115
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +20
115 ppt ?

majeranek na kaszel (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

majeranek na kaszel

Napisał(a): olianka -

Czy ktos z Was praktykowal kiedys parzenie ziol i przypraw takich jak majeranek na kaszel? Podobnie to swietnie dziala na gardlo, a na dodatek jest w 100% naturalnym srodkiem do zwalczania zapalenia gardla. Ktos z Was pil majeranek na kaszel? A moze jakies inne przyprawy? Lub domowe, naturalne sposoby na przeziebienie? Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami. Dzieki
INTERIA.PL

Re: majeranek na kaszel

Napisał(a): ~ryzek -

polecam zaparzać nawet bez kaszlu, to bardzo zdrowe, o wiele bardziej niż herbata. okazuje sie, ze nawet zielona herbata jest szkodliwa. czy majeranek na kaszel jest skuteczny? wiem jedno, lepiej zapobiegac niz leczyc, wiec w tym sensie jest

Napisał(a): ~gracja23 -

ja na przeziębienie używam miodu cebulowego - kroisz 3 cebule, dodajesz pół szklanki miodu, odstawiasz na 3 godz, potem dodaj odrobinę przegotowanej wody i znowu odstaw na 3 godz. jak już odleży to pij kilka razy dziennie po jednej łyżeczce - gwarantuje że pomoże :)

Napisał(a): ~Hania -

Nie choruję odkąd pije syrop konopny bio z rokitnikiem ! Nie wiem, czy to tak działa, ale już chwilę po wypiciu dziennej porcji syropu czuję się świetnie ! Do tego syrop jest super smaczny, ale nie jest sztucznie dosładzany. Rokitnik to bomba witaminowa, ma 10x więcej wit C niż pomarańcze.. poczytajcie sobie o bio syropku na stronie konopiafarmacja.pl - polecam ciepło spróbować, zamiast wydawać na niestworzone suplementy.https://konop(...)ml.html

Napisał(a): ~GOŚĆ -

Polecam miód i syrop pomogą i to w naturalny sposób bez trucia się aptecznym chłamem Od kiedy jem miód wielokwiatowy z CBD + CBDA i pije syrop konopny z Rokitnikiem (dokładnie rok), to nie choruję - nie przeziębiam się, nie mam kaszlu, nie boli nie gardło. Wcześniej notorycznie się przeziębiałam, miałam ogromny katar, który ciągnął się przez dwa tygodnie. Przez ten rok byłam chora tylko raz, ale tego nawet nie można nazwać przeziębienie - kilka razy wydmuchałam nos, bardzo lekko bolało mnie gardło przez jeden dzień. Przyznaję, że konopi nie jem codziennie, wtedy efekty byłyby pewnie jeszcze lepsze, jeżeli chodzi o inne schorzenia. także polecam a te produkty znajdziecie na tej stronie najtańsza wysyłka sprawdziłam :) konopiafarmacja pl

Napisał(a): ~gość -

Na opryszczkę maść propolisowa. Smarować jak usta swędzą i wiadomo, że opryszczka się zrobi. Jak są bąble to trzeba je zetrzeć ręcznikiem i posmarować . Opryszczka długo się nie pokaże. a jak się pije propolis z miodem 1łyżeczka / 1 łyżeczka, to nie ma jej. Na rozcięty palec maść propolisowa i ścisnąć plastrem szybko się goi i nie ma śladu.

Napisał(a): ~Gall Anonim -

Po wypróbowaniu wszelakich aptecznych środków na przeziębienie tudzież domowych sposobów babuni na kaszel, chrypkę, stan zapalny zmuszony byłem udać się do lekarza, ponieważ nic nie pomagało. Pan Doktor stwierdził zapalenie płuc i gniewał się na mnie, czemu tak zwlekałem z przyjściem do niego. Pomógł mi dopiero antybiotyk, zastrzyki i bańki, bo zapalenie płuc było poważne. Nie radzę więc zwlekać, tylko jeśli jest się chorym to należy iść do lekarza, a nie bawić się i liczyć na to, że SAMO PRZEJDZIE. To tyle w temacie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: majeranek na kaszel