Magdalena Ogórek: Nie byłam kandydatką SLD (300)

Magdalena Ogórek: Nie byłam kandydatką SLD

Temat dotyczy artykułu: Magdalena Ogórek: Nie byłam kandydatką SLD

W programie "Rzecz o Polityce" Magdalena Ogórek, obecnie prezenterka TVP Info i autorka poczytnych książek, oświadczyła, że w 2015 roku nie była kandydatką SLD w wyborach prezydenckich. "Z tym środowiskiem nie miałam relacji" - stwierdziła. Zmartwieni internauci postanowili nieco odświeżyć jej pamięć.

Komentarze (300)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Historyk -

Ta panienka w halce to jeden z pomysłow Millera na pogrązenie SLD. Drugi to koalicja z planktonem , co zaowocował progiem 8% i usunęło SLD z Sejmu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tow. Edzio -

To, że Ogórek nie pamięta swojej przeszłości, to pół biedy. Ciekawsze, że przeszłości pana Marcina Święcickiego nie pamięta Pedałfen. Ten występujący w TVn jako komentator w przeszłości był Pierwszym Sekretarzem KC PZPR, czyli zajmowął tą samą funcję jak Gomułka, Gierek, Jaruzelski...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Perfidiasz -

Jeśli gdzieś w rządowej tivi słychać czasem jakiś nieznany i obrzydliwy hałas to jest prawdopodobne, że to pani M. Ogórek puka w moralne dno. Od spodu!
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Perfidiasz -

A w samolocie do Smoleńska jej nie było! Kto odpowiada za to niepatrzenie? Powołać komisję sejmową na ten temat!
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gnago -

"Ałtor" czuję miętę do Madzi a że realistycznie ocenia swoje szanse to pluje jadem i zostaje przy Reni grabosi
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Stanisława123 -

KOBIETO CZEMU ŁŹESZ W ŹYWE OCZY?POLECIAŁAŚ DO PiS i wielce się mądrujesz.Na program z twoim udziałem nie moźna patrzeć sztuczna chuda dzido
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Pobabrany -

Jak nie była jak była ...mam nadzieję że wie z kim sypia...bo tu i takie opinie o tej pani padają...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Elkq -

Jest ładną, inteligentną osobą i mądrą. Nie udałoby się jej jednak przebić gdyby nie chwytała się różnych możliwości ażeby wypłynąć na szersze wody. Teraz gdy jest już osobą znaną ma większe możliwości aby robić to co lubi.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz