27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń141
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +28
27 ppt ?

Ludzie płaczą, manify organizują, a partia Jarosława rośnie w siłach. Ja się pytam, dlaczego? (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ludzie płaczą, manify organizują, a partia Jarosława rośnie w siłach. Ja się pytam, dlaczego?

Napisał(a): ~lewak -

Przeżyliśmy już wszystko!

Wkurzone baby z czarnymi parasolkami, Trybunał Konstytucyjny, pigułki PO, pigułki PRZED i POMIĘDZY, wycinki Puszczy, likwidacja gimnazjum, (nie)Sprawiedliwe Sądy...ludzie psioczą, gadają, ze skóry obdzierają prawactwo, a nadal PIS zyskuje w sondażach. Gratulację, 38, 6%!

Ja wiedziałem, że statystycznemu Polakowi powiewa Puszcza Białowieska bo hajs z pincet plus musi się zgadzać, ale jak można być aż takim ignorantem.

Może zamiast stać ze świecami pod Sądami i wyzywać posłankę, szanowną doktor honoris causa, Krystynę Pawłowicz, zastanówmy się nad realnym działaniem. Bo my tu pitupitu, a za niedługo się okaże że wrócą czasy, które pamięta homo eractus.

Dziękuję, pozdrawiam.
INTERIA.PL

Re: Ludzie płaczą, manify organizują, a partia Jarosława rośnie w siłach. Ja się pytam, dlaczego?

~POlak POlska MUSI przede wszystkim musi dbać o drzewa i konie.
POlacy się nie liczą, mają zasuwać do 70 tki za 7 zł/godz.
Tak nam dopomóż Tusk.!!!
a ja myślałem, że wszystko wina Tuska! POlska powinna dbać o interesy społeczeństwa, które za niedługo nie będzie mogło zadecydować, co zjeść na śniadanie.

Re: Ludzie płaczą, manify organizują, a partia Jarosława rośnie w siłach. Ja się pytam, dlaczego?

Napisał(a): ~europejczyk -

~efffka Przynajmniej nie ma uchodźców w kraju.
imigrantów nie ma i cała Europa się z nas śmieje, że ich nie wpuszczamy. tacy Katolicy, a ludzie się topią na tratwach.

gość A ja sie zapytam kto w tych czasach wierzy w sondaże? Przecież PIS ma wszystkie sondażownie w garści a poza tym można zawsze je ponaginac.
Sondaże są jakąś miarą opinii społecznej. Wiadomo, że są one ponaginane w PRAWĄ stronę, ale az tak manipulowaliby opinia publiczną? Serio?

Napisał(a): gość -

Jak to nie ma emigrantów? A ponad milion Ukraińców to co? PIS bardzo kocha banderowcow ale oni jesze gorsi niż ciapate, jeszcze trochę i będą Lachiw strilac.

Napisał(a): ~mondry -

~europejczyk
imigrantów nie ma i cała Europa się z nas śmieje, że ich nie wpuszczamy. tacy Katolicy, a ludzie się topią na tratwach.
to se ich wpuść, a potem siedź w domu bo strach na ulice wyjść

Napisał(a): ~gosc -

gość Jak to nie ma emigrantów? A ponad milion Ukraińców to co? PIS bardzo kocha banderowcow ale oni jesze gorsi niż ciapate, jeszcze trochę i będą Lachiw strilac.
Przynajmniej Ukraińcy się nie wysadzają, i nas przy okazji....

Napisał(a): ~pyt -

~europejczyk
Na Bałtyku się topią? Może to Blender imigrant szwedzki?

Napisał(a): ~POlak -

~lewak
Tak nam dopomóż Tusk.!!!
a ja myślałem, że wszystko wina Tuska! POlska powinna dbać o interesy społeczeństwa, które za niedługo nie będzie mogło zadecydować, co zjeść na śniadanie.
Taka prawda, za duży wybór towarów spożywczych śniadaniowych. I nie tylko.
Nie wiem jaki dom mam kupic i jakie samochody.

~POlak
~lewak
Tak nam dopomóż Tusk.!!!
Taka prawda, za duży wybór towarów spożywczych śniadaniowych. I nie tylko.
Nie wiem jaki dom mam kupic i jakie samochody.
A co kasa z pincet plus sodówą uderzyła? :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ludzie płaczą, manify organizują, a partia Jarosława rośnie w siłach. Ja się pytam, dlaczego?