489
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +81
489 ppt ?

Mam 50 lat (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mam 50 lat

Napisał(a): buc1 -

kimikimi
buc1 Oj jej, to dużo masz tych lat, ale przynajmniej jesteś już dorosła.
A nie da się pokombinować coś z dowodem osobistym???
chyba dał mi do zrozumienia, ze w tym wieku nikt nie robi
Niedawno pokazali w telewizji, jak prawo jazdy zrobił facet mający 87- lat. Najstarszy kursant. Pięćdziesiąt​ lat, to dopiero połowa życia.

Napisał(a): Judas -

kimikimi
Nie przejmuj się medykiem, czasami są na dopalaczach i plotą bzdury.

Statystycznie 25% Polaków robi prawo jazdy w wieku ponad 45 lat i jeżdżą o wiele lepiej ( rozważniej) od młokosów.

Napisał(a): Justyna260 -

Ja mam 56lat. Kiedy miałam 45 zdobyłam kartę pływacką. W sezonie przepływam kilka km dziennie. Podejrzewam tez, ze wielu młodych nie da mi rady na rowerze.
Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do aktywności od małego, a przy okazji ma niesforną osobowość i czuje się młodo, to wiek nie ma tu nic do rzeczy. Nie widzieliście młodych "starych", z grubymi brzuchami, zaniedbanych kaszalotów, które dostają zadyszki, kiedy przyjdzie im podbiec do autobusu?

Napisał(a): Justyna260 -

buc1
kimikimi
Niedawno pokazali w telewizji, jak prawo jazdy zrobił facet mający 87- lat. Najstarszy kursant. Pięćdziesiąt​ lat, to dopiero połowa życia.
To gruba przesada! Takiego człowieka z zasady nie powinni dopuścić do egzaminu. Człowiek w tym wieku nie ma już takiej podzielności uwagi i refleksu. Uwazam, ze kierowcy 70 powinni co roku zdawać egzamin praktyczny, a w wieku 80 lat powinni oddac prawo jazdy, nawet, kiedy jezdzą tylko do kościoła :)))

Napisał(a): komisarzbanan -

Dziwię się lekarzowi wobec tego . Mojego kolegi Ojciec ma 78 lat i zapragnął pojeździć autem po synach bo się porozjeżdżali po Polsce jeden mieszka w Świnoujściu drugi w Newburgh w Szkocji trzeci w Katowicach a córka w Nantes we Francji i bez problemu zrobił prawko lekarz zlecił tylko dodatkowe badanie u okulisty , ale okazało się że starszy pan widzi dobrze i nie było żadnych sprzeciwów , nie siedzi w domu a podróżuje po rodzinie .

Napisał(a): Aviator74 -

inka111 Kimi nie przesadzaj. 50 lat to połowa życia. Prawo jazdy robią dzieciaki 17 letnie ale i ludzie po 50. Zrób to prawo, zrób je dla siebie. Udowodnij temu typowi jak i sobie że 50 latka to nie starość. Powodzenia :)
Ale wy jesteście opóźnieni w rozwoju. Ja mając 12 lat jeździłem już motorem, traktorem i kombajnem dziadka. W późniejszym czasie zrobiłem prawko w 2 tygodnie nie robiąc na testach ani jednego błędu!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam 50 lat