc i kuiedy sie tego pozbede nie mam juz sil czy ktos juz spotkal sie z takim czyms bo opadam z sil pomozcie
Odpowiedzi (3)

pieszczoty

Napisał(a): ciokolate -

pioeszczoty to jest to co oni lubia najbardziej...
niemusisz brac do buzi jak isze jakis debil wystarczy jak bedziesz dotykac go cialem
staraj sie znalesc jego wrazliwa miejsca wcale niepokazujac mu ze je znalazlas draznij go, possij palce u rak i praw mu przy tym komplementy... > caly dzien mialam na Ciebie ochote , Seksownie wygladales dzis w tej bluzce , uwielbiam twoje oczy ... itp itd :)
mowie wam to dziala
pozdrawiam :)
Odpowiedź (0)

pomocy:)

Napisał(a): agniecha -

kochani moi!mam chlopaka , to jest moj pierwsz facet on ma 22 lata a ja 18.kiedy jestesmy razem jest super, potrafi tak mnie calowac i dotykac ze jest przyjemnie...heh niestety nie wiem co robic zeby jemu tez tak bylo poniewaz nie mam zadnego doswiadczenia:(sex nie wchodzi w gre!napiszcie mi cio mam robic, jak calowac, gdzie dotykac zeby naprawde bylo mu przyjemnie i milusio!!!prosze pomozcie mi:)pozdrawiam:)
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): kane -

cholera, nie kochałem sie od miesiaca, jescze miesiac i zwariuje!!!!
Odpowiedzi (9)

bardzo prosze pomozcie

Napisał(a): ciekawska -

mam 12 lat wiem ze nie powinnam czytac takich tematow ale ja juz wszystko wiem wiem to od 6 lat prosze o pmoc chcilabym miec chlopaka duzo chlopakow mnie lubi i wogule ale ja chce zeby ktorys z nich mnie pokochal prosze pomozcie co dziala na chlopakow ???????? czego nie lubia???????????
Odpowiedź (0)

Sex to piękna sprawa

Napisał(a): monia -

Wszystkie chwyty i pozycje dozwolone , każda pieczota i dotyk każdego skrawka ciała mojego męzczyzny uwielbiam z nim to robić wszędze i zawsze i nowości są mile widziane bo tylko sex daje nam takie emocje i przyjemność.....
Nie rozumiem tych ludzi którzy to robią by robić trzeba sie otworzyć i być soba a jak coś nie pasuje to sie o tym mówi ...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz