904
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi239
  • Ocen na +95
904 ppt ?

„Mała ustawa abonamentowa” – czyli: oglądasz czy nie, płacą wszyscy (240)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: „Mała ustawa abonamentowa” – czyli: oglądasz czy nie, płacą wszyscy

Napisał(a): ~Marek -

jonobokto W takim razie wolno będzie słuchać radia wszędzie bez żadnych zezwoleń ,w parku w aucie na plaży w sraczu,na cmentarzu ,w kościele i na posterunku Policji bez możliwości zarobku dla kontrolerów praw Zaiks itp?
marzyciel :-)

Napisał(a): ~gość -

~Moherowyberet Nie znam źadnego domu w którym nie oglądają telewizji .Obecnie za abonament płacę przeszło 20 złotych .Powinni płacić wszyscy
Spredam obudowę odbiornika TV RUBIN na akwarium.

Napisał(a): sagava -

A co na to Ochrona Konsumentów ? Wszak nie może być tak, że płacisz choć nie korzystasz. BO nie mam telewizora ani radia, to pytam za co niby mam płacić?.
Chociaż u nas wszystko jest możliwe. Państwo płaci lekarzom przez sam fakt, że się do niego obywatel zarejestrował. Gorzej z leczerniem.

Napisał(a): ~xfcz -

NIECH SIE tv 1 i tv2 ORAZ RESZTA NIEDOCHOdowych darmozjadow PIER...LĄ ! niech zakoduja i prosta sprawa kto chce niech placi. ja nie mam zamiaru ich GÓWNIA...NYCH WYPOCIN SLuchac i w kółko tych samych filmow ogladac

Napisał(a): ~poborca -

~xfcz NIECH SIE tv 1 i tv2 ORAZ RESZTA NIEDOCHOdowych darmozjadow PIER...LĄ ! niech zakoduja i prosta sprawa kto chce niech placi. ja nie mam zamiaru ich GÓWNIA...NYCH WYPOCIN SLuchac i w kółko tych samych filmow ogladac
Nie narzekaj, tylko płać!
Na 500+ nie ma pieniędzy, więc trzeba je jakoś wydusić z narodu!
Podatek na TVPiS to tylko jeden z planowanych przymusowych podatków, i nie będzie zmiłuj!

Napisał(a): ~khl -

~Moherowyberet Nie znam źadnego domu w którym nie oglądają telewizji .Obecnie za abonament płacę przeszło 20 złotych .Powinni płacić wszyscy
Ja nie mam telewizora od ponad dziesięciu lat. Moja rodzina (inne gospodarstwo) nie ma telewizora, nie ogląda telewizji od ponad dziesięciu lat. Ty to nie wszyscy.

Napisał(a): ~NMV -

BZDURA.wiekszosc mlodych ma komputery.i pierdziela gown..a ogladac w tv. jak chca cos obejrzec to przez neta .i nie koniecznie na komputerze bo sa urzadzenia odbierajace sygnal z neta i dzialaJA PODOBNIE JAK kablowka i w dodatku 100 kanalow za fre. wiec niech sie bujają.nie trzeba sygnalu tv odbierac z anteny czy kablowki.

Napisał(a): economMNR -

~jaco Teraz bedzie uczciwie 6 zl moge placic a nie 20, 15, 12, no i nie bedzie kombinatorow. zaplaca wszyscy. Ale jak podniesiecie te stawke to osobiscie ruszam na Wiejska i woronicza czolgiem.
Co jest uczciwego w tym że każe się komuś płacić za coś z czego nie korzysta ?

Napisał(a): economMNR -

~ala i bardzo dobrze , popieram w 100% , koniec z tym ,że jedni płacą , a jedni nie płacą , koniec płacenia za innych , dosyć tego , każdy płaci i tyle w temacie , brawo rząd , 100% racji , a ci co nie płacą abonamentu najwięcej mają pretensji i krytyki do TVP , wstyd i fe narzekacze na czyjś koszt fe i fuj
Puknij się

Napisał(a): ~popmix -

Każdy obywatel, by płacił a nie, jak jest obecnie każde gospodarstwo domowe - zaznaczył. Dodał, że opłata ta wynosiłaby 6-8 zł.
OMG to dzieci też?? ale wtej wawie się porobiło, a prezenterzy po 70000 zł na miesiąc to jest chore, Tusk dobrze powiedział że to jest HARACZ.
Czytaj więcej na [url=http://biznes.interia.pl/media/news/glinski-do-noweli-ustawy-abonamentowej-bedzie-autopoprawka,2487280,5058?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox]http://biznes.interia.pl/media/news/glinski-do-noweli-ustawy-abonamentowej-bedzie-autopoprawka,2487280,5058?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox[/url

Napisał(a): cuda -

~nowy
~Tatoń
Jeżeli oglądasz badziewie Kurskiego to zaliczasz się do jego "ciemnego ludu" tak jak kiedyś powiedział że (ciemny lud to kupi ) no i za to mu płać !!!!!

Nie mam ani radia ani telewizji. Kapłan na wizycie mówi do mistrantów .. paczcie można żyć bez TV !!! . Jeśli jestem jedyna - w imię demokracji frajerskie muszę zapłacić .
to widac paczcie to ja moherowy beret!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • malaustawaabonamentowa
Do góry strony: „Mała ustawa abonamentowa” – czyli: oglądasz czy nie, płacą wszyscy