Komentarze (46)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): BATMAN -

NAPISZ PISMAKU PRAWDĘ ŻE TO OSOBÓWKA WYMUSIŁA PIERWSZEŃSTWO PRZEJAZDU I GOŚĆ UCIEKAŁ ABY UNIKNĄĆ ZDERZENIA!!TYTUŁ POWINIEN BRZMIEĆ:OSOBÓWKA WYMUSIŁA PIERWSZEŃSTWO NA CIĘŻARÓWCE!!!
A NIE ZARAZ NAGONKA BĘDZIE BO NIEDOCZYTAJĄ O CO CHODZI TYLKO WINĘ ZWALAĆ BĘDZIE PROSTY LUD NA CIĘŻARÓWKĘ...
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): lca -

jesli kolo z cię zarowki chcial jechac prosto to uratował życie tym z osobówki uciekając w prawo, a jeśli skręcał to zrobil to za szybko i tak by się "położyl".
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): temida -

Tendencyjne POlskie media POtrafią POmotać fakty. Byleby tylko news był atrakcyjny.Za wprowadzenie opinii publicznej w błąd POwinny być POrządne kary
tylko nie w POlandii
Odpowiedź (0)

Napisał(a): BATMAN -

głupawy jesteś aż strach widziałes wogóle film z kamery?nie! to przestań głupoty pisać i najpierw doczytaj co i jak a potem dopiero pisz bo pajacu8jesz i debila z siebie robisz przed wszystkimi niewiedząc o czym piszesz...ma polska lokatorów....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lubelak -

Tytuł powinien brzmieć - Kierowca citroena spowodował poważny wypadek. Ten jest mylący i sugeruje winę kierowcy ciężarówki..Facet mógł grzmieć prosto i rozjechać tego citroena. Zareagował i uratował durniom życie. I tak cud, że to skończyło się bez ofiar śmiertelnych, bo wyglądało paskudnie.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): PogromcaGłupoty -

Kto unika zderzenia wykonując manewr w tym samym kierunku co skręcający pojazd? Może nawet by nie doszło do wypadku, gdyby kierowca ciężarówki pojechał prosto lub odbił lekko w lewo a nie pełny skręt w prawo wprost w skręcające auto.
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz