Lidl prowadzi rekrutacje na ponad 250 stanowisk (63)

Lidl prowadzi rekrutacje na ponad 250 stanowisk

Temat dotyczy artykułu: Lidl prowadzi rekrutacje na ponad 250 stanowisk

Hasłem "Znajdź u nas swoje miejsce" Lidl zachęca kandydatów do rozpoczęcia kariery zawodowej właśnie w tej firmie. W Lidlu swoje miejsce mogą znaleźć nie tylko pracownicy sklepów, ale też magazynów oraz specjaliści z rozmaitych dziedzin. W październiku Lidl prowadzi rekrutacje na ponad 250 stanowisk.

Komentarze (63)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kasia -

Polacy nie pracujcie u takich
wyzyskiwaczy jak Germanski Lidl!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ada -

"W ciągu ostatniej dekady Grupa Schwarz, właściciel sieci Lidl i Kaufland otrzymał od Banku Światowego (BŚ) i Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) prawie 900 mln USD na rozwój w Europie Środkowo-Wschodniej. "
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): Jola -

Obudzicie sie wreszcie Polacy??? Kim my jesteśmy? Chore!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tom -

Fascynująca wiadomość..Dziękujemy Niemcom za interie i lidla.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): DefAULT -

Jak nie pasuje Polacy to idźcie do Biedronki. Oto co zaproponowała mi Biedronka w CD. 2500 brutto + średnio 1000 brutto premii za normę + 300zł brutto za przepracowany cały miesiąc + darmowe obiad opodatkowany. Do tego dodać trzeba dodatki jak Multusport, zniżka na prywatną opieke medyczną, paczki na święta i dla dzieci. Polacy tylko potrafią narzekać. Żebyście zarabiali 10 tys to i tak będziecie narzekać. Wiem, bo pracowałem zagranicą z Polakami i też jedyne co robili to narzekali.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Olek -

Zona złożyła wniosek o prace i Ja odrzucono podobno za dłużę miała wykształcenie tak że oszukują...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): antykorporacja -

jak to jest dla ekspansji korpo LIDL dostał albo pożyczył od MFW 700-800 milionów euro aby zgładzić rodzimy handel na wschodzie! A jak Polski rząd niby chciał ratować polskie stocznie to EU zabroniła???
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Waldemar -

Niech Lidl w pierwszej kolejności zapewni spokój dla mieszkańców sąsiadującego z nim budynku w Tarnowie przy ulicy Romanowicza - hałas podczas rozładunku to katastrofa. Wszelkie interwencje nie przynoszą rezultatu. Pełna ignorancja naszych problemów.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): tak tylko pytam -

Czy na rozmowe kwalifikacyjna nalezy przyjsc w pieluchach?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): izka -

No ale panu K Lidl i Careffur śmierdzą i chce ich wykurzyć.
Powiedzcie temu namiestnikowi Polski, że jak tak postąpią inne kraje to my będziemy kartofelki z buraczkami i zsiadłym mlekiem zasuwać.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz