162
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +50
162 ppt ?

Lubnauer atakuje Petru (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lubnauer atakuje Petru

Napisał(a): ~gość -

Słyszeliście dzisiejszy wywiad z liderką Nowoczesnej?! Słuchałem dziś rano radia - dokładnie Salonu Politycznego Trójki, w którym gościem była Katarzyna Lubnauer. Jawnie dała do zrozumienia, że z Ryszardem Petru łączą ich raczej chłodne stosunki. Stwierdziła też, że Ryszard Petru zachował się nielojalnie, bo nie szczędził cierpkich słów na (nie tylko) jej temat, ale również na temat samej partii. Okazuje się, że to był jeden ze znaczących powodów dla którego sam Ryszard nie został wiceprzewodniczącym ugrupowania. Czyli znowu mu się dostało.. Oj Rysiek, Rysiek.. nie ma chłopina łatwego życia.
INTERIA.PL

Re: Lubnauer atakuje Petru

Napisał(a): ~Polska -

Kogo obchodzi nic nie znacząca partia polityczna , z której wszyscy się śmieją ???
PO PSL nowośmieszna - Wy nic nie znaczycie i o dojściu do władzy możecie zapomnieć.
Polacy nie zapomną tysięcy afer - próby sprowadzenia emigrantów - podniesienia wieku emerytalnego - afery Ambe Gold - sprzedaży majątku narodowego - od stoczni po wodociągi czy Polskie Nagrania !
Czas matołów z PO (PSL nowoczesna) jest już zakończony ! Definitywnie !!

Re: Lubnauer atakuje Petru

Napisał(a): ~gośc -

~nabucco
~Wielbiciel Moim zdaniem Pichowicz powinna być szefową ba ma piękną buzie i figurę.
Ale jej maz wyprowadził pieniądze z dotacji. Powinnna odejść. Mają miliony długow
....................................O KIM PISZESZ NIE WIEM ALE CHCE CO INNEGO napisac to ze piszesz to bardzo dobrze bo jak widzisz od kogo ludzie mają coś wiedziec jak nie z tv a jak wiesz ze jest inaczej pisz to duch potwierdza to ukazuje człowiekowi każdemu obraz całkiem prawdziwy pod każdym względem potwierdza to pisz co wiesz a jak napiszesz to ludzie zrozumieją co jest grane i duch potwierdza to zrozumieją wszystko co dzieje się i jak to naprawdę wygląda wszystko ja mogę tylko potwierdzic to co on mówi potwierdza to wszystko nigdy nie lubiłem polityki i do dziś jej nie lubię a ze przyszły i siedzą jak by ich ktoś przykleił to pisze przy takich cebrach łatwo wszędzie chodzic jedno słowo i dadzą taki czad że odechce się wszystkiego duch potwierdza to wszystko............................on/ona/ono
« Wróć do tematów
Do góry strony: Lubnauer atakuje Petru