Reklama

348
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +4
348 ppt ?

Lodówka Whirlpool (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lodówka Whirlpool

Napisał(a): -

Moja stara lodówka dożywa swoich ostatnich dni dlatego zastanawiam się nad kupnem nowej. Co powiecie o takiej lodówce? Link
O marce whirlpool słyszałem dużo dobrych opinii dlatego między innymi ją wybrałem, dodatkowo zauważyłem ze w tym sklepie jest teraz promocja na sprzęt marki whirlpool i można w niej wygrać zwrot pieniędzy za kupiony sprzęt.
INTERIA.PL

Re: Lodówka Whirlpool

Wygląda świetnie. Ja mam lodówkę tej marki, tylko jedno drzwiową i na razie sprawuje się dobrze, więc mogę polecić. T którą pokazujesz wygląda bardzo fajnie, tylko jest nieco droga, jak dla mnie :/ Ale skoro zwracają kasę, to próbuj szczęścia może akurat Ciebie wylosują i będziesz miał lodówkę za darmo :-)

Z każdą marką jest tak, że można trafić w dziesiątkę albo nie trafić w ogóle. Zastanawiałam się nad Whirlpoolem, ale chodzi mi też po głowie kilka innych marek, np. LG GB3133TIJW. Cena przystępna, klasa A+, kostkarka, automatyczne rozmrażanie, ponad 200 l. pojemności, elektroniczne sterowanie. Co prawda nie zwracają kasy, ale to mały problem, grunt żeby dobrze służyła.

Tak, no frost to podstawa. Nie wyobrażam sobie, że miałabym co jakiś czas rozmrażać sama lodówkę. Sprawdziłam też, że LG stosuje czynnik chłodzący R600a, jest on bardziej wydajny, no i zamrażalnik jest spory, ponad 60 l. pojemności.

Napisał(a): Gość -

Hej. Pozwolisz, że wtrącę się w waszą dyskusję ze swoim pytaniem... A może sie kiedyś przyda ;) Mianowicie:
Czy ktoś może wie czy istnieje możliwość dokupienia półek do lodówki? Chodzi o te plastikowe zawieszane na drzwiach.. Czy może jak już jakaś pęknie, jest się skazanym na jej brak - chodzi o lodówkę whirpoola ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • lodwka whirlpool opinie
  • lodwki whirlpool opinie
  • whirlpool opinie
  • whirlpool lodwka opinie
  • lodowki whirlpool opinie
  • opinie o lodwkach whirlpool
  • lodwka whirlpool
  • lodwki whirlpool opinie forum
  • whirlpool lodwki opinie
  • opinie o firmie whirlpool